Sytuacje kryzysowe: Sprawy nieco mniej pilne

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

ZX

• 258 / 80 / 0

Mnie to wygląda na coś od kręgosłupa. Dużej wiedzy nie mam, ale jak ludzie opisywali neuropatie, to szło to od stóp w górę, jak jest zakrzepica to jedna cała noga drętwieje a nie dwie.
  • 109 / 7 / 0

@ZX też o tym myślałem i internet podpowiadał właśnie tego typu problemy niestety.
Mogło się coś takiego stać od zepsutej iv np trafiając w nerw na ręce czy wpuszczając jakieś syfu do krwiobiegu które potem przemieściły się do nóg ?

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Rodzice pod wpływem narkotyków „opiekowali się dzieckiem”

Zarówno mężczyzna jak i kobieta nie byli w stanie odpowiedzieć na pytania jak się nazywają, gdzie zamieszkują.

ZX

• 258 / 80 / 0

Trafiając w nerw w rękę raczej nie, albo żeby się przemieściło coś do nóg to też raczej nie. To jest raczej coś na nerwach - kręgosłup, lub mózg choć ja bym stawiam na kręgosłup.
  • 982 / 138 / 0

20 stycznia 2019VERBALHOLOGRAM pisze:
Kurde , mogłem wcześniej napisać ale dopiero zdecydowałem że jutro idę ze skierowaniem od psychiatry na badania krwi. Będę miał badane:
-Morfologia
-ALT
-AST
-Jonogram
-Kreatynina

Oczywiście 7 rano na czczo, ale jak wstanę wcześniej i będę pił zioła typu glistnik, melisa, damiana, rumianek oraz wciągał tabakę to czy wpłynie to na wyniki?
Ja tam mam wyjebane czy coś mi jest jak wyjdzie w wynikach, ale jak będą kiepskie to skończy się tramadol i BENZO oraz zmiana leczenia u psychiatry, a mi pasuje to co jest teraz. Ja lubię wstawać w nocy lub nad ranem i z nudów z chęcią napiję się jakichś ziół.
Okazało się że wyniki mam takie że tylko enzymy wątrobowe mam podwyższone i nawet leku nie zalecił, powiedział że jak chcę to jakiś hepatil czy inny silimarol tak dla siebie, ale kurwa dzień wcześniej jadłem ciastka przed snem i cukier miałem 136. Przepisał mi METFORMAX 500 SR. To jest na metabolizm cukrów w organizmie. Jadł ktoś taki lek?
  • 887 / 195 / 0

Metformina, typowy lek na cukrzycę. Obniża glukozę, może spowodować spadki masy ciała. Długo stosowana może powodować niedobór witaminy B12. Nie wiem jakie ma interakcje z dragami niestety.
  • 4138 / 517 / 11

Mogę zażyć tramadol będąc nastukany efedryną >?
5 minut czasu czekam na odpowiedz.
  • 887 / 195 / 0

Brałem, przeżyłem. Działanie będzie mocniej stymulujące niż opiatowe. ZS ani niczego takiego nie będzie.
  • 4138 / 517 / 11

Dziękuję.
  • 982 / 138 / 0

24 stycznia 2019WrakCzlowieka pisze:
Metformina, typowy lek na cukrzycę. Obniża glukozę, może spowodować spadki masy ciała. Długo stosowana może powodować niedobór witaminy B12. Nie wiem jakie ma interakcje z dragami niestety.
Mi ciocia powiedziała żebym jeszcze nie startował z tym lekiem, bo to tylko 136 miałem podwyższone, gdzie dzień wcześniej jadłem ciastka przed snem, a jeśli wiele razy pózniej będę miał podwyższony cukier to dopiero spróbować tabletki, bo to może rozleniwić trzustkę i skończę na insulinie, w przypadku jeśli to był incydent.
Użytkownik zbanowany
  • 134 / 32 / 0

Ok 20:10 7.5 mg lorazepamu
Tolerancja niska wczoraj tylko 5 mg plus piwa dlatego dziś więcej lora ale bez %. Czuje ze dobrze i mocno podzialało i.pytanie Czy jutro z rana nie będzie nic po mnie w pracy widac? Odurzenie odespie? Bo tyle mg mogłoby teoretycznie ponad 12 h działać tak więc będzie wyjsciowo czy nie iść do roboty lepiej...po ok 12h od zażycia 7.5 lorazepamu
Ostatnio zmieniony 25 stycznia 2019 przez snake3ater, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata