Sytuacje kryzysowe: Sprawy pilne WARNY ZA OFF TOP-regulamin w 1 poscie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

Gvdttt

• / / 0

Wielkie dzięki za odpowiedź, czuję że oddech wraca do normy co mnie uspokoiło, podobnie z tętnem, jednak co do żołądka to mam nadzieję że wybaczy ćpuńską zachłanność bo jak narazie pokazuje on skrajne niezadowolenie i siedzę na wpół skulony trzymając się z całych sił za brzuch ciągle zmieniając pozycję, czeka mnie długa noc z tym agonalnym bólem brzucha, zawsze jest ta sama zapluta myśl że jeszcze brzuch wytrzyma kilka kolejnych tabletek, cholera.. Jeszcze raz dzięki na pomoc.

scalono * ncdream

Drobna aktualizacja (01:25) zaczynam domyślać się jak to przyjemnie musi być dostać nożem w brzuch, może zachowuję się ociupinkę jak dziewica ale leżę nadal trzymając się brzucha przepraszając go w myślach, leżę i żałośnie się wręcz trzęse z bólu, psia mać, w dodatku jestem spocony jakbym przebiegł maraton, proszę was o jakieś rady co mógłbym ewentualnie zakupić na regenerację błony śluzowej żołądka?
I chyba nie zgnije mi jeszcze dziś jakiś flak? Prawda doktorki? :alergia:
  • 298 / 4 / 0

Witam miałem kiedyś padaczke po 1600mg Tramalu bo zabrakło klonów. Dzisiaj nie liczyłem o 9 rano zjadłem 600mg, w południe 400mg i na wieczór 600mg co daje 1800 mg . co dorzutke jadłem 1mg klona. teraz wieczorem mocno mnie poklepalo. zjadlem 4mh klona i troszke lepiej sie poczułem, ale zauwazyłem, że przysypiam mam nooddy i wydaje mi sie, ze gubie wtedy oddech i klatka mnie boli, jest obok mnie moja dziewczyna wiec moze strzelic mnie w ryj.
czy klony z Tramalem nie powoduja depresji oddechowej? bo klonów moge miec wiecej..
pozdrawiam i prosze o pilna odpowiedz

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

"El Chapo" uznany za winnego

61-letni Meksykanin Joaquin Guzman może spędzić resztę życia za kratkami. Zakończył się trzymiesięczny proces byłego szefa kartelu narkotykowego.

ZX

• 52 / 12 / 0

Przy takiej dawce klona i Tramalu ryzykujesz śmiercią. Benzo nasila depresje oddechową po opio. A dawki które przyjąłeś są nawet dla wyjadaczy wysokie.
  • 298 / 4 / 0

Jakies rady? Dziewczyna strzela mnie w ryj, kontaktuje, ale jak zaliczam nodda to przestaje oddychac.staram sie nie noddowac co jakis czas wypływa mi slina z buzi nawet tego nie kontroluje.czy depresja oddechowa polega na tym ze ja co chwile zasypiam i wydaje mi sie ze zapominam zlapac oddechu.. mozliwe to?
  • 53 / 6 / 0

Tak. Niech ktoś Cię pilnuje
  • 298 / 4 / 0

Dzieki za dobre slowo, usypiam co dwie minuty, zaraz wezme zimny prysznic moze bedzie jeszcze lepiej i mam wrazenie, ze strasznie cicho mowie.
  • 298 / 4 / 0

A czy kawa pomoze ? Bo mam co chwile nodda, ide zaraz pod zimny prysznic
  • 423 / 84 / 0

Tak, pomoże z oddechem i zasypianiem. To podstawowa rzecz którą się robi jak za dużo depresantów zarzuciliśmy. Świeże powietrze też, otwórz okno.
  • 298 / 4 / 0

Czuje sie lepiej bo moja ukochana ostro klepie mnie po twarzy wylewa zimna wode na twarz i zmusila do zimnego prysznica. Do kiedy nie wolno mi zasnac? Bo teraz czuje sie jakbym 800mg przyjebal %-D nie ukrywam, ze pewnie czesc juz zeszla od rana , ale jestem spiacy, kiedy moge isc normalnie spac?
Ostatnio zmieniony 05 lutego 2019 przez mordoczlowieku, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 2531 / 203 / 0

Ciężko powiedzieć, ale rozsądne wydawałoby się utrzymywanie przytomności do momentu w którym poczujesz wyraźne osłabienie działania
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata