Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 567 • Strona 52 z 57
  • 495 / 132 / 0
To co prezentujesz nie nazywa się zdroworozsądkowym podejściem tylko brakiem jakiegokolwiek obycia z naukami medycznymi.

Całe szczęście naloksonu nie wprowadza się do organizmu dopiero wtedy, gdy "to gówno" morfina całkowicie wyjdzie z organizmu i dopiero zacznie naprawiać naturalne procesy wspierając je witaminami minerałami, aminokwasami, jak nie chcesz tak robić to idź do lekarza po inny lek który będzie mieszał inne procesy, dla mnie zmiana leku na lek to głupota.
PW - pamiętaj o privnote.com
WickrMe m0rningzolpi
mail little.liar@hush.ai

w przypadku kontaktu mailowego bądź przez Wickr - proszę o przedstawienie się nickiem z [H] w pierwszej wiadomości
  • 543 / 144 / 0
09 lutego 2022Migomat pisze:
Mega bezpieczna to jest kreatyna,tauryna witaminy i minerały, nie pisz takich głupot bo ten lek ma masę skutków ubocznych, chyba że mówisz o jednorazowym braniu.

I jeszcze ten zbawienny wpływ na żołądek i jelita boshe coo za brednie zbawienny wpływ mają ogórki kiszone i kwaśne mleko od krowy kiszona kapustą to jest zbawienne.
Nie ma, poczytaj ulotkę. Magicy zapisują go na wrzody żołądka czy autyzm u dzieci. To chyba jedyny organiczny neuro jaki istnieje.
Choć z drugiej strony co ja tam wiem, przyznaję, nie jestem lekarzem, pewnie ty masz większe doświadczenie w temacie.
  • 899 / 10 / 0
Zazywam dawkę sulpiryd 100mg od kilku miesięcy na aktywizacja I przeciwdepresyjne zbytnio nie czuje działania czy ta dawka nie jest zbyt za mała?
  • 493 / 137 / 0
@pauleta1987

Zawsze możesz podnieść do 2-3 x 100mg dziennie. Jest to wciąż dawka aktywizująca.
  • 543 / 144 / 0
21 lutego 2022pauleta1987 pisze:
Zazywam dawkę sulpiryd 100mg od kilku miesięcy na aktywizacja I przeciwdepresyjne zbytnio nie czuje działania czy ta dawka nie jest zbyt za mała?
Idealna na mój gust, daj mu czas. Wyższe to już raczej na psychozę i usypiające. I niby co masz czuć? To nie dragi, masz po prostu czuć się dobrze i zdrowy :)
  • 899 / 10 / 0
Podniosłem dawkę na 150mg sulpirydu zobaczę jak będę się czul
  • 543 / 144 / 0
Bardziej senny przez jakiś czas i chyba tyle.
  • 572 / 94 / 0
Mam takie pytanie.Biore fluoksetyne 20mg i bupriopon 150mg.Zdaje sobie sprawę że u mnie problem leży raczej w dopamine.Czy jeżeli dodam sulpiryd w dawce 50mg to nie muszę się martwić o uboki takie jak prolaktyna?One występują tylko przy wyższych dawkach?
  • 600 / 105 / 0
Nie ma czegoś takiego jak "problem leży w dopaminie" to błędne uproszczenie. Działania niepożądane występują przy każdej dawce terapeutycznej im większa tym większe prawdopodobieństwo ich wystąpienia oraz nasilenia. Prolaktyna będzie podniesiona na pewno bo mechanizm działania tego leku jest tożsamy z tym który odpowiada za podniesienie jej poziomu. Jeśli by go nie podnosił to znaczyłoby że nie blokuje rec. D2 a jeśli by ich nie blokował to by nie wywierał żadnego efektu leczniczego.
"Głębia ziewa na powierzchni,
a powierzchnia okazuje się dnem głębi."
Stanisław Ignacy Witkiewicz
  • 572 / 94 / 0
@Pan Cietrzew 69 dlaczego błędne?Jak zażyje coś co działa na dopaminę to zaczynam czuć że żyje,depresja,fobia społeczna to wszystko znika a na SSRI tego nie doświadczam.Wgl nie rozumiem SSRI podnosi poziom serotoniny jednocześnie zmniejszając dopaminę i wtedy prolaktyna idzie w górę.To skoro sulpiryd podnosi jej wartość to dlaczego i prolaktyna idzie w górę?
ODPOWIEDZ
Posty: 567 • Strona 52 z 57
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.