Sytuacje kryzysowe: Sprawy nieco mniej pilne

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 892 / 17 / 0

01 lutego 2019PrawdziwyPalacz pisze:
Witam. Nie sądzę żeby było to aż tak poważne więc piszę tu. Otóż kolega jakieś 3 godziny temu skończył dopijac 8 piwo po czym trochę odpoczął i zapodal sobie 250mg kodeiny(0 tolerki), przed chwilą zaczęło mu wchodzić i robi się dość grubo. Może mu się coś stać?
Pewnie. Może przysnąć, zakrztusić się wymiotami i skończyć jak Hendrix.
  • 7 / 1 / 0

Na szczęście nic się nie stało:D

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Gostyń - Nietypowe grzybobranie

Sprawcy wpadli w ręce Policji kiedy wychodzili z lasu z workami wypełnionymi świeżo ściętym zielem konopi indyjskich.
  • 10 / 1 / 0

Pytanie jak nazywa się subastancja która odcina receptory dopaminy takie jak się urzywa zeby kogos uratowac jak przedawkuje opiaty itp i gdze jest do nabycia jak hratowac kogos kto przedwakuje tramadol :halu:
  • 57 / 7 / 0

Substancja do ratowania od przedawkowania opiatów nie blokuje receptorów dopaminy. Masz na myśli Nalokson, on działa na receptory opioidowe. Dopamina nie ma nic do rzeczy. Nie da sie go ot tak "nabyć".
  • 10 / 1 / 0

Czy istnieje taka substancja na wszystkie substancje? Np. alpra i inne używki i gdzie moge kupic Nalokson i w jakiej formie
  • 1129 / 323 / 0

U kogoś kto kradnie z karetek, drogo. Nie na wszystko jest skuteczna odtrutka.

Gość

• / / 0

Witam.
Jest 06.02 godz. 05:05
Jakieś 5-10min temu obadałem największą dawkę ze wszystkich (ok200mg) dobrej czystości amfetaminy, ogólnie czuje się dobrze, czuję ciągle ciarki na głowie i plecach, i mimo znajomego zawodu ogromne libido.
mj badana wczoraj od 16 do 20 0,5G
Od 20:00 do teraz 0,5G haszu, małe dawki co jakiś czas (lufy)
Oprócz tego czuje lęk, ogarnia mnie także taki dreszcz i niepokój ale to nie problem z którym musze się zmierzyć.
Dziś muszę iść do dwóch szkół, w jednej zapisuję się na kurs wiec będę musiał wejść do środka i pogadać A do drugiej nie, bo dziewczyna ma coś szybko załatwić.
Na tą godzinę szczęka lata niemiłosiernie(do ogarnięcia), i źrenice są zdecydowanie zbyt powiększone by gdzieś iść.
Mógł bym nic już nie badać dzisiejszego dnia, ale wiem ze nie będę w stanie iść bez pomocy Pani F. (Nieprzespana noc+brak suplementacji witaminowej poprzedniego dnia nie dużo pożywienia; śniadanie średnie tak jak obiad)
Bardzo proszę o porady, uznałem że problem wymaga pomocy, ale nie dlatego że zagraża mojemu życiu, lecz jeśli da,coś się jeszcze zrobić to mam kilka godzin (do 14 mogę tam iść).
W razie gdy ktoś mimo argumentu którego użyłem uzna to za mniej pilne proszę o nie karanie, a jedynie przeniesienie, z góry dziękuję
Pozdrawiam wszystkich, bez wyjątku :amfa: :liść: :*
P.s libido podczas pisania wzrosło, po prostu wybuchnę %-D
  • 0 / / 0

Witam serdecznie jestem tu nowy i potrzebuje rady i pomocy bede sie streszczal
moja przygoda a wlasciwie dramat zaczal sie od angielskiego konowala GP pracowalem na 3 zmiany i mialem problemy ze snem przepisal mi Rivotril czyli odpowiednik naszego Clonazepanum,lek dzialal na mnie bardzo dobrze dobry sen a tez jakby aktywizowal ,klopoty zaczely sie gdy chcialem odstawic to swinstwo udalem sie do tego samego lekarza GP po porade stwierdzil ze jak sie uzaleznilem to on wiecej mi tego nie przepisze...
musialem kombinowac clona na wlasna reke trwalo to 3 lata ostatnio bylem w Polsce
na urlopie i udalem sie do psychiatry przepisal mi Pregabaline ,Cloranxen Symestical
ssri na wlasna lape zalatwilem jeszcze relanium ,odstawilem Clona i zaczalem oszukiwac receptory
konkretnymi dawkami Pregi do 1200mg Cloranxen 40,50 mg relanium 30,35 mg Symestical 10mg
i teraz tak Pregabaliny mam duzo Symescitalu tez Clona o ironio zapas na rok konczy mi sie Cloran
xen i Relanium ostanie pudelko i listek chcialem kupic na oglaszamy 24 ale zostalem
zrobiony w wala 2 razy tak ze dzieki bardzo prosze o pomoc jak to ogarnac i jak wybrnac
z tego wszystkiego bo jak pomysle ze mam wrócic do Clona to juz wole samobója strzelic.Dziekuje
i Pozdrawiam
  • 1054 / 48 / 0

udalem sie do tego samego lekarza GP po porade stwierdzil ze jak sie uzaleznilem to on wiecej mi tego nie przepisze...
Ale kurwa.

Rozumiem, że siedzisz w Anglii teraz? Najlepiej byłoby pójść na jakiś zamknięty detoks, bo patrząc po dawkach zamienników, to jesteś wjebany dobrze. Ile klonów jadłeś dziennie i przez jaki okres?
  • 947 / 47 / 0

Trochę się wahałem, gdzie umieścić post - w pierwszej chwili byłem mocno zestrachany, dlatego tu, ale na szczęście- jak to w przypadku inhalantów - szybko schodzi.
Jak coś, to przepraszam, proszę przenieść jeżeli trzeba, jednak nie do śmietnika, bo mnie sprawa bardzo zaniepokoiła, a później zaintrygowała. Kto wie, może i innym sie przyda.
Otóż poszło trochę depresantów. Patrzę sobie na biurko, a tam sprężone powietrze do czyszczenia lapków. Coś mi odjebało i zacząłem wdychać. Kilka wdechów i o ja cie pierdolę! Mało nie zemdlałem! Ostra faza, jakby mocniejsza niż po nitro, szum w uszach, ciemno przed oczami, dziwne, akuratne dowcipy pana z TV, no i też mojej głowie. Klimaty jak po nitro ale do kwadratu.
Myślałem, że w takim powietrzu, to zwykły propan-butan, jednak wygląda, że coś więcej.
Co to było? Czy może to być niebezpieczne?
EDIT
W między czasie, po uspokojeniu, próbowałem usunąć post, że niby wstyd, a spawa błaha. I oczywiście ponowiłem próbę, tym razem byłem jednak bardziej łapczywy. To jest, kurwa, naprawdę NIEBEZPIECZNE! Nagle łeb zaczął mnie napierdalać, pulsująca głowa, a sam puls jakiś kosmicznie wysoki!
Uwaga na takie miksy! Już myślałem, że zejdę w tak haniebny sposób.
Co to mogło w ogóle być?
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata