Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 123 • Strona 10 z 13
  • 3955 / 144 / 0
Re: THJ018
Nieprzeczytany post autor: eso »
^ dokladnie tak, produkcja maczanki jest na prawde banalnie prosta, jedynie osobiscie wole uzywac zwykly sklepowy spirytus zamiast acetonu. na podklad mozesz uzyc szalwi z apteki, miety czy nawet tytoniu.
niedojebanie genetyczne
  • 63 / / 0
No właśnie wyczytałem, że aceton dość solidnie jebie przy suszeniu, a ze względu na swoją współlokatorkę chciałbym uniknąć niewygodnych pytań i nie wiem czy uda się to całkiem w ukryciu ogarnąć. Jak będę kupował odczynnik to pewnie od razu jakiś drugi do pary, co najlepiej sprawdza się w mixie z THJ018?
  • 2372 / 52 / 0
Dawaj BB. Pięknie się komponują. A jak masz jeszcze możliwość, to do tego THJ-2201 i piękno wyrażone w stanie ujebania. :heart:
Tylko hipisi mieli gnostyczny, poznawczy ideał, natomiast dopalacze kupują głównie młodzieńcy w kapturach, którzy robią to, bo jak mówią - dobrze ryje banie
  • 3955 / 144 / 0
Re: THJ018
Nieprzeczytany post autor: eso »
potwierdzam, bb22 to kanna, ktory doskonale sie mixuje z kazdym innym. mix thj018 + bb22 da typowo mj-like efekt.
niedojebanie genetyczne
  • 63 / / 0
BB-22 rozumiem? Mhmm... Teraz znaleźć tylko kogoś u kogo dostanę przynajmniej 2 z tych trzech cudów przy paczkomatowej opcji (Jakieś sugestie na priv lub w dziale sprzedawców?). I jeszcze jedno pytanie - jak taka mieszanka będzie działać na zęby? Chyba stosunkowo nie najgorzej (wiadomo, że nie pomoże :D), gdyż w żadnym z nich nie ma cząstki fluoru?
  • 3955 / 144 / 0
Re: THJ018
Nieprzeczytany post autor: eso »
szczerze mowiac u mnie przez dwa lata jarania roznych kanna, rowniez fluorowych, nie mialem zadnych problemow z zebami.

odpisalem Ci w dziale 'sprzedawcy'
niedojebanie genetyczne
  • 448 / 13 / 0
Miał ktoś po tym CEVy? :) Pytam, bo moja kobieta takowych doświadcza, a u mnie nic, choć zawsze palimy na dwoje.
  • 642 / 17 / 7
A ja kiedyś miałem po THC zawsze magiczne CEVy i po innych kana też. Jednak wraz z stopniem zaawansowania znacznie się osłabiły. Zaś po przerwie znów były lepsze. Po thj ich nie doświadczyłem w dużym stopniu jednak przy większej dawce owszem.
The sooner you stop, the less you suffer.
  • 1203 / 19 / 0
Ja tam tylko po AM-ce miałem cev-y.
Przy żadnym innym kanna (jak i mj), które miałem okazję testować (w tym thj018) nie dawały takich efektów.
Ale ja chyba słabo podatny jestem na wizuale po kannabinoidach nie zależnie od tolerki.
Chcę widzieć już tylko jedno światło.
Widzenie zbyt wielu jest wyczerpujące.
  • 1180 / 51 / 0
Wizuale po kanna. Na poczatku normalka, później ze świecą szukać :p.
Uwaga! Użytkownik Marlboro_Red jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 123 • Strona 10 z 13
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.