Wątek diagnostyczny - Zdjęcia i opisy substancji - Co to za substancja?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1617 / 193 / 0

Up
to bez wątpienia był kryształ

możliwe, że 3/4cmc
  • 0 / / 0

Cześć, chciałabym dowiedzieć się co to za narkotyk, mała różowa ( barwiona) kropka z pomarszczoną powierzchnią, taką jak ziarenko suchego pieprzu - także tych rozmiarów.
Ma długi czas aktywacji. Na pusty żołądek 3 godziny.
Objawy jak po LSD, gorączka, halucynacje. Tylko... Intensywniejsze, dużo intesywniejsze.
Wiem, że jest z Holandii, wiem, że jest też wersja jako czarnej kropki - mniej intensywnej.

Za każdą pomoc, nawet link do tego forum będę wdzięczna - gdyż nic nie znalazłam ani tu ani w internecie pl/en.

Pzd 600

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Na razie sąd nie chce ścigać listem gończym znanego rapera

Wolski sąd nie zamierza na razie wydać listu gończego za Oliwierem R., znanym lepiej jako Bonus RPK, który 2 września miał się stawić w więzieniu. Wszystko rozstrzygnie się 10 października.
  • 109 / 7 / 0

To jest normalny kwasy tylko że zamiast w kartonie to w formie takich właśnie małych kropek, o ile wygląda mniej więcej tak: https://goo.gl/images/DtR61R
Pewny nie jestem, ale używa się je (chyba) do microdosingu
  • 0 / / 0

@Czlowieklufka
Dzięki za odpowiedź, jednak właśnie to tak nie wygladało. Tylko jak ziarno pieprzu, suche, pomarszczone, różowe i twarde.
Jedno ziarenko z późnym zapłonem i halunami (zakrzywione rychome przedmioty, nie dało się zamknąć oczu, przez wizje fraktali, uczucie nieustannego spadania). I tak przez ok 8h. Braliśmy to w kilka osób, wiec to też nie był odosobniony trip.
  • 3 / 1 / 0

Witam. Co to może być za narkotyk? Dodam, że się kruszy i jest bardzo mocny. https://zapodaj.net/afd6500e65558.jpg.html
  • 3 / 1 / 0

Witam. Co to może być za narkotyk? https://zapodaj.net/afd6500e65558.jpg.html
  • 1881 / 629 / 0

Wygląda jak kupa...
  • 673 / 98 / 0

Wygląda jak gówno albo black tar hel moze rozpuszczony hash. Chuj wie.
  • 3 / 1 / 0

Wiem, że to prawdopodobnie heroina, jednakże nie mam z tym tematem wiele wspólnego i bym prosił by mi ktoś napisał, czy może to jest pomieszane z jakimś jeszcze gównem i czy da się z tego wyjść bez leczenia
  • 3 / 1 / 0

Prawdopodobnie coś pomieszane z heroiną albo jakaś jej odmiana?
Czekam na dalsze odpowiedzi może ktoś miał z tym styczność - chociaż wolałbym aby nie....
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata