Tiofenfentanyl

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 40 / 2 / 0

Aktualizacja mili Państwo. Miałem dziś nie palić ale mnie "namówił". Jak dla mnie za bardzo "pociągający". Ryzyko ciągu. Jednak to kurna pochodna fentanylu. Fajny. Za fajny.
  • 2511 / 130 / 0

Proszę o link na forum nt badań od SIN.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Jeff Goldblum wspomina dawne doświadczenia psychedeliczne!

67-letni Jeff Goldblum ("Mucha", "Park Jurajski") ujawnił ostatnio w wywiadzie dla pitchforkowego Over/Under, że na początku lat ’70 kilka razy zarzucił meskalinę i kwas.
  • 2140 / 268 / 3

[mention]polymerase[/mention]
http://sin.org.pl/uwaga-czarodziej/
  • 4325 / 424 / 0

07 grudnia 2017guccilui pisze:
07 grudnia 2017STR88 pisze:
IMG_20171207_180223.JPG
N-(1-phenethylpiperidin-4-yl)-N-phenylthiophene-2-carboxamide; thiophene fentanyl

Obecny w składzie czarodziejskiej maczanki, co wiemy dzięki SINowi.
W sensie w tej obecnej? Dobrze wiedzieć, P. deklarował bufa. Działanie fajne, subtelne bez jebnięcia ;-) Bardzo dobrze sprawdzał się w miksie z innymi opio (DHC). Jak wygląda jeśli chodzi o moc w porównaniu do zwykłego f?
Butyr byl we wczesniejszej wersji.
  • 1584 / 202 / 2

08 grudnia 2017Stteetart pisze:
07 grudnia 2017guccilui pisze:
07 grudnia 2017STR88 pisze:
IMG_20171207_180223.JPG
N-(1-phenethylpiperidin-4-yl)-N-phenylthiophene-2-carboxamide; thiophene fentanyl

Obecny w składzie czarodziejskiej maczanki, co wiemy dzięki SINowi.
W sensie w tej obecnej? Dobrze wiedzieć, P. deklarował bufa. Działanie fajne, subtelne bez jebnięcia ;-) Bardzo dobrze sprawdzał się w miksie z innymi opio (DHC). Jak wygląda jeśli chodzi o moc w porównaniu do zwykłego f?
Butyr byl we wczesniejszej wersji.
20 listopada 2017Pasjonat pisze:
zdradzić mogę tylko, że Czarodziej teraz jest po prostu na jeszcze innej pochodnej Bu-F.
Czyli i tu i tu mamy do czynienia z bufem i jego analogami. Tzn w praktyce już wyszło co jest w teraźniejszym czaro ;-)
  • 2140 / 268 / 3

UWAGA
Nie sugerujcie się już tym, że maczana na tiofenfentanylu jest słabej mocy, jej skład się zmienił (vendor poinformował o tym w swoim wątku) na prawdopodobnie coś mocniejszego.
  • 40 / 2 / 0

Vendor wręcz informuje że będzie zmieniał skład co miesiąc. Także zapowiada się gonienie króliczka. A szkoda bo jak dla mnie to cały ten tiofen był optymalny. I chętnie bym badał dalej.
  • 688 / 104 / 0

Ciekawe co będzie siedziało w kolejnych odsłonach, karfentanyl (żart jak coś, mam nadzieję że nigdy ww. się nie ziści)? :rolleyes:

Tym co dalej, mimo jasnej deklaracji vendora jak bardzo sobie (nie) ceni zdrowia i życia klientów, chcą zamawiać jego maczanę proponuję od razu zgłoszenie swoich kandydatur do nagrody Darwina.
  • 228 / 7 / 0

Moczylam czarodzieja w glicerynie zeby cokolwiek z dzialania poczuc a tu lipa. Vapowanie otrzymanego r-r'u nie dawalo zadnych efektow. Ok 3.8g na kilka ml.
Dzialanie charakterystyczne dla placebo. Zamowilem tez tiofentanyl od innegi vendora w ranach gratisu jak rez bedzie niekopliwy powtorze glikolowy eksperyment
  • 1 / / 0

Macie może więcej informacji na temat tej substancji? Dostałem od klubowego vendora i zastanawiam się czy jest warte świeczki.
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata