Wątek diagnostyczny - Zdjęcia i opisy substancji - Co to za substancja?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 4230 / 594 / 16

Benzo RC >?
  • 104 / 9 / 2

08 stycznia 2019ampha-robot pisze:
Tak przy okazji chciał bym poruszyć dwie kwestie.
1."Czarna dziura" w głowe czyli po (wydaje mi się, że to 4cmc) ledwo co sobie potrafie przymnieć co robiłem zeszłej nocy jedząc ów specyfik ;o Ja tak mam tylko czy to norma po którymś rc krysztale ? Dosłownie pamiętam tylko poszczególne sceny pomimo stanu w którym normalnie wszystko ogarniałem i kontakt ze mną był good , tak na drugi dzien nie pamietam prawie nic :o jaka to substanja jesli ktos wie ?
2. Posypałem dla znajomego Kryształu gdzieś koło 200 mg bo mówił , że w miarę często żeruje i tolerka na wyżynach jak u mnie... 10 minut po odkurzaniu, rzyga i siedzi w koszulce i spodenkach na zewnątrz przy temp. ok -7*C zgrzany jak pedofil w smyku.
Na szczęście po 15 minutach mu przeszło i teraz pytanie! Czy to przedawkowanie czy chujowo mu weszło czy o co chodzi bo normalnie w miare szło się dogadać z nim tylko co chwilke powtarzał że mocny kryształ i że wir pod pacyną ostry hehe ;q
Dodam że po tej krystynie z pamięcią wszystko ok a działa wyraźniej i przynajmniej w moich odczuciach poziom speed dobrze dobrany do euforii bo nie ubijał czapy że nnie można dupy podnieść tylko LOOOOT :D no i ciekawe co za sustancja bo kryształy wszystkie biore od dilla więc nie wiem co to za specyfik dokładnie ;p
Tyle narazie , Pozdrawiam i z fartem !
tez spotkałem sie z takim rodzajem krysi ja generalnie bylem czerwony i mokry i mało pamiętam jak dla mnie to po prosru za duza dawka ktora podwyższył efekty uboczne tzn wysoka temperatura lub potliwosc. Moze to byc jakaś trójka nw 3cmc? One sa bardziej spidowe, cec nie zaliczam bo jest malo aktywne sniffem

EDIT: jak z ulicy to pewnie cec, teraz pełno tego gówna na ulicach bo detal 19zl za 1g a ma ulicach po 60zl

Scalono. taurinnn

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Chcieli przed policjantami ukryć się z marihuaną pod kołdrą

Dzielnicowi skierowani do awantury zatrzymali dwóch młodzieńców z konopiami indyjskimi. Wystraszeni 18- i 19-latek próbowali się ukryć razem z częściowo pociętym krzakiem na łóżku pod kołdrą.
  • 46 / 6 / 0

@Krysztalowiec cec czy nie cec nie wiem nigdy nie wnikałem szczegółowo w kryształy i ich nazwy te różne , dla mnie pierwowzór Kryztału to 4mmc i nic nie zrobi tak pięknie jak mefedron hehe teraz z tymi kryształami to bardziej doszukiwanie się jakiejkolwiek przyjemnej bani , co prawda są prawilne sorty dalej gdzie niegdzie ale to juz nie to samo , pozdroo ;)
  • 6 / / 0

Cześć. Szukam informacji co to może być za substancja która przez pewien czas używałem. Diller od którego to kupowałem nie wiedział co to jest. Mowil ze po prostu biały kryształ(ciotka) w cenie 50zl za 0,5g.

Myslalem ze to był mefedron ale już sam nie wiem, bo aktualnie on już tego nie ma, tylko inne krysztaly, które mi nie pasują za bardzo.

Generalnie po wciągnięciu jednej kreski czuć pieczenie w nosie. Po chwili włącza sie gadane i pewność siebie. Można gadac na dowolny temat i przychodzi to z łatwością. Podobnie nawiązywanie kontaktów. Wciągniecie powoduje ze możemy wypić hektolitry alkoholu. 6 piw na osobę to nie jest żaden problem.

Brałem to czesto z dziewczyna. Seks był zajebisty. Kutas potrafił stać przez 5 godzin, a dziewczyna potrafiła dochodzić co chwile squirtem.

Podobnie w seksie rzadko byly jakieś granice. Na co dzień analu nie uprawialiśmy, tak po tym było to normalne.

Substancja działała krótko- pół godziny godzina i trzeba było kolejna wciągać aby odczuć efekt. Czuć było fajna eurofie. Dziewczynie włączała się „panda” czyli przytulaski, a rozmowy były szczere .

Ktoś ma pomysł co to było? Aktualny dostawca tego nie ma. Ma inne brązowe kryształy podczas gdy ten był biały.
Użytkownik zbanowany
  • 673 / 98 / 0

@HunoB , brzmi jak 3mmc.
  • 0 / / 0

Dzień dobry. Poszukuje odpowiedzi na pytanie ktore wciaz mnie nurtuje, mianowicie: co to jest?

kryształ z Holandii, brązowy, zapach taki sam jak 3/4cmc, wygląd taki sam lub jak MDMA w krysztale, piecze przy sniffie, kreski na oko 100 - 120 mg już nie pamiętam, po 5-10 minutach całkowity brak apetytu, zaczyna wchodzić szczerość, gadka i ogólnie się dziwnie czuje, po drugim sniffie takim samym pole widzenia zwęża się dwukrotnie, mocny szczękościsk, 5 minut siedziałem w kiblu i chyba byłem w półśnie przekonany że do naszego domu wjechali kryminalni XD, do tego omamy wzrokowe, idąc po schodach widziałem zielone linki zwisające z sufitu, przy próbie dotyku znikały. Jeszcze te sny na jawie, nie wiem jak to nazwać, przez 3 minuty gadałem z koleżką leżąc na łóżku będąc przekonany że jesteśmy w pracy. Ogólnie mocno wjeżdżał na beret i wizualnie, najmocniejszy jaki jadłem, brak problemów ze snem a na drugi
dzień brak wyraźnego zejścia.

dzięki z góry:)
  • 109 / 7 / 0

Siemano
Spotkał się ktoś z taką tabletką:
Wygląda jak jakieś RC stawiam na jakieś benzo żółta płaska średnica 7mm ścięte krawędzie i duży głęboki przedziałek tabsa lekko "śliska" wygląda na porządnie zbitą
  • 157 / 14 / 2

Prawdopodobnie flualprazolam :)
  • 1129 / 327 / 0

Potwierdzam, flualpra często w takich pillsach latała z różnych źródeł. Uważaj, mocne gówno ale dobre.
  • 6 / / 0

Otóz czasami zdarzają się od naszego dila bardzo dobre porcje mety a czasami jest szajs.
No,ale jak idioci placa za to grubą kasę,to w czym rzecz?
Więc moje pytanie, bo teraz trafił się wręcz IDEALNY PRZYPADEK mety KTÓRASŁABO KLEPIEI ZROBIŁEM FOTKĘ COSIĘ Z NIĄ DZIEJE POPODGRZANIU!!
Otóż-walniesz w nos-niby tragedii nie ma,ale....
Jak podgrzewam na łyżeczce metalowej to nie ma ANI ODROBINKI TEJ CUDOWNEJ CH<URKI !NIC A NIC!
Za kryształ zmienia się w coś takiego- wygląda , nie wiem,jak gipMU

<a href=https://zapodaj.net/ca5ffc0ca1f3d.jpg.h ... lew.jpg</a>

https://zapodaj.net/ca5ffc0ca1f3d.jpg.html
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata