Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
  • 2 / / 0
W Warszawie również jest drop in z pełną ofertą
zaprasza Fundacja prekursor
  • 224 / 29 / 0
Wiem, ze chujowo tak wybrzydzac, jak dajoo za darmo. Ale to jakiej jakosci w krk dają pompki to jest masakra. Tlok chodzi tak, ze trzeba go mlotkiem wbijac zeby strzala zaaplikowac. A tak to inicjatywa super. Raczej nie korzystam, bo jeszcze na szczescie stac mnie na sprzęt, ale wiele osob moze uchronic to od wielu chorób i problemów. I to jest skuteczna prewencja szkod, a nie więzienie Polsko, nauczysz sie wreszcie ???
"I że nie ma dróg bez przeszkód lecz o tym pewnie wiesz już
Wszystko wesoło jest jak obiad u teściów
I jak dostajesz wpierdol kopią od razu w sześciu.."

Comfortably Numb

wawi112 vol2.
  • 8105 / 884 / 0
Inicjatywa super, ale jeszcze wymaga dopracowania.Wielu narkomanów żyjących na ulicy zamiast pukać z jednej igły dziesięć osób to mogą iść do takiego punktu po nowe igły.
Zmniejszy to liczba zgonów oraz zarażeń chorobami.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.