Substancja do odchudzania

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 3831 / 139 / 13

Cała paczka i zagryź Acodinem. Schudnij raz a porządnie.
Użytkownik zbanowany
  • 61 / 1 / 0

feta. xD

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Satoshi Nakamoto jak z filmu akcji. Twórca bitcoina genialnym programistą, bossem narkotykowym i...

Hipotez co do potencjalnej tożsamości genialnego twórcy pierwszej kryptowaluty jest wiele - mniej lub bardziej prawdopodobnych, opartych na teoriach spiskowych, a także całkiem solidnie popartych argumentami.
  • 568 / 11 / 0

Wszczep sobie tasiemca, efekt w 100%-ach sprawdzony i szybki

A tak serio to nie jeść kebabow, frytek itp. I biegać, ćwiczyć, pracować fizycznie
Użytkownik nieaktywny
  • 41 / 2 / 0

Chciałabym sobie kupić Adipex na odchudzanie, czy ktoś byłby w stanie mi polecić uczciwego sprzedawcę?

app

• 80 / 1 / 0

Również polecam adipex dostępnu w czechach w polsce wycofany z aptek radzę uważać robiąc zakupy na popularnym portalu ogłoszeniowym.
  • 44 / 1 / 0

oczywiście do zrzucenia wagi najlepsza jest amfetamina, sam się przekonałem o tym na własnej skórze. od kiedy zacząłem zabawę z tą substancją spadłem, niejako przypadkiem, z 78 do 70 kilo.
  • 35 / / 0

Wszelkiego rodzaju stimy bo których nie chce się jeść przez pare godzin i jeszcze następnego dnia , tym bardziej , że chce się ruszać i się wypoci to co trzeba.
  • 152 / 13 / 0

Wg mnie odchudzanie za pomocą prochów to głupota. Wiecznie ćpać nie można, więc po odstawieniu waga wróci do swojej dawnej wartości. Lepiej sobie poprzestawiać w głowie i zmienić nawyki. Najlepszym wspomagaczem zawsze będzie wysiłek fizyczny i nic tego nie zmieni. Jeśli jednak ktoś koniecznie chce chudnąć z pomocą substancji, to bym celowała w stymulanty. Działają silnie anorektycznie.
Użytkownik zbanowany
  • 40 / 1 / 0

Nie ma, wyłącznie aktywny tryb życia i ograniczenie spożywania cukrów prostych.
  • 6507 / 705 / 0

Również uznaję tylko wysiłek fizyczny i dyscyplinę w jedzeniu. Latem mogę funkcjonować prawie tylko na koktajlach warzywnych / owocowych i wodzie.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata