Sytuacje kryzysowe: Sprawy pilne WARNY ZA OFF TOP-regulamin w 1 poscie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 652 / 112 / 0

Zmierz i podaj temperaturę ciała.
  • 4 / / 0

Cześć po 3 miesiącach odstąpienia fety, zacząłem w poniedziałek około 10, lecę do teraz spałem może łącznie 30minut. Była to zwykła feta ok 1g pn-wt, wt-sr około 2.5 fety ale jakaś pasta śnieznobiala. Tamten biały temat skończył się o 19 w środę. O 22-23 ogarnąłem normalna fetę. Wziąłem kreskę okolo godziny temu 100-150mg. Z 20-30 minut temu wrzuciłem taka sama dawkę. Po czym zacząłem czuc się słaby, zrobiłem sobie magnez do picia z 6 kapsułek, usiadłem się na łóżko, zaczęłam czuć bicie serca jakby chciało wypaść, pomyslalem ze to schiza, ale sledze puls mniej wiexej co godz od wczoraj.spadł w 20 min z 103 do 85. Do celu... kurwa zaczelem się robić senny głową mi spadala przysnalem, ale zerwalem sie po kiku sekund? zauważyłem że nie mam oddechu, wcale kurwa! Drugi raz mnie brało, ale nie przypomniałem oddechu, teraz oddycham jak jebniety. Odpuściłem teraz na sekundę nic, tylko czuje serce które napierdala wokół jak bęben w pralce. Co się kurwa dzieje? Kurwa nie wierzę że sobie wkrexolem

Psychoterapia z użyciem MDMA. Jak to działa?

Maciej Lorenc rozmawia z Peterem Oehenem, psychiatrą, psychoterapeutą i członkiem Szwajcarskiego Towarzystwa na rzecz Terapii Psycholitycznej. Oehen przeprowadził jedno z pierwszych badań klinicznych dotyczących wpływu MDMA na pacjentów cierpiących na zespół stresu pourazowego i uzyskał od szwajcarskiego rządu pozwolenie na stosowanie tej substancji w ramach prywatnej praktyki terapeutycznej.

Norwegia: Pokoje dla narkomanów nieczynne w wakacje. Ratownicy boją się fali przedawkowań na ulicy

15 marca Norweskie Ministerstwo Zdrowia zadecydowało o zamknięciu wszystkich – zarówno państwowych, jak i prywatnych – firm świadczących usługi związane ze zdrowiem. Zaliczyły się do nich pokoje iniekcyjne dla osób uzależnionych od narkotyków.
  • 928 / 85 / 0

stary musisz sprobowac jakos sie wyluzować , idz sie przewietrzyc , wypij piwo jakies to cie uspokoi i pozwoli zasnąć bo własnie snu snu i jeszcze raz snu potrzebujesz i nie dorzucaj nic więcej ,
  • 4 / / 0

Kurwa co za pojebana akcja. Sytuacja już bez paniki, w końcu bo było to najgorsze co mnie w życiu spotkało. I chuj wie jak się skończyła-ko czy? Kurwa zjechalem, bo nie mam oddechu, by się obudzić spokojny,też z jego brakiem? Co jest kurwa??

____
Nie wierzę, co mi się działo w głowie,
Kurwa kilka tych ciągów mialem, ale w życiu bym nikomu nie uwierzył, że od 3g w ciągu 4d, można sobie akuku zrobić. Przestroga dla innych, że dałem dupy z jedzeniem i witaminami.

Jak mi ten bezdech nie zejdzie to się chyba zajebie.

Jakasnazwa2142

• / / 0

Przepraszam bardzo ale sytuacja jest nagła mianowicie jem codziennie wieczorem 225mg pregabaliny (mam przepisane od psychiatry) Dzis natomiast zjadłem 450 bo zjadłem jakby 2x. Zapomniałem o wczesniejszej dawce. Zjadłem 225 poszedłem do kuchni i 10 minut pozniej zjadłem kolejne 225. Co może mi się stać? Strasznie się boje
  • 441 / 81 / 0

Nic się nie stanie. Najwyżej będziesz się lekko zataczać. Brałam 300mg pregabaliny bez tolerki i żyję.
  • 1 / / 0

Nie wiem czy na tym forum można pisać post za postem ale mam kilka pytań jeszcze. Przede wszystkim dziekuje bo mnie uspokoiłaś. Wie ktoś może czy jeść coś/nie jeść czy jutro będe miał "kaca" i czy ten jednorazowy błąd nie sprawi że 225 bedzie gorzej na mnie działać codziennie?
  • 1359 / 899 / 0

nic Ci nie bedzie
  • 1359 / 899 / 0

21 marca 2020Aroms6212 pisze:
Wie ktoś może czy jeść coś/nie jeść czy jutro będe miał "kaca" i czy ten jednorazowy błąd nie sprawi że 225 bedzie gorzej na mnie działać codziennie?
nic nie bedzie, tylko pilnuj dawki.
  • 441 / 81 / 0

21 marca 2020Aroms6212 pisze:
Nie wiem czy na tym forum można pisać post za postem ale mam kilka pytań jeszcze. Przede wszystkim dziekuje bo mnie uspokoiłaś. Wie ktoś może czy jeść coś/nie jeść czy jutro będe miał "kaca" i czy ten jednorazowy błąd nie sprawi że 225 bedzie gorzej na mnie działać codziennie?
Ja po większych dawkach pregabaliny czuję ogromną ciężkości na żołądku na drugi dzień. Choć nie każdy może odczuwać takie uboki - kwestia indywidualna. Sprawdź jak Twój organizm zareaguje i wyciągnij wnioski.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 1243 uczestników Wejdź na czata