Substytuty

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 65 Strona 7 z 7
Rejestracja: 2010
  • 456 / 12 / 0

Nie no spoko. Jakby byly na rozowa to nie wypisalaby wogole. Sama sie zdziwila,po sprawdzeniu w necie , ze jest juz na biala recke.

luminal_100

  • / / 0

Ja zapisałem się na terapię żeby dostać bupre ale psychiatra niechce wypisać Kurwa mówię że chciał na tym schodzić z t a ona mówi żeby redukować dawki może teraz Pojde 3raz i może dostane bo pani psycho miala się dowiedziec o buprze więcej od kolegow po fachu więc zobaczymy

Co wiemy (i czego nie wiemy) o "paraliżu drewnolubnych"?

W ostatnich latach odnotowano, że niektóre gatunki grzybów psylocybinowych występujące na całym świecie mogą dawać dziwny i przerażający efekt uboczny zwany „paraliżem drewnolubnych” [wood-lovers paralysis, WLP]. Jest to krótkotrwały okres osłabienia lub sztywności mięśni, tudzież utraty pełni funkcji motorycznych, pojawiający się kilka godzin po przyjęciu dawki grzybów.

Czy konopie są legalne w Niemczech? Sytuacja prawna

8 września 2019 roku Sąd Rejonowy w Bernau w Berlinie rozpatrzył trzy przestępstwa dotyczące konopi indyjskich oraz posiadania niewielkich ilości marihuany na użytek własny. Obecnie dwie z tych spraw zostały przekazane do Federalnego Trybunału Konstytucyjnego w Karlsruhe.
Rejestracja: 2007
  • 168 / 2 / 0

siemanko, obecnie mieszkam we wloszech, tam bez problemu dostaniesz metadon lub subutex/suboxone, w dawkach jakie chcesz. ja bylem 6 mc-y na subutexie, (8mg na dobe), potem powoli zjezdzalem i w ciagu 1mc-a wyzerowalem sie bez problemu. metadon to syf, uzaleznia jak chuj, wchodzi w kosci, a detoks trwa ok. 1 mc-a, po buprze, nie masz praktycznie zadnych objawow abstyn. wole bupre (wiem co mowie bo przez 6 mc-y pilem tez metadon) pozdro
Rejestracja: 2015
  • 915 / 71 / 19

kerouac - no co Ty? Po 6 miesiącach tak łatwo zszedłeś? O co tu chodzi? Ja nie mogłam redukować o 01.mg na tydzień tej bupry, bo chujowo było.
Rejestracja: 2020
  • 5 / / 0

Nie jest to pytanie zadane z czystej ciekawości. Sam muszę odpowiedzieć sobie na to pytanie. Jak sądzę jednak nie tylko ja stoję przed taką decyzją. Również nie tylko ja, ale mnóstwo osób pozostaje z tym problemem sam na sam. Myślę sobie że to forum np. może także udzielić odpowiedzi, coś nas ten temat powiedzieć ? W internecie nie ma odpowiedzi na to pytanie. Co więcej; nie tylko nie ma odpowiedzi, nie ma także realnej podpowiedzi - choćby nie wielkiej. Jest sporo osób uzależnionych, którzy nie mogą otrzymać odpowiedzi. Częściowej choćby. Mam na myśli która "substancja" jest bezpieczniejsza i dlaczego, która bardziej negatywnie wpływa na libido?
Po za tym która bardziej uzależnia?
Jakie są między nimi głównie różnice?Itd...
Dodam iż jestem uzależniony od Opatów (głównie Tramal) i stoję przed taką poważną decyzją.
Dziękuję za zrozumienie i mam szczerą wiarę że i wasze odpowiedzi i wiedzę!
:uwaga:
 ! Nie używaj wielkiej czcionki
Post traci na czytelności jeśli każda litera ma wielkość pięciozłotówki. Następnym razem WARN!
Ostatnio zmieniony 03 czerwca 2020 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: j/w + przeniesiono do odpowiedniego wątku
Posty: 65 Strona 7 z 7
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 1493 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pvm i 2 gości