Sytuacje kryzysowe: Sprawy nieco mniej pilne

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 3071 / 209 / 0

Zwykle mija po dłuższym czasie trzeźwości, czasem wraca. Ja miałem tak, że czułem że ludzie są wyżsi, lub niźsi, albo że rzeczy są zbyt duże lub zbyt małe. Miałem tego flashbacki w trudniejszych psychicznie momentach.
  • 88 / 4 / 0

Pytanie do opiatowców, będę miał testy robione przez najbliższe 3 miesiące na pewno co najmniej raz więc wolę się dowiedzieć już dziś
Słyszałem że da się takie proste testy na mocz oszukać jeśli chodzi o opiaty (w resztę mam wyjebane) informacje tą dostałem od trzeźwego opiatowca więc wydaje mi się, że jest to możliwe, ale niestety nie zdążyłem dopytać go... : ( Ma ktoś jakiś pomysł oprócz moczu osoby która nie puka

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Urząd Pracy sfinansował mu kursy ogrodnicze, więc zaczął uprawiać konopie

Zatrudniony przez miasto, zasadził dodatkowo konopie w ogrodzie ratusza w Mortagne-au-Perche w departamencie Calvadosu.
  • 54 / 2 / 0

Możesz brać fenta i jego pochodne one nie wychodza
  • 101 / 14 / 0

zmęczyła mnie już faza po DXM, mogę zjeść 10mg diazepamu żeby iść spać?
  • 3071 / 209 / 0

Mozesz
  • 9 / / 0

Trazodon moze powodowac brak wytrysku ? erekcja jest normalnie orgazm tez tylko nic nie leci, biore minaseryne i pregabaline 70 mg raz dziennie, trazodon dorzucilem dwa dni temu i nagle pojawil sie brak ejkulacji. Pregabaline z minasą biore miesiac i nie bylo problemu dopiero nagle jak zarzucilem dodatkowo trazodon. Jeśli to wina trazadonu przechodzi to z czasem ?
  • 0 / / 0

Witajcie Niewiem w jakim dziale mam to napisać więc pisze tutaj . Pół roku temu zarzucilam kwasa na featiwalu ogólnie przegielam bo zmiksowalam go z czyms innym I wkoncu doszło do kumulacji. Najgorsze jest to ,że wszedł mi jak byłam na plaży wśród setek ludzi i nie muszę opisać jaki film mi się włączył masakra skończyło się to ojomem. Głupio mi pisać ale mam nauczkę I przerwę od wszystkiego ale do sedna. Zaczęły się pojawiać flesh becki I to dosyć często Niewiem co mam z tym zrobić bo mnie to martwi . Mam ciągle Chujowe myśli nie jest za dobrze jakąś wskazówką pomoc jak mogę się pozbyć tego z mojej głowy:(( proszę dajcie odpowiedź czy ktoś miał podobnie.

przeniesłem do odpowiedniego tematu - jogurt
  • 3071 / 209 / 0

@Hellokitty144 idź z tym do lekarza. Ile to trwa? Do rodzinnego albo bezpośrednio do psychiatry i powiedz co i jak. Od tego oni są, od tego są oni, od tego są.
27 lutego 2019Nysa098 pisze:
Trazodon moze powodowac brak wytrysku ?
Prawdopodobie masz wytrysk wsteczny. Kiedyś dawno temu miałem to jakiś czas i sie bardzo martwiłem. Troche poczytałem o tym i sie uspokoiłem. Przeszło samo po jakimś czasie i nigdy nie wróciło. Nie pamiętam, ale na oko to trwało z miesiąc dwa.
  • 0 / / 0

Kilka miesięcy, myślałam, że logując się tutaj znajdę jakąś opowiedz ponieważ wydaje mi się że nie jestem jedyną która tak ma ??
  • 279 / 29 / 0

Nie jesteś jedyna dużo tu jest osób z hppd. Ale idź do psychiatry jak najszybciej.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata