Środki anaboliczno-androgeniczne, SAA, sterydy - Wątek ogólny

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

TMq

• 451 / 69 / 0

Zależy jak bardzo trzęsą Ci się ręce, w każdym razie robiąc joysticka może być boląca iniekcja.
  • 212 / 12 / 0

co lajtowego do testa mozna dorzucic dla poczatkujacego ? bral ktos sarmy mk 677 mnie intersuje

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Legalizacja marihuany w Teksasie? W żadnym wypadku – jednak....

...zmiana definicji prawnej narkotyku uniemożliwia ściganie. W Teksasie tamtejszym organom właśnie przytrafiła się zupełnie przypadkowa legalizacja marihuany?
  • 238 / 21 / 0

Testosteron + masteron. Może być prop + prop albo cypio + enan o ile znajdziesz legitnego mastera.
Albo testosteron i proviron (tabsy).
Możesz dorzucić turanabol.
Olej sarmy.
  • 212 / 12 / 0

zastanawiałem sie nad masterem ale czytałem, że na masie zbędny. JAk cos na redukcji
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata