Sytuacje kryzysowe: Sprawy pilne WARNY ZA OFF TOP-regulamin w 1 poscie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 3 / / 0

Piję wodę, tętno 110. Ciśnieniomierza brak.
Lecę do kuchni jakiegoś pomidora zjeść.
Lekkie kłucie przy bardzo głębokim oddechu.
Ostatnio zmieniony 20 września 2019 przez niewalklamy, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 2026 / 373 / 154

@niewalklamy, czyli masz lekką tachykardię (normalne tętno to 60-100/min.). Innych objawów, o których wspomniałam brak? Jeśli woda, to najlepiej mineralizowana.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Birstol: kursy na prawo jazdy i szkolenia zawodowe zamiast kar dla nastoletnich dilerów

Nowe podejście władz Bristolu do problemu nastoletnich dilerów: zamiast nakładania na nich sankcji karnych, miasto oferuje im uczestnictwo w kursach zawodowych, pomoc w zdobyciu prawa jazdy a nawet dostęp do sal gimnastycznych.
  • 3 / / 0

Zjadlem pomidorka, jabłko, mam mineralke.
Niestety nie mam żadnych orsalitów lub tym podobnych.
Co masz na myśli "sytuacja podbramkowa"?
Gadam chyba normalnie, i dałem radę zejść do piwnicy i wejść z powrotem na 2 piętro. Bez zataczania. Głęboki oddech czasem kłuje, Niekoniecznie z lewej.
Od 30min nie sikam.
  • 744 / 29 / 0

Potrzebuję odpowiedzi, bo w sumie sam nie za bardzo jestem pewien, czy to bezpieczne. Kolega dzień wcześniej zjadł trochę 3cmc, dzisiaj jakiegoś noname ketona z ulicy i wszystko byłoby spoko, ale no ilość benzo jaką dysponował nie pomogła mu całkowicie zbić tego, a ma problemy nerwicowe. Do tego mówiąc ma problemy nerwicowe mam na myśli stwierdzoną nerwicę sercową, która może go trzymać jak go złapie dopóki nie poleczy się czymś doraźnym. Na razie nie ma tragicznie, ale ma to wrażenie, że mu te 2 alpry nie pomogą. Zresztą nie czuje się aż tak w pełni dobrze. Sam bym go poratował czymś, ale no jestem pusty i jedyne co mogę zaoferować to mianserynę, którą już wziął 15mg i znalazłem jeszcze Sympramol. Gdzie jak czytałem temat to wykazuje jakieś działanie na te lęki doraźnie już. Wypił dziś do tego tylko 3 piwa, a tego ketona to zjadł może 0,5g max. Czy dać mu ten sympramol spokojnie? Przede wszystkim nie martwiąc się o interakcję z ketonami i tą mianseryną. A i sympramol to nazwa leku, substancja to bodajże opripramol. Wiem, że na razie nie wkręca sobie objawów pseudosomatycznych, ale sam coś czuję, że jak sobie szybko nie pomoże to znowu będzie robił przypex na sorze, dlatego piszę w sprawach pilnych. A i o jakąś mega kumulacje, że się już nie obudzi to martwić się nie trzeba i tolerka na benzo i tolerka na mianseryne, tylko ten sympramol 1st time chcę mu dać by mu ulżyło.
  • 518 / 262 / 2

Pewnie już nieaktualne, ale odpiszę dla potomności:

Opipramol w takiej sytuacji nieco, ale tylko nieco, osłabi działanie ketona. Poza tym jest względnie bezpiecznym lekiem na takie akcje, choć nie należy po nim spodziewać się cudów.
  • 1746 / 173 / 1

Odradzam mianseryne w połączeniu (lub na zejściu) z stimami/ ketonami. Zdecydowanie. Także neuroleptyk chlorprothixen mogę odradzic. Znam te komba z autopsji bardzo dobrze.
  • 197 / 14 / 0

Najlepsza opcja z rzeczy pod reka to waleriana z apteki... nie musisz pic calej butelki ale dawke mozna powtorzyc kilkukrotnie do uzyskania efektu.
  • 35 / 5 / 0

Pdstawka benzo po coagu prpblemy z oddychaniem napady psychoz i mysli samobójczych jestem o krok od jebniecia w stolek
Dostane na uspokojenie chociaż rolki na oddziale jak pójdę?
  • 1746 / 173 / 1

Tak, dostaniesz. A jak nie, to możesz się poskazyc że przecież user z forum ci obiecał.
Nic nie stracisz jak pójdziesz
  • 35 / 5 / 0

Juz trafilem na sor i leżę woec po sprawię
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata