Tabaka - Wątek ogólny

Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Stymulanty

• 4402 / 678 / 22

Dobre są tez niektóre niearomatyzowane, o zapachu tytoniu.
Czy ktoś z was próbował sam robić tabakę ?
Ja za małolata robiłem z tytoniu do fajek.
Bardziej tak eksperymentalnie.
  • 851 / 92 / 0

@london5 ja niestety nie robiłem, ale znalazłem forum tabakarzy jest wiele przepisów, jak się zrobi cieplej na lato będę próbował zrobić swoją

Jak depenalizacja marihuany może pomóc w walce z koronawirusem

Trudno polemizować ze stwierdzeniem, że spożywanie marihuany stwarza znacznie niższe zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego, niż Covid-19. Utrzymanie nieskutecznej prohibicji stanowi bezdyskusyjny koszt dla budżetu państwa, który pokrywa pracę policji, prokuratury, laboratoriów, sądów, zakładów karnych i ośrodków odwykowych .

Zakaz sprzedaży alkoholu w trakcie pandemii koronawirusa jest możliwy

... i (według autora) nie jest całkowicie bezsensowny.
  • 306 / 64 / 0

Gawith fajny, fajniejszy smak niż Redbull, tylko szczury lepiej sypać bo takie wciągnie z łapy mija się z celem.
  • 105 / 7 / 23

Zawsze sypię na biurko i wciągam fifką szklaną. Można kupić sniffer snorter - jednak jak dla mnie to lekka przesada(szkoda kasy)
  • 306 / 64 / 0

też ciągne z czystej lufy, banknoty są fujka
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

ozona spearmint siupana z dlugopisa.
tabaka raczej średnia ale lubie to usypywanie kresek
uzywacie tabake gdy macie katar ?
  • 1 / / 0

Ja jestem fanem tabaki Biały Słoń. Sypię ją łyżeczką do tabaki na ten dołek na dłoni pomiędzy kciukiem a wskazującym, lekko ubijam i wciągam. Jest hardkorowo mocna, dlatego sypię jej troszku, daje niesamowitego kopa. Czuję się porobiony. ;)
  • 1886 / 471 / 0

E tam, sypać na zagłębie zwane tabakierą anatomiczną na dłoni i ogień. ;)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Tabakierka_anatomiczna

Skończyła mi się Alpina, a sklep zapasów ni ma w związku z obecną sytuacją. :(
Łażę więc z Presidentem, plus jest taki, że dzięki odbijającemu opakowaniu można obejrzeć sobie nos, czy nie wyglądam jak amator wciągania kakao sniffem. A sam President jest cudownie odświeżający i eukaliptusowy, ale jak zarzuciłam po przerwie to parę łezek poleciało; może to przez nie do końca wygojoną przegrodę nosową, a może po prostu ten typ tak ma. Tak, czy inaczej, warto ją (go?) stestować.
  • 306 / 64 / 0

Ja nie umiem tak z ręki ciągnąć żeby się chociaż minimalnie nie pobrudzić. Niewygodne to jest, wole normalnie sypać.
  • 54 / 12 / 0

Na stół szczura i fifka w dłoń. Nie ma straty. Zamówiłem jakiś czas temu pięć opakowań Bernard Orginal - sosnowa 10g. Świetny aromat każdego ranka. Mam prócz tego inne z tabakierni, najlepsza z nich o aromacie tytoniu M.E.D. No99(5g)
Wróć do „Stymulanty roślinne”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata