Syntetyczne kannabinoidy - wątek ogólny

Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Kannabinoidy

• 327 / 4 / 0

niech będzie pochwa lony zakonnicy . jakie teraz kana w miare m'like . bo wyboru za wielkiego niema
  • 92 / 6 / 0

07 maja 2018LegiaLL pisze:
Znajdę tę substancję. Poczytam o niej szerzej i myślę, że zaaktualizuje informacje o niej.

Jak i o innych syntetycznych kanabinoidów, bo myślę o tym cały czas, po obejrzeniu tego reportażu o Spice.

Cały czas myślę, o co w tym wszystkim be?
https://spiceaddictionsupport.org/what-is-spice/

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Z braku tłumacza umorzyli śledztwo wobec przemytników narkotyków. Trójce Rumunów upiekło się

Z powodu braku tłumacza z języka rumuńskiego zwolniono z posterunku policji podejrzanych o przemyt narkotyków. Rzecz wydarzyła się w Perthus, niedaleko Perpignan, przy granicy francusko-hiszpańskiej.
  • 438 / 32 / 0

https://www.youtube.com/watch?v=X4P5xJFHRUE

Takie coś po syntetycznych kanna? :o
  • 659 / 53 / 0

Ten na jezdni raczej po proszkach. A ten kuchcik to pewnie po kanna ;)
  • 7241 / 725 / 0

Co ryje bardziej beret ? Syntetyki czy marihuana ?
  • 12 / / 0

Nie jestem w stanie przytoczyć jakichś badań naukowych, ale z tego co widziałem na detoksach - zdecydowanie syntetyki.
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

Przecież to oczywiste że syntetyki, co to za pytanie . Jedynie jwh mogły ryć na poziomie mj poźniej było już tylko gorzej.
  • 7241 / 725 / 0

To dobrze, ze nigdy nie próbowałem syntetyków .Sama MJwystarczająco poryła mi beret.
  • 438 / 32 / 0

29 czerwca 2018Metropolis pisze:
Ten na jezdni raczej po proszkach. A ten kuchcik to pewnie po kanna ;)
Tak kanna gały rozpierdala? Blada z typa.
  • 659 / 53 / 0

Jeśli nie jest przyzwyczajony, to kto wie.
Wróć do „Kannabinoidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata