Tianeptyna (jako opioid) - Wątek ogólny

Moderator: Opioidy

• 723 / 163 / 0

Jak się to ma mocą do powiedzmy kody? Nie mogę znaleźć w tabelce na wiki, a mam tego blister po 12,5mg (Coaxil) i nie wiem czy sobie kiedyś zarzucić czy odpalić kumpeli która ma znacznie mniejszą tolerancję. Brałem to w prochu raz ale to było z 3-4 lata temu i niewiele pamiętam już odnośnie działania bo jeszcze zbenzowany byłem mocno.
  • 3088 / 226 / 0

Z tolerką to pewnie cały blister potrzebujesz. Bez to ja i 10 sie ugrzewałem

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Nowotwory: butelka wina jak 5-10 papierosów

Szeroko znany jest związek pomiędzy paleniem papierosów a chorobami nowotworowymi. Jednak znacznie mniej znany jest związek pomiędzy umiarkowaną konsumpcją alkoholu a ryzykiem wystąpienia raka.
  • 191 / 32 / 0

Przedwczoraj wziąłem 5x12.5 tianeptyny i coś smyrneło. Dzisiaj wypiłem około 250ml wódki oraz wziąłem 125,5mg. Poszedłem się zdrzemnąć i po godzinie wziąłem 150mg. Po kolejnej godzinie 150mg dimenhydinatu (3 talbetki Aviomarinu) oraz 250mg tianeptyny (20 tabletek). MIneło pół godziny i grzeje.

Teraz pytanie, czy przedawkuje i umrę? Drugą dorzutkę średnio pamiętam.

----------------------------------------------------------

update (można scalić):

Później wziąłem jeszcze 375mg bupropionu, żeby nie zasnąć. A jak trochę zeszło to sam już nie rozumiem po co znowu dołożyłem 250mg Tiany. Reszty nie pamiętam bo film mi się urwał, ale wyzerowałem opakowanie czyli wychodzi że przy praktycznie zerowej tolerancji na opio wziąłem 775mg w ciągu 6 godzin z alkoholem. Mam szczęście że nic mi się nie stało.

Jako antydepresant jak na razie działał fajnie i to zmarnowałem. Czy jak poczekam z miesiąc i zacznę go brać znowu to ma szanse działać po takiej dawce jako lekarstwo? I rejestruje się właśnie na terapie bo tym razem (znowu ) prawie się przekręciłem.

Scalono. taurinnn
  • 281 / 58 / 0

@NiebieskiLis tak, spokojnie nadal będzie działała jako antydepresant. Sam często wrzucam trochę więcej tabsów dla relaksu i nie zauważyłem zaniku działania terapeutycznego. Nie musisz nawet czekać miesiąca, IMO tydzień spokojnie wystarczy - w końcu to jednorazowy odpał, a nie regularne nadużywanie.

A co do tianeptyny rekreacyjnie to najlepiej sprawdzają się dawki 187,5 mg - 250 mg. Więcej nie ma sensu zarzucać bo to "opio" ma głównie profil sedatywny, euforii w tym niewiele. Ewentualnie dawki 125,5 mg dorzucane co 2 godziny, pozwala to cieszyć się fajnym, nieotępiającym umysłu ani ciała stanem highu, który porównałbym do małych dawek tramadolu (tianeptyna w małych dawkach ma ewidentnie działanie motywujące do działania). Tylko nie ma tego serotoninowego otępienia, co mi się akurat podoba (nie lubię tego działania w tramcu).
Wróć do „Inne opioidy”
Na czacie siedzi 83 uczestników Wejdź na czata