Sytuacje kryzysowe: Sprawy pilne WARNY ZA OFF TOP-regulamin w 1 poscie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 706 / 154 / 0

to nie jest normalne. zazywales na dniach aspiryne lub lek zawierajacy aspriyne, albo cos w ten desen ? tak, na pogotowie i raczej nie czekaj, bo rana po wyrwaniu zeba powinna sie zamknac po ok. 2h. chyba, ze trafiles na dentyste rzeznika, ktory rwal jak leci i cos naruszyl, moze powinien dziaslo zaszyc, czasami zachodzi taka koniecznosc.
  • 190 / 7 / 0

Przed wyrywaniem miałem troche alkoholu we krwi. Jak dobrze pójdzie to będe miał niedługo jakieś leki na zwiększenie krzepliwości krwi a jak nie to zadzwonie koło 15 na to pogotowie
Edit; nie wypaliło z tymi lekami

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Na niektórych leki przeciwdepresyjne nie działają przez hiperaktywne neurony

"To obiecujący krok w kierunku zrozumienia, czemu niektórzy pacjenci nie reagują SSRI. Przybliża nas to do spersonalizowanej terapii depresji"
  • 706 / 154 / 0

nie wiem co znaczy ´troche alkoholu´ w Twoim wydaniu, Ty lepiej lec na to pogotowie. Po wyrwaniu zeba masz powazne kompilkacje, moze byc gorzej. np. suchodol zebowy ! leczenie jest ciezkie i bolesne.
Użytkownik nieaktywny
  • 8 / / 0

Hej, to znowu ja spamuje forum.
potrzebuje pomocy. Jestem kilkadziesiąt godzin na jakimś białym gownie niewidomego tak naprawdę pochodzenia-nie mam znajomych, poznałam kilku gości na swoim nowym osiedlu-była jedna krecha, i poleciałam. Poleciałam w chuj. Teoretycznie detoxykuje się od clona-oxazepamem z polecenia psychiatry. W tym momencie na codzień biorę -euthyrox 50, pregabalina 525, kwetiapina 400, 375 venlafaxyna, 40 propranolol + 40 prazolu.
Jak przerwać maraton od którego nie mogę się oderwać? Ja pierdole już wysiadam, serio czuje ze wysiadam-jestem w stanie ryczeć i trząść się ze strachu po kilku gramach białego czegoś.
Jak to przerwać bez szpitalnej detoxykacji-już, teraz, w tej chwili?
Mam dodatkowo zolpidem.
Błagam. Błagam pomóżcie, już nie wiem co robić
  • 2539 / 204 / 0

14 lipca 2018LadyGrey pisze:

Jak przerwać maraton od którego nie mogę się oderwać?
Rozbij szybe w kiosku to niebiescy zamkną Cie na 24 przynajmniej. Co to w ogóle za durne pytania :nuts:

Jeśli źle Cie zrozumiałem i jednak nie masz zamiaru wciągać więcej białego proszku to dorzuć benzo, wypij sobie jedno piwko, zjedz, uzupełnij elektrolity i czekaj. Albo panikujesz albo rzeczywiście potrzebujesz szpitalnego detoksu
  • 190 / 7 / 0

14 lipca 2018Ankaaa pisze:
nie wiem co znaczy ´troche alkoholu´ w Twoim wydaniu, Ty lepiej lec na to pogotowie. Po wyrwaniu zeba masz powazne kompilkacje, moze byc gorzej. np. suchodol zebowy ! leczenie jest ciezkie i bolesne.
Dzięki za zainteresowanie moją sprawą. Obyło sie bez pogotowia, od godziny krew przestała lecieć i wszystko powinno być już dobrze(skrzepy w dziurach sie utworzyły tak jak powinny się utworzyć). Poczekam tak do 2 w nocy żeby coś zjeść, narazie nie wstaje bo ciężko mi ustać na nogach. Łącznie poszło około 2,5l śliny z krwią, wypluwać musiałem to co pare minut.
  • 395 / 3 / 0

