Substytuty

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 456 / 11 / 0

Nie no spoko. Jakby byly na rozowa to nie wypisalaby wogole. Sama sie zdziwila,po sprawdzeniu w necie , ze jest juz na biala recke.

luminal_100

• / / 0

Ja zapisałem się na terapię żeby dostać bupre ale psychiatra niechce wypisać Kurwa mówię że chciał na tym schodzić z t a ona mówi żeby redukować dawki może teraz Pojde 3raz i może dostane bo pani psycho miala się dowiedziec o buprze więcej od kolegow po fachu więc zobaczymy

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Rozbito grupę handlarzy dopalaczami. „Mają na sumieniu co najmniej cztery osoby”

– Zatrzymaliśmy pięciu członków bardzo groźnej zorganizowanej grupy przestępczej, która na wielką skalę na terenie całego kraju handlowała dopalaczami, a wcześniej te dopalacze produkowała – poinformował minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.
  • 168 / / 0

siemanko, obecnie mieszkam we wloszech, tam bez problemu dostaniesz metadon lub subutex/suboxone, w dawkach jakie chcesz. ja bylem 6 mc-y na subutexie, (8mg na dobe), potem powoli zjezdzalem i w ciagu 1mc-a wyzerowalem sie bez problemu. metadon to syf, uzaleznia jak chuj, wchodzi w kosci, a detoks trwa ok. 1 mc-a, po buprze, nie masz praktycznie zadnych objawow abstyn. wole bupre (wiem co mowie bo przez 6 mc-y pilem tez metadon) pozdro
  • 912 / 62 / 19

kerouac - no co Ty? Po 6 miesiącach tak łatwo zszedłeś? O co tu chodzi? Ja nie mogłam redukować o 01.mg na tydzień tej bupry, bo chujowo było.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata