Szklarnia i tunel foliowy.

Moderator: Konopia

• 146 / 3 / 0

jaka wysokośc? 170 cm :P ale ja sie martwie o przyszłość :} i sie zapytam doświadczonych szklarniowców - co z zapachem - 10 krzaków w jednej szklarni przy wysokiej temperaturze... czy zapaszek zabardzo nieść się nie będzie ? tymbardzieju tych którzy skunka uprawiają :}

• 8 / / 0

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 26 lutego 2008 przez czewa, łącznie zmieniany 1 raz.

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Zatrzymano policjanta pod wpływem amfetaminy

Pod wpływem amfetaminy znajdować się miał funkcjonariusz policji, którego auto zatrzymano do kontroli drogowej 13 czerwca na terenie Gdańska. Śledczy namierzyli też mężczyznę, od którego funkcjonariusz środki dostał.

• 1809 / 3 / 0

nie zaszkodzi im tylko kwestia czy warto bedzie to robic? czy efekty bedzie godziwe co do wlozonej pracy?

• 146 / 3 / 0

eh szklarnia ma pewien mankament - rosnie w niej jak pojebane :]

do szklarni wrzucac rosliny tylko pod koniec czerwca niewcześniej - niepomieszćżą się > trza ciać > rozgałęzia się > dużo małych topów...

a jesienią wilgotnosc tak duża że pełno pleśni ;/

• 82 / / 0

czewa powinno byc ok, ja tak zrobie z kilkoma roslinami w kwietniu i kilka w maju, zobaczymy jak dadza rade :) po 2 pestki niech strace, albo i nie

bum

• 5 / / 0

witam mam pytanie zamierzam zrobic hodowle na terenie irlandi w foliaku da rade ta hodowla . srednia temperatura w 3 najgoretszych miesiacach wynosi 17-18 stopni ale w foliaku powinno byc cieplej a noce nie sa zimne ok czekam na wasze zdanie co do tego

• 361 / 1 / 0

Teraz ja sie narzuce z pytaniem.
Jestem w trakcie budowy szklarenki ktora bedzie miala maxymalnie poltora metra wysokosci w najwyzszym miejscu,
a super szeroka lub dluga jakos tez nie bedzie.
Wiec z tad moje pytanie jaka odmiane mam wsadzic zeby sie jakos miescila (tylko nie piszcie mi ze lowrider bo na to potrafie sam wpasc :D). W pierwszym zalozeniu chcialem kupic jakąś jedną femi i naginac ale teraz zaczynam sie obawiac czy taki holands hope mi sie tam wmiesci nawet naginany.
Na seed pl znalazlem Indica Pride z opisu wynika ze jest niska ale wolalbym sie dowiedziec co wy o tym sadzicie.

• 42 / 2 / 0

[quote="Darksouled"]
Teraz ja sie narzuce z pytaniem.
Jestem w trakcie budowy szklarenki ktora bedzie miala maxymalnie poltora metra wysokosci w najwyzszym miejscu,
a super szeroka lub dluga jakos tez nie bedzie.
Wiec z tad moje pytanie jaka odmiane mam wsadzic zeby sie jakos miescila (tylko nie piszcie mi ze lowrider bo na to potrafie sam wpasc ]

jesli chesz cos z sativ to bardzo dobrym wyborem byl by grapefruit z female a z indic fajny by byl skunk special

• 463 / / 0

jak chcesz coś niskiego i kompaktowego, to jednak indici polecam... najlepiej czyste.

• 361 / 1 / 0

ok juz zrobilem jakis progres szklarnia bedzie miala troche ponad 180cm a wlasciwie to bedzie foliak ale w ksztalcie szklarni :D
Od strony sasiadow okryje konstrukcje czarną folią coby nie podglądali a z pozostalych stron przezroczysta :]
a wsadze tam 2 feminizowane holands hopy albo jednego holanda a reszte jakichs LR dla zabawy.
Wróć do „Uprawa w szklarni lub pod osłonami”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata