Suplementy na siłownię

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 23 / 3 / 0

Mój post został usunięty, wiec powiem inaczej możesz zamienić żarcie np zamiast worka ryżu 100 gram zjesz ziemniaki 500gram kaloryka ta sama, jesz kasze zamiast chleba, dobijasz zupami które zaspokoja głód a są niskokaloryczne. Woda, kawa pomiedzy posiłkami zachamuje łaknienie. Ilosc kalorii możesz sobie sprawdzać na stronce ilewazy.pl . Mozesz sobie ułożyć dietę 3000 cal i bedziesz głodny np dodasz cola paczki, ciastka do kawy. A mozesz zrobić 3000cal które bedzie cięzkie do przejedzenia przez cały dzień.
  • 68 / 1 / 0

16 maja 2018ravez pisze:
Siemka,
Myślę, że ten temat będzie odpowiedni - zaczynam brać teścia. Czy któreś dragi wchodzą z nim w interakcję? Są jakieś niebezpieczne połączenia?
Na cyklu jestem kilka lat co nie przeszkadza mi cpać okazjonalnie oraz popadać raz na kilka miesięcy w kilku-kilkunastodniowe ciągi. ;-)
Oczywiście nie polecam takiego stylu życia :-)

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Przyjemne zapachy zmniejszają ochotę na zapalenie

Przyjemne zapachy, np. czekolady czy wanilii, zmniejszają chęć zapalenia i w ten sposób ułatwiają zerwanie z nałogiem.
  • 1525 / 14 / 0

Suplementy to ściema :) tutaj nie ma drogi na skróty ktòrą tak uwielbiają ćpunki (poza sterydami).

Podstawa to konsekwencja - dieta i dobry program. Udało mi się przyjebać praktycznie samych mięśni 15 kilo w 8 miesięcy tylko na kreatynie i białku. Dopiero po przekroczeniu 82kg zacząłem się zalewać. W ciągu ostatnich 4 miesięcy zszedłem 4 kilo z 85. Najlepszą decyzją do nabierania masy i siły IMO było zaczęcie programu 5x5.

Miejcie realne oczekiwania - nie wierzcie fitness industry - transformacje gwiazd, ludzie z insta itd pròbują głównie sprzedać swój shit.
  • 4 / / 0

24 sierpnia 2018szynszyla pisze:
16 maja 2018ravez pisze:
Siemka,
Myślę, że ten temat będzie odpowiedni - zaczynam brać teścia. Czy któreś dragi wchodzą z nim w interakcję? Są jakieś niebezpieczne połączenia?
Na cyklu jestem kilka lat co nie przeszkadza mi cpać okazjonalnie oraz popadać raz na kilka miesięcy w kilku-kilkunastodniowe ciągi. ;-)
Oczywiście nie polecam takiego stylu życia :-)
Najgorsze co mozesz zrobic to chodzic na silownie i okazjonalnie brak narkotyki. Strasznie wyniszcza organizm, do tego wymecza Cie.
Najlepiej jakbys poukladal sobie tak zeby byla silownia i jak juz mus to piwko czy cos w tym stylu na weekend. Zgadzam sie z Toba, nie polecam takiego stylu.
  • 68 / 1 / 0

alkoholu nie lubię (btw alkohol to też narkotyk). Lepiej chodzić na siłkę i zdrowo się prowadzić przez większość czasu i cpac niż tylko cpac ;-)
  • 4752 / 639 / 0

Pół biedy jak nie bedziesz sie suplementowac.
Jak zobaczysz po cyklu na kreatynie_glutaminie- bcaa jak podziala narkotyk zwatpisz.
  • 68 / 1 / 0

Czemu?
  • 5 / / 0

Z supli to jedynie kreatyna jest warta czegokolwiek. Cała reszta ma działanie na granicy placebo. Dobra dieta + kreatyna + ewentualnie witaminy i nic więcej nie trzeba jako wspomaganie treningu
  • 39 / 1 / 0

03 października 2018Stteetart pisze:
Pół biedy jak nie bedziesz sie suplementowac.
Jak zobaczysz po cyklu na kreatynie_glutaminie- bcaa jak podziala narkotyk zwatpisz.
możesz rozszerzyć swoja wypowiedz, napisać troche więcej jak zadziała narkotyk po cyklu kreatyna, glumanina, bcaa?
BCAA obizna poziom serotoniny jak dobrze kojarze
  • 503 / 44 / 0

Gainer, bcaa (zapominam albo mi sie nie chce), kreatyna (to samo), bialko, cytrulina, beta alanina, witaminy. Chuj w jedzenie, nie lubie
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 63 uczestników Wejdź na czata