Dział zawierający fachową wymianę zdań na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga!
Dyskusje w działach Psychofarmakologia i Syntezy winny mieć charakter możliwie jak najbardziej ścisły i naukowy. W trosce o realizację tego celu posty wszystkich użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez moderację.
Moderacja zastrzega sobie prawo do usuwania/nieakceptowania postów, które nie spełniają powyższych założeń, nawet jeżeli są zgodne z regulaminem!
Wspieranie się naltreksonem w niskiej dawce?
TAK - zajebisty pomysł!
7
70%
NIE - autor posta jest debilem i nic nie wie o psychofarmakologii %-D
3
30%

Liczba głosów: 10

ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 2 z 2
  • 21 / / 0
Widzę, że cisza w temacie, ale może ktoś się wypowie.
Biorę Mysimbę czwarty tydzień (od wczoraj 4 tabsy dziennie) plus 15mg Breintellixu. Działanie Mysimby czułam tylko pierwsze dwa dni na najniższej dawce, ale to raczej brzuch mnie bolał po wszamanej dzień wcześniej Dorecie.
I teraz pytanie- czy czekać aż ta Mysimba się rozkręci, czy olać temat? Dopiero zaczęłam brać pełną dawkę, ale nie czuję nic, totalnie. Ewentualnie mogę pozwolić sobie na jeszcze jedno pudełko (400zl), a potem olewam, bo to zdecydowanie nie na moją kieszeń. No chyba że ktoś z Was miał takie doświadczenie, że np. zaczęła działać przy trzecim czy czwartym pudełku...
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.