Sytuacje kryzysowe: Sprawy pilne WARNY ZA OFF TOP-regulamin w 1 poscie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 299 / 4 / 0

Witam miałem kiedyś padaczke po 1600mg Tramalu bo zabrakło klonów. Dzisiaj nie liczyłem o 9 rano zjadłem 600mg, w południe 400mg i na wieczór 600mg co daje 1800 mg . co dorzutke jadłem 1mg klona. teraz wieczorem mocno mnie poklepalo. zjadlem 4mh klona i troszke lepiej sie poczułem, ale zauwazyłem, że przysypiam mam nooddy i wydaje mi sie, ze gubie wtedy oddech i klatka mnie boli, jest obok mnie moja dziewczyna wiec moze strzelic mnie w ryj.
czy klony z Tramalem nie powoduja depresji oddechowej? bo klonów moge miec wiecej..
pozdrawiam i prosze o pilna odpowiedz

ZX

• 332 / 115 / 0

Przy takiej dawce klona i Tramalu ryzykujesz śmiercią. Benzo nasila depresje oddechową po opio. A dawki które przyjąłeś są nawet dla wyjadaczy wysokie.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Psychodeliczny napój może rozwiązać najtrudniejszy konflikt na Bliskim Wschodzie

Picie ayahuaski może stać się remedium na konflikt izraelsko – palestyński. Pozwala ona zrozumieć racje kogoś, kogo się szczerze nienawidzi.
  • 299 / 4 / 0

Jakies rady? Dziewczyna strzela mnie w ryj, kontaktuje, ale jak zaliczam nodda to przestaje oddychac.staram sie nie noddowac co jakis czas wypływa mi slina z buzi nawet tego nie kontroluje.czy depresja oddechowa polega na tym ze ja co chwile zasypiam i wydaje mi sie ze zapominam zlapac oddechu.. mozliwe to?
  • 57 / 7 / 0

Tak. Niech ktoś Cię pilnuje
  • 299 / 4 / 0

Dzieki za dobre slowo, usypiam co dwie minuty, zaraz wezme zimny prysznic moze bedzie jeszcze lepiej i mam wrazenie, ze strasznie cicho mowie.
  • 299 / 4 / 0

A czy kawa pomoze ? Bo mam co chwile nodda, ide zaraz pod zimny prysznic
  • 1129 / 323 / 0

Tak, pomoże z oddechem i zasypianiem. To podstawowa rzecz którą się robi jak za dużo depresantów zarzuciliśmy. Świeże powietrze też, otwórz okno.
  • 299 / 4 / 0

Czuje sie lepiej bo moja ukochana ostro klepie mnie po twarzy wylewa zimna wode na twarz i zmusila do zimnego prysznica. Do kiedy nie wolno mi zasnac? Bo teraz czuje sie jakbym 800mg przyjebal %-D nie ukrywam, ze pewnie czesc juz zeszla od rana , ale jestem spiacy, kiedy moge isc normalnie spac?
Ostatnio zmieniony 05 lutego 2019 przez mordoczlowieku, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 2941 / 281 / 0

Ciężko powiedzieć, ale rozsądne wydawałoby się utrzymywanie przytomności do momentu w którym poczujesz wyraźne osłabienie działania
  • 1129 / 323 / 0

Teoretycznie trochę po tym jak ustabilizuje się i wróci do normy oddech, można spać. W praktyce niestety różnie to bywa. Nie będę tu moralizatora odgrywał, ale waląc takie dawki i miksy musisz się pogodzić z tym że kiedyś się nie obudzisz. Po prostu, takie jest ryzyko zawodowe.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata