Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 1710 • Strona 169 z 171
  • 2390 / 346 / 0
Ja też napisałem to w oparciu o własne doświadczenie, nie teoretyzuję.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 2175 / 209 / 210
Tabaka jak to tabaka, typowy zamiennik kofeiny. Nie wiem czy można to prościej wytłumaczyć. Wciągany nosem na pewno niweluje wdychanie substancji smolistych (patrząc np. w stosunku do palenia). Niektórzy znają, niektórzy nawet o niej nie mają pojęcia. Większość jednak chyba woli tytoń palić, niż wciągać nosem.
deep mod
  • 2390 / 346 / 0
@IGotHigh909
chyba zamiennik nikotyny prędzej.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 2175 / 209 / 210
Przecież tabaka to sproszkowany tytoń, jak dla mnie dla fanów sniffowania, co by noskiem przyjebać można było. Oszczędza czas, zmniejsza przypał i pomaga zapierdalać ciut szybciej oraz ugasić głód nikotynowy. Idziesz do kibla albo na bok, sypiesz sobie na pudełko i walisz, nie ma śmierdzącego efektu, Ty nie tracisz 5-7 minut na fajkę, a efekt jest taki sam (rzekłbym nawet mocniejszy), więc niektórzy po prostu przerzucili się na to.
deep mod
  • 1187 / 206 / 23
Czyli można to brać doraźnie dla nikotynowego efektu nootropowego jak rozumiem?
Nie chcę mieć tak pedalskiego nałogu jak uzależnienie od tytoniu
  • 2175 / 209 / 210
Przecież od tego uzależnić się można tak samo jak papierosów. Tylko zamiast palić, będziesz chciał tabakę nosem walić.
deep mod
  • 1966 / 368 / 0
17 listopada 2022Morfeo pisze:
@Verbalhologram
No właśnie ja w życiu waliłem masę kresek różnorakich prochów. Od oranżadek w szkolnym kiblu do amfetaminy, od amfetaminy do mefedronu, od mefedronu po wszelkie inne biedaketony i w sumie boję się, że kolejnym etapem będzie tabaka

Ahhhh oranżadka,ta jebana oranżadka.Gateway drug.
widzialem nieskonczonosc
  • 461 / 36 / 0
Jak nie palisz fajek to bym to olał. Ostatnio tak jak Ty w okresie względnej trzeźwości chciałem wrócić do sportowego niuchania tabaki, pewny siebie fhuj że się nie wpierdolę, jak zawsze. Miesiąc później leciałem do sklepu po szlugi, no ale to tylko ja.
Teoretycznie fajnie sobie zajebać, nos się na chwilę rozszerza, czuć przez kilka minut nikotynę i jej działanie jest dużo przyjemniejsze niż paląc papierosa przez brak ścierwa z dymu, ale potem leci potok gili, nos zatkany na pół dnia i zostajesz zasmarkany z paczką chusteczek. Not even once. No chyba że snus, ale to też nie jest tego warte..
  • 1187 / 206 / 23
To chyba jednak zostanę przy beta-ketonach. Zatrucie manganem lepiej brzmi niż rak płuc jak mi na faje przyjdzie ochota.A tak serio to jakbyście opisali działanie nikotyny po tabace? Może to głupio zabrzmi, ale prochów i leków przerobiłem ogromne ilości, ale tytoniu czy tabaki garstke z dekade temu i nic już w sumie nie pamiętam. Opłacało wam się zawieść rodziców?
  • 2175 / 209 / 210
Tabaka jest bardziej dla osób, które właśnie chcą przeskoczyć ze śmierdzących fajek do niuchania. Dla niektórych to jakaś alternatywa, brak śmierdzącego dymu no i szybka możliwość przywalenia. Ciut mocniejsze działanie niż po papierosie sniffem, ale dosłownie ciut. Też nie polecam. Już lepiej walić fajki niż niszczyć nos tym, do tego prędzej czy później, jak ktoś nie jest wjebany w faje, to sobie paczki zacznie kupować, jak zaczynał od tabaki.
deep mod
ODPOWIEDZ
Posty: 1710 • Strona 169 z 171
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.