Szkodliwość benzodiazepin

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 320 / 2 / 0

zrobilem sobie badana morfologia ok i badane moczu ok,ale faktycznie troche benzo wplywa na pamiec itd. życie.

• 121 / / 0

to ze starosci glaby wam sie pamiec psuje...zaprawde powiadam ze starosci

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Biskupi Meksyku: państwem rządzą kartele narkotykowe

Ta bolesna recenzja sytuacji ze strony meksykańskich hierarchów spowodowana jest kolejnymi krwawymi starciami grup przestępczych z policją i gwardią narodową, w których zginęło kilkunastu stróżów prawa. B

Użytkownik nieaktywny
  • 977 / 7 / 0

befree pisze:
zrobilem sobie badana morfologia ok i badane moczu ok,ale faktycznie troche benzo wplywa na pamiec itd. życie.
trochę?? jeśli tylko trochę to masz jeszcze szanse odstawić i ocalić swoją pamięć bez większego szwanku. Mi benzosy z alkoholem poharatały pamięć strasznie. Mam poważne luki z ostatnich dwóch lat życia i spapraną pamięć krótkotrwałą. Obecnie odstawiłem i będę meldował czy ta pamięć chociaż trochę się poprawia czy poległa całkiem :-)

• 121 / / 0

zgadzam sie. pamiec, pamiec i jeszcze raz pamiec. dlatego nie polecam benzojebow ludziom ktorzy chcieliby jeszcze sie edukowac bo moze wyjsc z tego kupa! sam sie edykuje...'klony kontroluje'

• 312 / 1 / 0

anonimowy_uzytkownik pisze:
WildMonkey pisze:
@ befree

Wydaje mi się, że słabiej widzę na lewe oko i na pewno gorzej słyszę na prawe.
Ja musze sie przyznac ze od urodzenia nic na prawe oko nie slysze
Ja też pomyślałam podobnie, z tym prawym okiem że coś... :-p
  • 755 / 2 / 0

Ja przez nadużycie lorek i klonów mam uszkodzony kręgosłup w stopniu znacznym....

....dobrze, że tylko moralny:P
  • 1743 / 9 / 0

Benzo znikomo mogą popieprzyć organizm w porównaniu do tego, co robimy czasem na nieświadomce po ich zażyciu ^_^
  • 180 / 7 / 0

Może ktoś z was posiada jakieś rzetelne informacje... Krótko, zwięźle i na temat.

Po półtorarocznym uzależnieniu od klonazepamu moja starsza łaskawie i pod presją wyznała mi, że w czasie ciąży brała relanium (sic!). Była w drugim miesiącu, ciąża była zagrożona. Twierdzi, że brała tylko raz, jedną tabletkę i spała po tym 3 dni, w co jej nie wierzę, ale o to już mniejsza. Wiadomo, że brała. Tyle się mówi o matkach alkoholiczkach, które urodziły dziecko, mające ileś tam promili we krwi, tyle się mówi o matkach narkomankach, które ćpały w ciąży... I jaki to ma później wpływ na dzieci i ich rozwój.

Pytanie, czy i jaki mogło mieć wpływ relanium na mnie, czyli na płód, którym wtedy byłam? Czy przez to mogłam się urodzić z 'zaszczepionym' w mózgu uzależnieniem od benzodiazepin? Od zawsze znajdowałam się w grupie podwyższonego ryzyka? Mogły przez to nastąpić zmiany w rozwoju mojego mózgu, zanim się jeszcze urodziłam?

Nie chodzi mi o to, żeby zwalić winę za uzależnienie na starszą, chociaż dla mnie matka, która bierze benzodiazepiny, będąc w ciąży, to chodząca porażka. Przecież to takie same narkotyki jak każe inne, a wręcz jedne z najgorszych, ale nieważne. Po prostu nie mogę przetrawić tej myśli, nie daje mi ona spokoju i chciałam zasięgnąć czyjejś rady. Czy to, co matka zrobiła w ciąży, sprawiło, że miałam podwyższone ryzyko uzależnienia, gdy zaczęto mi podawać benzodiazepiny?

Przeniesiono. To samo tyczy się reszty postów podpisanych "Benzodiazepiny a wpływ na rozwój płodu". | STR88
  • 1104 / 55 / 0

Po 1 tabletce ? Watpie. Poza tym 2 miesiac takze olej to i zryj benzo dalej ;)
  • 180 / 7 / 0

Syberek pisze:
Po 1 tabletce ? Watpie. Poza tym 2 miesiac takze olej to i zryj benzo dalej ;)
Jw napisałam, wątpię, żeby to była jedna tabletka.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 148 uczestników Wejdź na czata