Sytuacje kryzysowe: Sprawy pilne WARNY ZA OFF TOP-regulamin w 1 poscie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 1174 / 46 / 0

Spróbuje znowu wstać, dorzucę jeszcze 2mg klona do tego benzo. Mam powerade, ale na drugim końcu domu.

Nepa? Nie wiem, czas mi się myli teraz. Z 30 minut temu może.

Tak mi się w głowie kręci że jak pijany chodzę.
  • 702 / 150 / 0

szybko klona

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Kierowała po speedzie, przy sobie miała 100g, w domu jeszcze kilogram...

Wywiadowcy z oddziału prewencji interweniowali na katowickim osiedlu w związku z wtargnięciem do jednego z mieszkań. Kiedy policjanci dotarli pod wskazany adres, sprawczyni zdążyła się już oddalić...
  • 3151 / 257 / 0

Wrzucaj benzo jak zle sie czujesz. Nie ma co sobie rysowac czaszki , nie sluchaj sttetarta bo jego rady sa dla bioracych mix stim - benzo na codzien, a nie od wielkiego dzwonu.
Co Ci jeszcze powiem. Znam Cie nie od dzis, i wiem ze po sajko masz jakies paranoje wiec po stimach pewnie tez.
Pewnie to objawy paniki wiec benzo jak znalazl i Cie powinny uspokoic, a jak nie to nr alarmowy.
  • 1174 / 46 / 0

Dobra, wstałem, wziąłem 1mg FluAlpry i 4mg klona. Zmuszam się do picia powerade. To znalazłem w kuchni. Otworzyłem okno.

Coraz gorzej z oddychaniem. Lepiej z poruszaniem się.
  • 702 / 150 / 0

jak lepiej z poruszaniem sie a gorzej z oddychaniem, to moze paranoje zlapales, napisz za jakies 20 min. jak sie czujesz. usiadz spokojnie przy oknie i oddychaj.
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2018 przez Ankaaa, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1174 / 46 / 0

Ok u mnie 23:17

Brałem jeszcze rano sajko i potem paliłem fufa. Zapomniałem o tym. Dlatego nie chciałem brać benzo.

Duszę się przy tym oknie. Lepiej mi na łóżku. Jak siedzę to mam drgawki i problemy z oddychaniem.

Teraz już w ogóle nie mogę pełnego oddechu złapać. Zdarza się raz na minutę i rzadziej.
  • 702 / 150 / 0

prawie 20 minut. jak sie czujesz ?
  • 1174 / 46 / 0

Bez zmian. Temperatura wysoka (tak czuję, bo nie mam termometru). Oddech w kiepskim stanie. Powyginany jestem. Psychika mi siada. Ale gdzieś w głębi czuję, że nie umieram. Że to nie ten moment. Dłonie lepkie i lodowate, oczy pieką. Ciężko myśleć o czymkolwiek. Weszło takie benzo zajebanie psychiczne, ale nie fizyczne.

Trochę mi się niedobrze zaczyna robić.
Serce bije cicho, ale tak nierównomiernie (migotanie?)
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2018 przez Demis, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 2531 / 203 / 0

Od kiedy napisałeś minęło 70 minut. IMO nic Ci już nie będzie i dramatyzujesz skoro nie skusiłeś się na pomoc pogotowia
  • 1174 / 46 / 0

Nie wiem. Pół dnia sajko, potem z 1/3 wora fufa i ten cholerny NEP. 3 czy 4 dorzutkę, z 300-350mg tego mogło być, bo vendor zaszalał i 1,2 gieta dał

Może w jakimś stopniu dramatyzuje, ale co by się nie działo nie zadzwoniłbym na pogotowie. A teraz zdycham. Ja nie dramatyzuje.

Wolałbym już umrzeć po cichu w pokoju niż w szpitalu przy rodzinie.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata