Szklarnia i tunel foliowy.

Moderator: Konopia

Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

mam pytanko, zamierzam posadzic krzaczki w opuszczonej szklarni (przewiew bedzie, woda tez sie znajdzie, dach jest nieszczelny, brakuje jakis okien, wiec normalnie tam pada, co roku rosna tam jakies dzikie chwasty wiec mysle, ze bedzie ok), zastanawiam sie czy pojdzie mi tam BIG BUD z cannabis.fr.pl? bede kupowal nasionka na pewno od nich... co mozecie polecic jeszczE? zalezy mi w sumie na duzym plonie... moze PPP?

• 10 / / 0

Siema, Co by sie nadawalo z Nirvany do szkladrni tak zeby wzrost byl w okolicach 1m (oczywiscie z przycinaniem i naginaniem)? Myslalem na Afghanem i wysadzic go troche pozniej ( jakies sugiestie co do daty ? ).

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Przemycali narkotyki z Kanady, wpadli w Przemyślu

Zorganizowana grupa przestępcza przemycała różne narkotyki z Kanady i Niemiec do Polski, głównie na teren Podkarpacia. Gang rozbili policjanci CBŚP.

Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

Witam, To znowu ja czyli amator szklarni :-) Tak więc zakupiłem już nasionka. Padło na White Widow x BigBud + WW (od znajomego który wózkownie w bloku zamienił w "Raj") :-D Nasiona wykiełkowały i narazie stoją w Boxie który zrobił mój kochany tatuś (emerytowany policjant i na dodatek stary Hipis:P(sam pali :-D ) zainstowaliśmy na Wega z tatkiem 600w HPS. I mam pytanie. Kiedy przesadzać rośliny już do szklarni?? Dzisiaj mają 1 dzień w boxie (9roślin). Z Góry dziękuje za pomoc i POZDRAWIAM:)

y

Użytkownik nieaktywny
  • 17 / / 0

a ja mam takie pytanie: czy mozna zrobic tunel z zostawianą odsłoniętą górą?? bedzie ok?

• 168 / / 0

[quote="tonymontana"]
a ja mam takie pytanie]

Napewno bedzie Ok :-D

tylko po co taki tunel, on juz nie będzie sie nazywał tunel tylko parawan :cool:
No i nie wiem co on ma dać

y

Użytkownik nieaktywny
  • 17 / / 0

ma dac niewidocznosc dla postronnych podobnie jak tunel, a dodatkowo gora bedzie odslonieta w celu powiekszenia ilosci swiatla ;->

• 2 / / 0

ja mam juz folie dobra zrobiona kilka lat temu , za pozwoleniem starszka sadze w niej swoje uprawy miedzy innymi dwie EM, dwie WWxEM, a takze 3 ES i wlasnie najprawdopodobniej bede sadzil co 40 cm bedzie gesto ale sadze ze niepowinno to sprawiac problemu roslinkom, mowia iz najmniejsza odleglosc miedzy roslinkami powinna byc 60 cm a ja mysle ze w foli wystarczy i 40 do takiego wniosku doszedlem po rozmowie dluzszej ze staruszkiem, zrobilem co nieco juz w niej mi.in: od srodka 2 folie dalem myslalem ze bedzie mniejsza widocznosc ale niestety tak sie niestalo wiec teraz pomaluje wapnem nieco ciut zmieszana z emulsja i pokryje sciany... swiatlo i tak podobno bedzie przechodzilo, zreszta z gory tez bedzie ladnie swiecilo na roslinki najwyzej co nieco beda rywalizowaly o swiatlo jak bede nieco gesto ;)

co sadzicie o moim planie??

• 739 / / 0

pajonk pisze:
co sadzicie o moim planie??
stawiam, że bedziesz miał problemy z wysokościa roślin; - po pierwsze szybszy o wiele wzrost nisz out- po drugie dosyć gesto.
Stawiam, że ci dosyć szybko dojda do : sufitu: może nawet do końca czerwca:

• 168 / / 0

tonymontana pisze:
ma dac niewidocznosc dla postronnych podobnie jak tunel, a dodatkowo gora bedzie odslonieta w celu powiekszenia ilosci swiatla ;->
ja bym pozostał przy tradycyjnym tunelu bo swiatła :cool: to jest dostatek w polsce od IV - X

A zadaszenie przedłuzy ci okres wegetacji
Pomalujesz kredą z mlekiem to rozproszy światło i nikt nie będzie nic widział

• 112 / / 0

wysilcie się i zróbcie jakieś pożądne fotorelacje z tych upraw w foliaku. nie tylko ja jestem cholernie ciekaw jak one tam rosną - pajonk, możemy na Ciebie liczyć, plissssss? :blush: :-p samemu mi się taka marzy i już myślałem o wynajmie skromnego poletka od jakiegoś rolnika i postanowienia tam foliaka: tylko trzeba by go jakoś spławić żeby się odpierdolił co jest w środku. jak będzie chciał to rozedrze folie i narobi koło dupy, ale może też się udać ;-) ale to tylko marzenia co do przyszłego sezonu

salut
Wróć do „Uprawa w szklarni lub pod osłonami”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata