Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 38 • Strona 4 z 4
  • 2870 / 941 / 0
bardzo pomocne narzędzie. pomogło mi rozwiązać kwestię ekwiwalencji Palexii (tapentadolu) w stosunku do oksykodonu oraz innych środków z tej grupy.

pozdrawiam wszystkich oraz autora narzędzia!
przez dłuższy czas mogę nie być dostępny na forum. brak mojej aktywności spowodowany jest przyczynami osobistymi, które opiszę po powrocie. nie będę w stanie odpisywać na PM-y.

liczę, że szybko wrócę

pozdrawiam wszystkich, przodownik
  • 91 / 27 / 0
Jeju ale piękna sprawa, gratuluje autorowi, zrobione po mistrzowsku! Może skończą się wieczne pytania o ekwiwalenty, tym niemniej pamiętajmy, że każdy organizm inaczej reaguje i działanie też, może być silniejsze, bądź słabsze niż tabela wyznacza, w końcu to ekwiwalenty anelgetyczne.
Wciąż, świetna robota!
Degustator wytworów firmy Molteni Farmaceutici
  • 408 / 49 / 0
Czy ktoś zrobił stronę WWW do tego. Przydałaby się dla wielu osób pytających na forum oraz poza nim. Jeżeli chcecie mam kontakt do osoby, jest mi winna przysługę i zrobi za darmo.
  • 4581 / 2104 / 1
@mariusz9984 Oczywiście. Możesz pobrać plik źródłowy z danymi i przerobić na stronę www, bądź inną formę interaktywną łatwą do obsługi. Jak coś pisz na pw.
  • 16 / 4 / 0
Czy jest ktokolwiek w stanie dodać do tego heroinę? (W postaci czystej)

Jeśli nie to czy ktokolwiek ma chociaż mniej więcej przełożenie heroiny na majkę??
  • 443 / 64 / 0
@Szczekacz
Myślę że dodanie heleny może zmylić osoby które dostają różnie żeniony temat bo jeden dostanie 1:5 gdzie 5 to laktoza a inny 1:2 i sie przekręci.
Chcemy świadomych użytkowników tego systemu a nie martwych.
  • 16 / 4 / 0
@techniczny

W sumie to prawda, ale z drugiej strony, jak proporcja będzię do czystej heleny (a takiej wiadomo że nikt nie dostanie) to raczej nikt się nie przekręci a ewentualnie weźmie za mało żeby coś poczuć, będzie wtedy dość spory bufor bezpieczeństwa no i każdy ogarnięty użytkownik przełoży to już sobie na swój własny towar wedle różnicy w dawkowaniu. To w sumie tak jak z podawaniem dawkowania w FAQ helu. Jest podane dla czystej więc, ewentualnie ktoś nic nie poczuje bo silniejszego towaru mieć przecież nie będzie.
  • 443 / 64 / 0
@Szczekacz

Na Wrocławiu jakiś czas temu znajoma dostawała z domieszką fenta więc ciężko mi się zgodzić z dodaniem heroiny do tabeli. Wszystkie te opioidy i opiaty są na ogół w formie tabletek standaryzowanych na jakąś zawartość konkretnej substancji a w prochu z ulicy może być wszystko. Wystarczy wspomnieć o fentowych analogach czy pink-heroin na ulce po której się powykręcało w chuj ludzi i podludzi. Najlepiej jest określić % mocy w odniesieniu do morfiny orientacyjnie +/- gdzie już łatwo przeliczyć sobie ale bez dokładności excela bo trzeba by brac poprawkę na to że hel roznic sie moze o 100% mocy jeden od drugiego a na dodatek moc przy podaniu p.o. ma się nijak do aluminium czy pukania po kablach.
ODPOWIEDZ
Posty: 38 • Strona 4 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.