Sytuacje kryzysowe: Sprawy pilne WARNY ZA OFF TOP-regulamin w 1 poscie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 203 / 2

@Vertylen , Masz jak zmierzyć temperaturę ciała? Jeżeli ma gorączkę to zimne okłady na kark i czoło. Najlepiej zmoczony ręcznik, jeżeli ma hipertermię to bardzo ważne jest, żeby go ochładzać stopniowo, żeby nie doznał szoku termicznego. Wodę niech pije chłodną, ale nie lodowatą. Herbaty mu nie dawaj.
Ostatnio zmieniony 08 lutego 2019 przez eth0, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 0 / / 0

Da się coś zrobić żeby się w miarę szybko choć trochę ogarnął? Koło 21.30 jego matka z roboty wraca i lepiej żeby był w stanie z nią w miarę normalnie rozmawiać i poruszać się bo nie mam zbytnio ochoty wynosić go z domu i siedzieć z nim na dworze pół nocy w tym zimnie aż mu faza zejdzie.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Śmiertelnie niebezpieczne dopalacze na Ursynowie. Policja zatrzymała sprzedawcę "Henia"

Ursynowscy kryminalni zatrzymali 29-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości syntetycznego narkotyku będącego "odpowiednikiem kokainy".
  • 0 / / 0

Temperatura 37,8
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 203 / 2

No raczej nie, po takim miksie musi przeczekać aż wszystko zejdzie. Opisałeś stan zagrażający życiu, tu nie ma co "ogarniać", tylko pilnować, żeby nie umarł.
Rób mu te zimne okłady, tak jak napisałem wyżej.
Masz jakieś benzodiazepiny? Albo jakieś elektrolity do rozpuszczenia w wodzie i wypicia?
  • 1288 / 335 / 0

dokladnie, zimne oklady i obserwuj go. jak zacznie temperatura rosnac to na pogotowie. pilnuj tez, zeby czegos nie odjebal.
Ostatnio zmieniony 08 lutego 2019 przez Ankaaa, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik zbanowany
  • 902 / 126 / 0

Plus piszesz, że leków mu nie podajesz bo nie chcesz różnych dziwnych reakcji, ani przede wszystkim nie chcemy twojemu kumplowi zaszkodzić.
Mimo wszystko napisz nam jakie masz leki pod ręką.
Tak w razie w.
  • 0 / / 0

w domu ma jedynie ibuprofen, paracetamol, krople żołądkowe i witaminy w tabsach. Mogę kupić leki w aptece o ile nie są droższe niż 6 dych i nie są na receptę.
  • 1288 / 335 / 0

jedynie co mozesz kupic to jakies eletrolity. pozostaje tylko czekac az mu przejdzie.
  • 0 / / 0

No to czeka mnie noc z nim na ławeczce pod blokiem. Przynajmniej do monopolowego mam blisko to jakoś to minie. Dzięki za pomoc.
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 203 / 2

@Vertylen , daj znać co z kolegą
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata