Wątek diagnostyczny - Zdjęcia i opisy substancji - Co to za substancja?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 685 / 40 / 0

Ale 4cmc w Londynie? Tu przeciez jest prawo analogowe i z tego co slyszalam to nikomu sie nie oplaca pchac rckow skoro sa za nie kary jak za klasyczne dragi... moj Luby pierdoli ze to na pewno crack (bo tu bez kitu wszyscy to jaraja) ale ja nigdy kraka na oczy nie widzialam totez nie wiem :rolleyes:
Aha, w ogole nie jest gorzkie ani slone, takie nijakie.. chyba to wypierdole w pizdu do kibla :rolleyes:
  • 1 / / 0

wczoraj dostałam kryształ biały, ale faza była dziwna
wszyscy czuliśmy się zjarni, mówili że czują się jak po 10 wiadrach, mnie i dwie moje koleżanki porylo nie wiem jak one ale ja czułam się jakbym była w innym wymiarze, ciężko mi się oddychało, obraz lecial jakby klatka po klatce, miałam drgawki
pytania brzmi co to mogło być?

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Władze USA publikują adresy BTC przestępców

Grupa jest oskarżana dokładnie o „produkuje i sprzedaż śmiertelnie groźnych narkotyków”.
  • 33 / 7 / 0

Okay, dołączam się do pytań. Kryształ wyglądający jak małe żółte kryształki obtoczone w białym proszku, niby to MDMA, coś mi się wierzyć nie chce.
Faza? Śmieszna. Niby pobudza, ale chce mi się mega spać, mogę normalnie jeść, pragnienie zaostrzone równo, oczy jak te po pixach, ale czy to jest MDMA?
  • 200 / 13 / 0

Stawialbym na 4-CMC
  • 2373 / 375 / 0

Faza po MDMA jest tak charakterystyczna, że ciężko pomylić z jakimiś rc-kami ale po czystej, bardzo wysokiej jakości molly też mi się zdarzało przysypiać...
  • 1625 / 195 / 0

• 673 / 98 / 0

jak to wiking to pewnie czerwonego muchomora
  • 0 / / 0

Witam, mam pytanie. Spotkał się ktoś kiedyś z żółtymi tabletkami z napisem HCL, są one wielkości paznokcia u palca wskazującego. Znalazłem w pakiecie 7 szt. i nie wiem co z nimi zrobić. Proszę tylko o normalne odpowiedzi, miałem styczność z tabsami ale nie taką. Wiem że może być tam wszystko bo logo jak to logo każdy może zrobić ale warto zapytać :) pozdrawiam! :gun:
  • 7378 / 875 / 0

"Ancient chinese medicine"? Na ból? Pewnie chodziło o opium, tylko jak to w TV przedstawili sytuację, jakby to był jakiś mocny psychodelik.
  • 1 / 1 / 0

Wie ktoś może co to?
Kryształ, aplikacja donosowo- po chwili lekka euforia, trwająca jakieś 20min, bardziej czuć speeda ale trzyma też dość krótko - do godziny to max. Wszystkiego(seksu też) chciało się bardzo mocno, a za chwilę wszystkiego się odechciewało. Bardzo dziwna sytuacja :/
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata