Sytuacje kryzysowe: Sprawy pilne WARNY ZA OFF TOP-regulamin w 1 poscie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 1056 / 27 / 0

witam
kolega od 3 miesiecy bierze 2mg Xanaxu i ma zespol odstawienny od jakis 2 tygodni, byl na sorze pare razy odsylaja go z kwitkiem bo mysla ze chce wyludzac, nie moze dostac diazepamu zeby zejsc z benzo, ma mysli samobojcze ledwo zyje lezy w domu calymi godzinami, dzisiaj jest jeszcze gorzej, co zrobic jak na sorze odsylaja ? umowic sie na szybkosci do rodzinnego ?
  • 0 / / 0

czy kolega ma zaswiadczenie od lekarza o przyjmowaniu leku ?
jest sposob aby isc do apteki i sprobowac wziazc od nich,oni moga dac leki na recepte w sytuacji kryzysowych lub isc na nocna opieke i tam probowac

Przemodelowanie grzybów psychedelicznych tak aby nigdy nie powodowały "złej podróży"

Klucz do "tylko dobrych tripów" może leżeć w aeruginascynie, CDB magicznych grzybków.

Na ból LSD. Niewielkie dawki są równie skuteczne jak morfina, ale mniej niebezpieczne

Najnowsze badania wskazują, że niewielkie dawki LSD mogą być skutecznym środkiem przeciwbólowym - równie silnym co konwencjonalne opioidy, np. morfina.
  • 1056 / 27 / 0

ma
  • 0 / / 0

wiec niech idzie do apteki i wyjasni to i powie ze ma zaswiadczenie od lekarza itd lub tak jak mowilam na nocna opieke
  • 813 / 122 / 0

Już pięć dni mnie trzyma mega paranoia i nie mogę myśleć. Koszmarny mega badtrip. To po zażyciu 3-ho-PCP. Już nie omgę wytzamać ! co robić. do szpitala?
  • 672 / 117 / 1

Jeśli nie masz dostępu do benzo lub neuroleptyków, zgłoś się na izbę do szpitala z psychiatrią lub psychiatrycznego. Najlepiej z opiekunem.
  • 7 / 2 / 0

Generalnie z zaufanego źródła dostałem coś co miało być kryształem eufo, ale dziwnie teoche wyglądało ale jak nje miał nic innego to wzialem powiedział ze sam jeszxze nie probowal bo wlasnie dostał. Około godziny 15 poleciały 2 lajny i to wszystko lekkie pobudzenie takie typowo dopaminowe i potem luz na 2 godizny całkowicie prawie trzeźwie się czułem wracam do domu i no ciężko mi się oddychało w pewnym momencie już prawie wgl nie oddychałam i gdyby nie leki na astmę to bym się po prostu udusił bo dostałem depresji oddechowej to było koło 17.00-30 dalej leżę sobie wypiłem z 5 litrów wody żeby się wypłukać płukanka nosa było ok kładę się do lozka dostaje dreszczy majacze i mam halucynacje dosłownej nie wiedziałem co się dzieje zmierzyłem goraczke 40 stopni wskakuje do zimnej wanny schodziłem się wszystko przeszło jak milem źrenice chwile wcześniej jak 5 złoty to teraz mam jak szpilki znowu wróciło mocne pobudzenie problemy z mówieniem, chodzeniem stwierdziłem ze zjem 1 mg klona na zbicie. I rzeczywiście wyciszył mnie nie pokój zniknął ale znowu nie mogę oddychać już jest koło 20. Kilka razy prawie zemdlałem wiec stwierdziłem ze zrobie sobie na szybko multitest z monaru na mocz i no nic od dawna nie brałem bo po detoksie a wyszło amph meth opiaty MDMA wiec się bardzo zdziwiłem co to za syf musiał być. Jest godzina 22 minęło prawie 8 godzin ja mam ciagle problemy z wyraźna mowa teraz pojawił się szczękościsk średnio czuje skore dotyk temperaturę problemy z utrzymaniem równowagi gorączka ciagle rosnei ale zbijam ja wychodząc na papierosa bo boje się w tej sytuacji jakiekolwiek leki wziąć jak nie dostanę szybkiej odpowiedzi prawdopobnie wezwę karetkę bo nie zna substancji która działała by aż tak długo. Nawet pojęcia nie wiem co to może być
  • 7 / 2 / 0

Generalnie z zaufanego źródła dostałem coś co miało być kryształem eufo, ale dziwnie teoche wyglądało ale jak nje miał nic innego to wzialem powiedział ze sam jeszxze nie probowal bo wlasnie dostał. Około godziny 15 poleciały 2 lajny i to wszystko lekkie pobudzenie takie typowo dopaminowe i potem luz na 2 godizny całkowicie prawie trzeźwie się czułem wracam do domu i no ciężko mi się oddychało w pewnym momencie już prawie wgl nie oddychałam i gdyby nie leki na astmę to bym się po prostu udusił bo dostałem depresji oddechowej to było koło 17.00-30 dalej leżę sobie wypiłem z 5 litrów wody żeby się wypłukać płukanka nosa było ok kładę się do lozka dostaje dreszczy majacze i mam halucynacje dosłownej nie wiedziałem co się dzieje zmierzyłem goraczke 40 stopni wskakuje do zimnej wanny schodziłem się wszystko przeszło jak milem źrenice chwile wcześniej jak 5 złoty to teraz mam jak szpilki znowu wróciło mocne pobudzenie problemy z mówieniem, chodzeniem stwierdziłem ze zjem 1 mg klona na zbicie. I rzeczywiście wyciszył mnie nie pokój zniknął ale znowu nie mogę oddychać już jest koło 20. Kilka razy prawie zemdlałem wiec stwierdziłem ze zrobie sobie na szybko multitest z monaru na mocz i no nic od dawna nie brałem bo po detoksie a wyszło amph meth opiaty MDMA wiec się bardzo zdziwiłem co to za syf musiał być. Jest godzina 22 minęło prawie 8 godzin ja mam ciagle problemy z wyraźna mowa teraz pojawił się szczękościsk średnio czuje skore dotyk temperaturę problemy z utrzymaniem równowagi gorączka ciagle rosnei ale zbijam ja wychodząc na papierosa bo boje się w tej sytuacji jakiekolwiek leki wziąć jak nie dostanę szybkiej odpowiedzi prawdopobnie wezwę karetkę bo nie zna substancji która działała by aż tak długo. Nawet pojęcia nie wiem co to może być
  • 7 / 2 / 0

Miałem tez schizy i majaczylem zanim wzialem 1 mg klona
  • 1434 / 1419 / 0

i goraczka tez nie schodzi, dzwon po karetke !
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 1504 uczestników Wejdź na czata