Szukam chętnego/chętnej na kwasa

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 47 / / 0

Szukam chętnych na tripa kwasowego!

Najlepiej Śląsk.
  • 566 / 22 / 0

Nie polecam ;) Jak wiesz albo nie s&s jest ważny w tej grupie substancji, a zarzucanie z nowo poznaną osobą do której się nie ma zaufania ani do końca nie zna może źle wpłynąć na tripa - moim zdaniem

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Pomyśl, nim udostępnisz - jak media społecznościowe podsycają moralną panikę wobec narkotyków

W marcu 2019 roku użytkownik Facebooka z USA opublikował zrobione w publicznej toalecie zdjęcie rolki papieru toaletowego z widocznymi na niej kilkoma czerwonymi kropkami, ostrzegając ludzi, że ktoś wbił zużytą igłę w rolkę, próbując oczyścić ją z krwi...
  • 47 / / 0

Niby prawda. Ale jak się nie ma innej opcji, żeby nie brać samemu, pozostaje iść na żywioł.
Użytkownik nieaktywny
  • 594 / 40 / 0

Jak jesteś pełnoletni i ogarnięty to jak najbardziej (bylebyś nie przesadził z ilością). Jak nie masz ciśnienia to na spokojnie kogoś poznaj. Ja co prawda szamię sam, bo tam mam, ale z H jest kilka osób, z którymi wg mnie wspólny trip byłby unikalnym doznaniem w pozytywnym sensie. Gdybyś był ze stolnicy to mógłbym być co najwyżej opiekunem właśnie z powodu wzajemnej nieznajomości :old:
  • 1415 / 62 / 0

Jak kurwa można kwasy jeść z kimś kogo się widzi pierwszy raz.
  • 25 / 3 / 0

Pozostaje też pytanie czy to Twój pierwszy trip, czy też masz już kilka za sobą. Jeżeli nie i chcesz to zrobić z nieznajomą osobą to ja się jedynie mogę zgłosić na opiekuna (glc). Pozdro i zdrówka życzę🤕
  • 290 / 30 / 0

Ja szamałem grzyby i było w chuj dziwnie. Ale warto i chętnie powtórzyłbym.

edit: chociaż sam nie wiem bo przez chwile jak darli ryja to miałem ochotę zapierdolić.
  • 12 / 1 / 0

Przepraszam, ziomeczku, ale to bardzo zły pomysł. Nawet przy słabszych psychodelikach, jedząc je w kilka osób gdy ktoś palnął coś głupiego/dziwnego, to atmosfera błyskawicznie przenosiła się na wszystkich. Łatwo dało się to rozładować, bo wszyscy się dobrze znaliśmy ale wiem szybko zmienia się atmosfera i nastrój podczas tripu, a ciężko dojść do ładu z kimś, kogo się nie zna i nie ufa. Powie coś głupiego, Ty to zapamiętasz ale nie wspomnisz o tym, będzie Ci siedziało w głowie, on zacznie zauważać drobne różnice w zachowaniu, sam zacznie siać w swojej głowie paranoję, o której Ci nie powie i tak sobie będziecie ryli beret. :V Dobrze się zastanów, bo możesz sobie tylko zepsuć lot. Samemu jest równie zajebiście.
  • 347 / 12 / 0

[mention]hess[/mention]
Można, sam tak zrobiłem, ale nie polecam bo słabo można wylądować.
Użytkownik nieaktywny
  • 594 / 40 / 0

10 października 2017hess pisze:
Jak kurwa można kwasy jeść z kimś kogo się widzi pierwszy raz.
Jakbyś miał zjeść ze znaną panią, z duckduckgo grafika, co to potrzebuje kwasa na teraz, to miałbyś wywalone na to, że z nią będziesz szamał pierwszy raz :gun:
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 74 uczestników Wejdź na czata