zażyłem tego 4-fluorometylofenidatu 45 mg w 3 dawkach podzielonych o 11.00 10 mg o 15.30 15 mg i o 18.30 20 mg i przesadziłem bo mam przestymulowanie organizmu co mam robić ?
nadmierna potliwość,męczliwość,dusznosć,szybki oddech,podwyższony puls, zawroty głowy straszne, coś w stylu brain zaps , za dużo dawka 10 mg sniffem i 10 mg oralnie na raz ...
mam półapteczki w domu więc jakieś sugestie ? próbuję to zbić alkoholem etylowym, jak się wkurwie to zażyje neuroleptyk ale jakieś inne sugestie ? jestem pod wpływem 600 mg pregabaliny 0-4-0 , 100 mg baklofenu 1-3-0 , 20 mg klorazepanu 2-0-0, 18 mg bromazepamu 0-6-0 i kurwa czuje ,że umieram pije na to drugie piwo

PS; jestem na lekach antydepresyjnych 300 mg wenlafaksyny i 75 mg klomipraminy
Ostatnio zmieniony 14 lipca 2018 przez picziklaki, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 706 / 154 / 0

14 lipca 2018VladTepes pisze:
14 lipca 2018Ankaaa pisze:
Dzięki za zainteresowanie moją sprawą. Obyło sie bez pogotowia, od godziny krew przestała lecieć i wszystko powinno być już dobrze(skrzepy w dziurach sie utworzyły tak jak powinny się utworzyć). Poczekam tak do 2 w nocy żeby coś zjeść, narazie nie wstaje bo ciężko mi ustać na nogach. Łącznie poszło około 2,5l śliny z krwią, wypluwać musiałem to co pare minut.
obsewruj rany po ekstrakcji, do poniedzialku powinny sie utworzyc takie biale blonki na nich, wtedy bedzie dobrze. jesli nie- dentysta !
  • 2539 / 204 / 0

14 lipca 2018picziklaki pisze:
zażyłem tego 4-fluorometylofenidatu 35 mg w 3 dawkach podzielonych o 11.00 10 mg o 15.30 15 mg i o 18.30 20 mg i przesadziłem bo mam przestymulowanie organizmu co mam robić ?
nadmierna potliwość,męczliwość,dusznosć,szybki oddech,podwyższony puls, zawroty głowy straszne, coś w stylu brain zaps , za dużo dawka 10 mg sniffem i 10 mg oralnie na raz ...
mam półapteczki w domu więc jakieś sugestie ? próbuję to zbić alkoholem etylowym, jak się wkurwie to zażyje neuroleptyk ale jakieś inne sugestie ? jestem pod wpływem 600 mg pregabaliny 0-4-0 , 100 mg baklofenu 1-3-0 , 20 mg klorazepanu 2-0-0, 18 mg bromazepamu 0-6-0 i kurwa czuje ,że umieram pije na to drugie piwo

PS; jestem na lekach antydepresyjnych 300 mg wenlafaksyny i 75 mg klomipraminy
Tak szczerze to ciężko Ci poradzić przy takiej ilości substancji cokolwiek bezpiecznego. Próbowałbym benzo/alko do skutku, ale nie twierdze, że to jakiś złoty standard
Użytkownik nieaktywny
  • 8 / / 0

Fatmorgan pisze:
14 lipca 2018LadyGrey pisze:

Jak przerwać maraton od którego nie mogę się oderwać?
Rozbij szybe w kiosku to niebiescy zamkną Cie na 24 przynajmniej. Co to w ogóle za durne pytania :nuts:

Jeśli źle Cie zrozumiałem i jednak nie masz zamiaru wciągać więcej białego proszku to dorzuć benzo, wypij sobie jedno piwko, zjedz, uzupełnij elektrolity i czekaj. Albo panikujesz albo rzeczywiście potrzebujesz szpitalnego detoksu

Tak, właśnie o to chodziło, musiałam zrobić pauzę. :> miałam tak mega ciężki i chujowy zjazd ze fakt, wpadłam w panikę. Aż tak długiego maratonu nie miałam. Zarzuciłam sporo zolpi, tabletki przeciwbólowe, magnez, vit c i jakoś się zmusilam do przekimania. Ja pierdole, ale to było przejebane na maxa
Dzięki za zainteresowanie mimo wszystko.
Stopuje na jakiś czas. Pozdro!
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 49 uczestników Wejdź na czata