Stymulanty a praca, nauka

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 37 / 1 / 0

ruirin pisze :
tylko etylo/metylofenidat, i to ŁYKANY, a nie wszczykiwany %-D lub wciągany.

Wciągany etylo to chyba tylko 3 razy, bo potem z nosa za dużo nie zostanie ;)
  • 66 / 1 / 0

Zastanawiam sie nad optymalną substancja do nauki pod kątem zbliżającej się sesji, ma ktoś jakąś sprawdzoną propozycję? :D bo zbliża się nieubłaganie, a ja mam teraz najtrudniejszy rok na całych studiach i taki zapierdol, że bez wspomagania chyba nie dam rady. Mnie się widzi ze 2fa i 2fma może podołać oczekiwaniom, ale może ktoś ma własne sprawdzone doświadczenie w tych sprawach:) dodam że pośrodki typu noopept itp nie wchodzą w grę, musi być natychmiastowe wyraźne działanie

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Jeff Goldblum wspomina dawne doświadczenia psychedeliczne!

67-letni Jeff Goldblum ("Mucha", "Park Jurajski") ujawnił ostatnio w wywiadzie dla pitchforkowego Over/Under, że na początku lat ’70 kilka razy zarzucił meskalinę i kwas.
Użytkownik nieaktywny
  • 559 / 46 / 0

Jeśli chodzi o naukę, to wyłącznie mi pasuje amfetamina. Jak biorę ją, to mam mnóstwo energii i przy okazji się mocno skupić na danej czynności w przeciwieństwie do beta-ketonów. Po nich mam istny chaos w głowie. Tak więc, praca umysłowa = wyłącznie feta.
  • 3733 / 390 / 9

Dzwoniła moja Siostra. Pytała co ma kupić do nauki od dilla. Mówię pytaj o meth.
Użytkownik zbanowany
  • 3854 / 306 / 0

To jak strzelanie z armaty do do komara. Wiele huku, efektownie, ale czy efektywnie ?
  • 4837 / 233 / 0

london5 pisze:
Dzwoniła moja Siostra. Pytała co ma kupić do nauki od dilla. Mówię pytaj o meth.
A czego ona ma się uczyć na meth, dawania dupy i lodów z połykiem? Bez urazy ;-)
  • 3733 / 390 / 9

Nie no, taka głupia to nie jest. Zazwyczaj pseudo-efedrynę jadła. A z tym meth to czysta ironia. Nie wiem, nie studiuję. Ale u niektórych studentów jest takie podejście właśnie. Może moda na stymulanty.
  • 2288 / 193 / 9

Może trzeba jej zrobić ustny egzamin. %-D
  • 98 / 2 / 0

ruirin pisze:
tylko etylo/metylofenidat, i to ŁYKANY, a nie wszczykiwany %-D lub wciągany. łykany działa mniej dopaminowo a bardziej mobilizująco. nie dość że sniff cholerrrrnie niszczy zęby nawet po kilku razach, to ten dopaminowy skok bardzo zachęca do dorzucania.
no i jest to wyjście na sesję, a nie codziennie.
jak codziennie to iść do psychologa, wkręcić adhd, zrobić testy, z tym papierkiem idziemy do psychiatry i mamy metylo z apteki o przedłużonym uwalnianiu.
Mnie na pytanie o dorosłe ADHD (mam podejrzanie dużo jego objawów) psychiatra odpowiedział, że się tego nie leczy farmakologicznie. :rolleyes: Wygląda na to, że w Polsce nie do końca lekarze wierzą w jego istnienie.
Użytkownik zbanowany
  • 3854 / 306 / 0

Bo to prawdopodobnie nie istnieje. Sam jego 'odkrywca' powiedział, że wszystko wymyślił. Przynajmniej tak było do niedawna. Nie wiem czy do tej pory ktoś to potwierdził/zdementował.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata