Dział poświęcony dyskusjom nt. wezwań, które osoba otrzymała w związku z postępowaniem toczącym się wobec stron trzecich.
ODPOWIEDZ
Posty: 43 • Strona 5 z 5
  • 3 / 1 / 0
Do niczego się nie przyznawać, chować towar a nie wyręczać ich z pracy. Chcą szukać to szukają. Wielokrotnie nic mi nie znaleźli.
  • 9 / 1 / 0
jako swiadek masz tylko 2 opcje:
Uno: Nie pamietam , pijany byłem, coś kojarzę ale nie jestem w stanie przypomniec sobie co konkretnie, nie wiem , dużo czasu mineło a mam kiepską pamięc
Dos: Zeznania ultra nie precyzyjne , jak wyglądał wysoki niski ? no taki przeciętny . długie włosy może krótkie not takie średnie . jak był ubrany w taką zieloną kurtke chociaż jak się skupiłem to chyba jednak była czerwona , chociaż .... dawno to było.... kiepsko pamietam.... nie to na pewno była jednak niebieska kurtka. W wybitnie ciężkich pytaniach do pożygu powtarzać " odmawiam odpowiedzi na to pytanie, powołuję się na art 82par 2 "
  • 42 / 3 / 0
Też raz mnie wezwali w sprawie że niby coś kiedyś kupowałem. Tylko że ja nawet nie pamiętałem takiej sytuacji ;) a po 2. Kupowanie substancji psychoaktywnych nie jest przestępstwem. A jako świadek nie masz prawa odmówić zeznań ale masz prawo nie pamiętać ;)
ODPOWIEDZ
Posty: 43 • Strona 5 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.