Tiofenfentanyl

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 40 / 2 / 0

Aktualizacja mili Państwo. Miałem dziś nie palić ale mnie "namówił". Jak dla mnie za bardzo "pociągający". Ryzyko ciągu. Jednak to kurna pochodna fentanylu. Fajny. Za fajny.
  • 2661 / 304 / 0

Proszę o link na forum nt badań od SIN.

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Na sprzedaży narkotyków mogli zarobić co najmniej 2,5 mln zł

Policjanci CBŚP zatrzymali sześciu podejrzanych o udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz produkcję i wprowadzanie do obrotu znacznych ilości narkotyków. Wcześniej na podstawie informacji CBŚP, zlikwidowano plantację konopi indyjskich i zabezpieczono marihuanę w Hiszpanii.
  • 2237 / 295 / 3

[mention]polymerase[/mention]
http://sin.org.pl/uwaga-czarodziej/
  • 4898 / 673 / 0

07 grudnia 2017guccilui pisze:
07 grudnia 2017STR88 pisze:
IMG_20171207_180223.JPG
N-(1-phenethylpiperidin-4-yl)-N-phenylthiophene-2-carboxamide; thiophene fentanyl

Obecny w składzie czarodziejskiej maczanki, co wiemy dzięki SINowi.
W sensie w tej obecnej? Dobrze wiedzieć, P. deklarował bufa. Działanie fajne, subtelne bez jebnięcia ;-) Bardzo dobrze sprawdzał się w miksie z innymi opio (DHC). Jak wygląda jeśli chodzi o moc w porównaniu do zwykłego f?
Butyr byl we wczesniejszej wersji.
  • 1813 / 272 / 2

08 grudnia 2017Stteetart pisze:
07 grudnia 2017guccilui pisze:
07 grudnia 2017STR88 pisze:
IMG_20171207_180223.JPG
N-(1-phenethylpiperidin-4-yl)-N-phenylthiophene-2-carboxamide; thiophene fentanyl

Obecny w składzie czarodziejskiej maczanki, co wiemy dzięki SINowi.
W sensie w tej obecnej? Dobrze wiedzieć, P. deklarował bufa. Działanie fajne, subtelne bez jebnięcia ;-) Bardzo dobrze sprawdzał się w miksie z innymi opio (DHC). Jak wygląda jeśli chodzi o moc w porównaniu do zwykłego f?
Butyr byl we wczesniejszej wersji.
20 listopada 2017Pasjonat pisze:
zdradzić mogę tylko, że Czarodziej teraz jest po prostu na jeszcze innej pochodnej Bu-F.
Czyli i tu i tu mamy do czynienia z bufem i jego analogami. Tzn w praktyce już wyszło co jest w teraźniejszym czaro ;-)
  • 2237 / 295 / 3

UWAGA
Nie sugerujcie się już tym, że maczana na tiofenfentanylu jest słabej mocy, jej skład się zmienił (vendor poinformował o tym w swoim wątku) na prawdopodobnie coś mocniejszego.
  • 40 / 2 / 0

Vendor wręcz informuje że będzie zmieniał skład co miesiąc. Także zapowiada się gonienie króliczka. A szkoda bo jak dla mnie to cały ten tiofen był optymalny. I chętnie bym badał dalej.
  • 688 / 105 / 0

Ciekawe co będzie siedziało w kolejnych odsłonach, karfentanyl (żart jak coś, mam nadzieję że nigdy ww. się nie ziści)? :rolleyes:

Tym co dalej, mimo jasnej deklaracji vendora jak bardzo sobie (nie) ceni zdrowia i życia klientów, chcą zamawiać jego maczanę proponuję od razu zgłoszenie swoich kandydatur do nagrody Darwina.
  • 259 / 9 / 0

Moczylam czarodzieja w glicerynie zeby cokolwiek z dzialania poczuc a tu lipa. Vapowanie otrzymanego r-r'u nie dawalo zadnych efektow. Ok 3.8g na kilka ml.
Dzialanie charakterystyczne dla placebo. Zamowilem tez tiofentanyl od innegi vendora w ranach gratisu jak rez bedzie niekopliwy powtorze glikolowy eksperyment
  • 1 / / 0

Macie może więcej informacji na temat tej substancji? Dostałem od klubowego vendora i zastanawiam się czy jest warte świeczki.
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata