Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 47 • Strona 2 z 5
  • 1545 / 1577 / 0
@Kosmaa
nie, nie glupie, to bylo bestialskie. nazywaj rzeczy po imieniu!
  • 2430 / 560 / 155
Swego czasu kumpel zapodawał szczurom (ma hodowlę) MPH, hel, antydepresanty i alprę.
-po MPH jeden dostał zawału, a drugi był tak pobudzony, że podskakiwał przy najmniejszym dźwięku,
-po helu był spokojniutki, dawał do siebie podchodzić, a potem zasnął,
-po antydepresantach (sertralina, fluoksetyna, klomipramina) dostawał akatyzji,
-po alprze spał i miał takie rozluźnione mięśnie.
Tyle wiem z informacji.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 14 / 4 / 0
Jak miałem 16 lat byłem u kuzyna w Holandii i pojechaliśmy do jakiegoś koleszki na domowke. Był tam jeden pojebany koleś który ok 1 miesiecznemu kotu wsadził do pyska grude w chuj dobrego koksu wielkości paznokcia u małego palca... kot cały zdretwial i siedział na dywanie z przekrzywiona głowa i machał sobie przed twarzą łapką robiąc nią kółka przez ok 2 godziny bez przerwy. Oczywiście po melanżu zajebalismy mu z kuzynem tego kotka i zabraliśmy go do niego na chatę, nieszczęście przeżył i po 3 dniach zaczął nawet normalnie jeść. Palilem z tym kotem jointy dmuchajac mu w pysk. Zawsze potem szedł się najeść i usypiał w połowie drogi między miską A jego poduszką do spania. Po pewnym czasie już sam się zawsze łasił jak palilem A jak nie dmuchałem na niego to wskakiwal w te chmury
Doświadczenie:
marihuana (PL/NL/CZ/DE) [2012] :heart: :heart: :heart:
kokaina (NL) [2016] :heart: :heart:
ecstasy (PL/NL) [2017] :heart: :heart:
amfetamina (PL/NL) [2017] :heart:
MDMA (PL) [2018] :heart: :heart:
LSD (PL) [2018] :heart: :heart: :heart:
  • 2900 / 593 / 10
[mention]taurinnn[/mention], cóż, co prawda nic odkrywczego nie zrobił, ale to musi być fajna zabawa tak na własne oczy widzieć co się dzieje z tymi szczurami. I w ogóle własnoręcznie przeprowadzać te eksperymenty. Choć ktoś pewnie nazwałby je niemoralnymi.
Odnośnie antydepresantów to podawał je dłuższy czas czy jednorazowo? No i jakie RoA stosował w przypadku wszystkich substancji?
Hiperrealna propaganda w polskiej sieci
  • 2430 / 560 / 155
[mention]STR88[/mention] Antydepresanty z tego, co mi wiadomo, były podawane raz - dwa razy na dobę przez kilka dni, aż zaobserwował na tych szczurach działanie. Jeszcze karbamazepinę podawał, ale podobno nic się nie działo.

Wszystko szło i.v. / i.m.

Właśnie jestem zafascynowana tego rodzaju eksperymantami. :-D
Byle przeprowadzać je w miarę humanitarnie.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2900 / 593 / 10
01 listopada 2018london5 pisze:
Nie macie zwierząt >? Macie na pewno. 90% populacji ludzkiej ma jakiegoś pasożyta.
Ja nie mogę mieć zwierząt. Nie żyję z nimi w zgodzie. A szczególnie z kotami.
Chciałbym w sumie mieć pająka, węża czy innego skorpiona. W sumie nawet żółw byłby spoko. Wiem, że z takimi zwierzakami bym się dogadał. Kiedyś sobie kupię. W czasie mojego ostatniego ciągu na gieblu bardzo mocno rozważałem zakup ptasznika %-D
Ale psom, kotom czy innym ssakom mówię stanowczo nie. Dla mojego i ich komfortu.
Hiperrealna propaganda w polskiej sieci
  • 1596 / 43 / 0
Ja raz w nocy to było w 2009 roku w nocy pod wpływem DXM bawiłem się z kotem mojej siostry, ale w 2014 roku tego samego kota trochę drażniłem bo trochę go nie lubię, ale ogólnie chciałbym mieć swojego kota,psa lub świnkę morską.
  • 58 / 4 / 0
Zawsze dla beki z ziomkami dmuchamy baką w mojego psa, potem tak mu ssanie na wodę i jedzonko się włącza, że szok - ale raz poszliśmy o krok dalej i kumpel zapodał dla mojego psa shota do pyska, po kilku sekundach zaczął się bujać na boki i koniec końców zasnął. Po pobudce wiadomo karma+woda xD
Pozdrawiam,
mj
  • 2430 / 560 / 155
[mention]mangojuice[/mention] Biedny pies xD Ja raz dałam tramadol gołębiowi, który złamał / obtłukł skrzydło, żeby się bidak nie męczył. No i dzień później już pofrunął! :-D
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 38 / 1 / 0
zwierzeta sa nie przygotowane na odmienne stany. moze to bardzo zaszkodzic.
ODPOWIEDZ
Posty: 47 • Strona 2 z 5
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.