Sytuacje kryzysowe: Sprawy pilne WARNY ZA OFF TOP-regulamin w 1 poscie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

Posty: 6485 Strona 645 z 649
Rejestracja: 2016
  • 300 / 43 / 2


Wątroba to jego ostatnie zmartwienie w tej chwili (no, chyba że jest już żółty), a benzo byłoby zbawienne w skutkach, bo uspokoiłoby gościa. Poza tym niech wygugluje gdzie w człowieku w ogóle znajduje się wątroba, bo myślę że nie wie. Hepatil forte działa najwyżej jako placebo, ale pod warunkiem że brany jest długoterminowo, krótkoterminowo to nic nie da. Choć jeśli to uspokoi człowieka, to jak najbardziej mu podaj, bo na razie najważniejsze żeby się uspokoił.

Generalnie wątroba to może siąść po miesiącu futrowania, ale po czterech dniach to chyba u osób z współbieżnym alkoholizmem, czyli takich łebków u których ta wątroba już jest zjechana.

Przywal dwie no-spy.
Rejestracja: 2018
  • 4 / / 0


Wybrzuszenie w okolicy mostka może świadczyć o przepuklinie żołądka jak i o szeregu wielu innych chorób. Zopytaj sie czy ma często narastające bóle w tym miejscu najczęściej podczas dlugiego siedzenia oraz zgage/refluks jeśli tak to najprawdopodobniej jest przepuklina

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Przyszła z kontrabandą na widzenie. Teraz w więzieniu może zostać na dłużej

Próbowała wnieść 1,85 grama suszu, zawierającego THC i 2,35 grama cosia, prawdopodobnie barbituranów.
Rejestracja: 2018
  • 1959 / 634 / 1


A może po prostu to wodobrzusze? Innymi słowy zebrany płyn wjamie otrzewnej? Jezlei mówi, ze mu się przelewa, to bardzo możliwe. Starsi ludzi mówią, że zawsze im się rzy wodobrzuszu przelewa. Leczenie niestety tylko w szpitalu. Leki na szczanie, punkcja żeby ściągnąc nadmiar płynu, antybiotyki no i sprawdzanie dlaczego to wodobrzusze powstało. Alternatywnie może to być schiza gościa, który zacpał sie jak kot po 4 dniach futra i skuna. tak czy siak niech nie czeka i zapierdala do rodzinnego. Niech to zobaczy zwykły lekarz. Oceni, co to jest i jeżeli bedzie potrzeba interwencja lekarsko - chirurginczna -0 zadzwoni od razu po pogotowie i od rodzinnego pojedzie na sor. Nie bedzi egadania o ćpunach itd, a zajmą sie na poważnie. Jezeli natomiast to nić, to lekarz rodzinny zakończy sprawę i obedzie sie bez schiz i kłootów.,
Daj znać jak się zakończyło jak bedziesz wiedział
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 51 / 3 / 0


W piątek tydzień temu wziąłem około 19 200 mg MDMA i taka sama dorzutka koło 23. Oprócz typowych objawów takich jak pogorszony nastrój, brak apetytu, czułem dodatkowy objaw polegający na takim jakby lekkim uszkodzeniu błędnika. Cały czas się czuję tak jak po dwóch szybkich obrotach wokół własnej osi co objawia się lekkimi mdłościami ale naprawdę minimalnymi. Cały czas się odżywiałem zdrowo i suplementowałem (bez htp). Nadal to nie mineło i około 15 minut temu dostałem zimnych potów, lekko płytszy oddech, lekkie kłucie w sercu, tętno 100-105. Co mi się mogło stać? Pierwszy raz boję się o własne życie. Zawsze robię rozsądne przerwy (min miesiąc) i dawkuję rozsądnie. Ta dorzutka była za duża i niepotrzebna może to jest przyczyna. Dodatkowo oprócz tego poszły 4 piwa i 1 lekki joint. Nie pamiętam jak zasnąłem urwał mi się film na łóżku koło 4 rano.
Rejestracja: 2017
  • 204 / 2 / 0


Sluchajcie wzialem dzisiaj 600mg kodeiny i po jakichs 3 godzinach od wziecia duzo zjadlem i teraz tak ciezko mi sie oddycha, co moge na to zaradzić!?
Rejestracja: 2014
  • 1499 / 204 / 0


rozepnij guzik od spodni.

prośba: nie usuwać. repost dla notorycznego zadawacza głupich pytań.

Gość

  • / / 0


Kawa, otwórz okno, zachowaj pozycję siedzącą, jak masz nospę to weź. Nie dorzucaj już depresantów. Może się zerzygasz ale ci to wyjdzie na zdrowie, lepiej teraz niż dławić się rzygami przez sen.
Rejestracja: 2018
  • 10 / 5 / 0


Mam pytanie
bol serca i bardzo wysokie ciśnienie, tętno po dniu używania kokainy i dzisiejszej nocy na amfetaminie czy mogę zarzucić triticco cr 75 czy nie pogłębi tachykardii
Rejestracja: 2016
  • 300 / 43 / 2


Poczekaj z tym trazodonem jeszcze dzień. Może pogłębić tachykardię.
Rejestracja: 2010
  • 3796 / 417 / 11


20:57
Czy mogę łączyć tramadol z efedryną >?
Macie dziesięć minut.
Posty: 6485 Strona 645 z 649
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości