Sytuacje kryzysowe: Sprawy pilne WARNY ZA OFF TOP-regulamin w 1 poscie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 258 / 43 / 0

Juz lepiej. Za mocny wjazd, teraz dosc dobrze
  • 248 / 26 / 0

Ja sie zawsze kładłem gołą klatą na zimnych płytkach i piłem melise jak nie miałem benzo. Ew mleko w dużych ilościach od biedy. Później wiadomo elektrolity i sen

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

W czasie epidemii koronawirusa Kanada uznała alkohol za towar niezbędny

W nocy z wtorku na środę wszystkie firmy w Ontario i Quebecu, które nie są niezbędne, muszą zawiesić działalność w związku ze stanem wyjątkowym wprowadzonym przez rządy tych kanadyjskich prowincji. Za niezbędne uznano m.in. sklepy z alkoholem.
  • 33 / 6 / 0

Biorę venlectine 150, i pojebało mnie i wziąłem cracka, do tego połknąłem jakieś 300 mg 3mmc w tabsach, tętno 140 i powinno zejść po cracku szybko ale nie schodzi, przy tym mam dość niskie ciśnienie. Lekko ale jednak uwiera mnie na serduchu. Czy lecieć do emergency?
  • 33 / 6 / 0

No i chuj teraz ciśnie wysokie 155 na 123. I puls 136. Mam 32 lata ale zawsze można zejść na zawał, kiedy ten crack zejdzie

Ratujcie, jak trzeba do szpitala to pójdę ale jak nie i mój stan to panika too niech ktoś poradzi
  • 33 / 6 / 0

Nie ma nikogo online?
  • 44 / 7 / 0

Kurde co Ty piszesz po Cracku Ci cisnienie spadnie czy tętno ? 300 mg. 3mmc to dosyć znacząca dawka oralna.
Crack przeciez dziala krotko ale znowu zaladuje Ci sie 3mmc. Jak masz benzo to sie ratuj ale nie za dużo ! Melisa, możesz przyłożyć lód do serca(Słyszałe ,że pomaga na arytmie).
Poza tym bierzesz leki SSRI wiec ryzyko zespolu serotoninowego.

Jak sie bedzie zle dzialo to dzwon na pogotowie ale moga nie przyjechac bo koronawirus i chuj

Edit. Teraz widze ze chodzilo Ci o to ze spadnie Ci tetno jak crack zejdzie ale pamietaj ,ze to ze crack traci swoje dzialanie nie oznacza ze nie wplywa on jeszcze na serce.
Pozatym 3mmc Ci sie laduje
  • 436 / 77 / 0

Ludzie, czy wy wiecie w ogóle skąd się bierze zawał? Co ma wysokie tętno do zawału? Zawał bierze się z zakrzepów, które blokują swobodne przepływanie krwi do serca, powodując jego martwicę.

Czy wy możecie ćpać z mózgiem? Samo przyjmowanie niektórych substancji jest ryzykowne, ja to nazywam ryzykownym sportem i trzeba miec łeb na karku, a niektórzy sami sie proszą o komplikacje. No chyba, że życie wam nie miłe, to inna sprawa.

Fajnie by było, gdyby się zameldował kolega.
  • 5891 / 971 / 2

05 kwietnia 2020kanda pisze:
Ludzie, czy wy wiecie w ogóle skąd się bierze zawał? Co ma wysokie tętno do zawału? Zawał bierze się z zakrzepów, które blokują swobodne przepływanie krwi do serca, powodując jego martwicę.

Czy wy możecie ćpać z mózgiem? Samo przyjmowanie niektórych substancji jest ryzykowne, ja to nazywam ryzykownym sportem i trzeba miec łeb na karku, a niektórzy sami sie proszą o komplikacje. No chyba, że życie wam nie miłe, to inna sprawa.

Fajnie by było, gdyby się zameldował kolega.
A zawał to nie była kwestia niedotlenienia i niedokrwienia ?

ZX

• 746 / 259 / 0

zakrzepy to nie jedyny powod zawalow oczywsicie. Pewnie, ze sredni puls ma znaczenie jesli chodzi o przewidywalnosc wystapienia ataku serca, a im wyzszy puls chwilowo i starsza osoba tym wieksze ryzyku ataku serca.
  • 9 / 1 / 0

Kumpel przysmolił 80mg diazepanu i podbił już 3 piwami, twierdzi, że go nie klepie, wieźć go na SOR czy to nie jest dawka na zapaść?
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata