Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 49 • Strona 3 z 5
  • 1 / / 0
Re: L-Teanina
Nieprzeczytany post autor: fanfare »
Czy ktoś l theanine firmy w biało fioletowym opakowaniu. Nazwa firmy na F. Nie wiem czy na mnie nie działa produkt akurat tej firmy czy ogólnie nie działa na mnie l theanine?
  • 32 / 1 / 0
Re: L-Teanina
Nieprzeczytany post autor: slej »
Witam. Macie jakas ulubiona herbate? I jak dlugo powinno sie parzyc dla L Teaniny, bo gdzies czytalem ze do 30min
  • 244 / 7 / 0
Czy L-teanina działa jedynie po posiłku?

Osobiście mam wrażenie, że jedyne okazje kiedy jestem pewien, że czułem jej działanie to kiedy spożywałem ją po albo do posiłku porządnego.

Jeśli chodzi o rozpuszczanie w szklance z wodą to próbowałem i nie widzę szans żeby to tak rozpuścić. Czy podobnie sprawa ma się z żąłądkiem? Tłuszcze niezbędne?
"Drugs are so fucking good... they're soo good. They're actually so damn good that they'll ruin your life. This is how good they are!" Louis C.K.
  • 711 / 167 / 0
Nie wiem czy tłuszcze są potrzebne, ale to fakt, że w wodzie się to nie rozpuszcza, grudki pudru uparcie pływają po powierzchni, pijąc można się zakrztusić, bo zdarza się wciągnąć pył do płuc ;) Ja zapodaję L-teaninę pod język, być może część wchłania się przez śluzówkę (co do tego pewności nie mam), ale na pewno miesza się ze śliną.
  • 979 / 204 / 0
Wie ktoś ile L teaniny jest w łyżeczce zielonej herbaty wiem ze sa roze odmiany i wgl ale tak mniej więcej ile może być i czy da się zrobić tak by wyciągnąć jej jak najwięcej pomijając gorzki smak przy długim parzeniu
  • 77 / 7 / 0
Po przeczytaniu wątku o teaninie na psychonautwiki, prawie od razu zakupiłem 100g myśląc, że to prawie benzo/baclo. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, czy dawka z 500mg ma prawo działać choć z podobną intensywnością?
  • 1599 / 45 / 0
Biorę l-teaninę z kofeiną już 6 dzień i czy to jest możliwe, żeby się po nie czuć taki zmęczony i bardziej rozdrażniony ?
  • 548 / 90 / 7
Mnie wieksze dawki moga troche zmulic, a ile dziennie wrzucasz?
Za rozdraznienie raczej winilbym cos innego, moze kofeine?
Uwaga! Użytkownik kupagowna6 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1599 / 45 / 0
dziennie i jednorazowo 400 mg l-teaniny i 200 mg kofeiny w jednej kapsułce.
  • 2849 / 507 / 0
Ja spożywając L-teaninę, 5-htp, i L-dope wszedłem na wyższy poziom uspokojenia, ale nie fazy, fazę to sam muszę sobie uszyć. Z tym że pierwsze kilka dni miałem bitwę z zamykającymi się oczami, no w sumie jeszcze do jednej szklanki do popicia tych kapsułek wsypuję witaminę C , magnez, i A-Lkarnitynę w proszku.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
ODPOWIEDZ
Posty: 49 • Strona 3 z 5
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.