Suboxone

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 137 / 3 / 0

ktos wie cos gdzie jak?

w jakich miastach suboxone juz wprowadzono ? pan kodeina brauniasz od siedmiu bolesci ma cos w opisie ale nie chce powiedziec.
ktos wie w jakich miastach substytucja taka jest wprowadzona ew. gdzie lekarze wypisuja to?
albo czy w ogole jest w polsce dostepny, bo ustawa niby dawno a dalej gowno w paczce...
ja wiem, ze krakau robi zapisy ale funduszy nie ma i wro tak samo
u mie na slunsku hanysy na syropie cisna, ja ?

wiec prosze o info bo szukam drogi i nie znajduje jej w sercu

calusy

no1

Użytkownik nieaktywny
  • 729 / 4 / 0

nie kombinuj przerzuc sie na bupre

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Irlandia powinna zalegalizować narkotyki

Takiego zdania jest niezależna senator Lynn Ruane, która prowadzić będzie kampanię na rzecz legalizacji niektórych substancji narkotycznych w Irlandii.

jon

Użytkownik nieaktywny
  • 1211 / 10 / 0

suboxone to jest bupra z naloksonem

s

• 168 / / 0

u mnie z 3miasta ludzie jezdza az do krakowa po recepty na bunondol bo nie przepisuja u nas lekarze, za to jest kilku ktorzy przepisuja metadon (koszt 70zl za wizyte + ok. 105zl za 200ml), generalnie najblizszy program metadonowy 3miasta jest w swieciu, nie rozumiem tego czemu u nas nie zrobia programu met/bupr. skoro 3miasto jest zajebane opiatowcami...

no1

Użytkownik nieaktywny
  • 729 / 4 / 0

nfz rulez

Użytkownik nieaktywny
  • 12 / / 0

Siema, jestem kolegą Codeina. Prosił żebym napisał pare słów od niego.

Więc Codeine od ponad miesiąca jest na Subuxonie. Ostatnio zwiększyli mu dzienną dawke z 10 do 16 mg. Mówił że w Warszawie są podobno cztery programy z Subuxonem. Nie ma dostępu do neta więc narazie nie będzie pisał na forum. Chciałby też wszystkich pozdrowić.

P.S.
Gdyby ktoś ewentualnie miał pytania do niego to niech pisze tutaj, a ja postaram sie go zapytać i napisze co odpowiedział. /pzdr

Użytkownik zbanowany
  • 1215 / 6 / 0

A gdzie w tej warszawie są te programy?

no1

Użytkownik nieaktywny
  • 729 / 4 / 0

na pradze
braz na klatce z sreberka
koszt uczestnictwa w zajeciach wiadomy uczeszczajacym
jak nie ma koda albo trapmki
program trwa zniwa da

Użytkownik nieaktywny
  • 12 / / 0

Dzielna, Brzeska, Sobieskiego, Nowowiejska ale nie wiadomo czy we wszystkich jest na 100%.

• 137 / 3 / 0

to jest jak metadonowy program ze codziennie sie przychodzi i odbiera, czy jest np opcja jak ktos jest z daleka przyjezdzac po zapas 2 tyg np po jakims czasie ?
daj znac zenek666
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata