Środki anaboliczno-androgeniczne, SAA, sterydy - Wątek ogólny

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

Posty: 804 Strona 53 z 81
Rejestracja: 2013
  • 74 / 3 / 0


@DexPL A jakie dawki tescia stosujesz na htz? I jak bd pomocny testosteron w przypadku leczenia uszkodzonego stożka rotatorów ?
Rejestracja: 2018
  • 2589 / 911 / 1


Obecnie leci Szwajcarski teść mix (sprowadzany na import docelowy przez szpital. Jest to mix rożnych testów od ace,przez enan i undecanoate) w dawce 225mg co 15 dni terapii. W związku z rożnymi estrami w tych 225mg jest około 180mg teścia. Wychodzi 90mg tygodniowo, co przy produkcji własnej ok 50mg u zdrowego 20 latka i około 35mg u 40latka (prawie mój wiek) daje 200% normy i jest to dawka która po przerwie od wcześniejszych cykli (ostatni cykl zakończony w 2014 roku) daje konkretnego kopa. Libido bardzo wysokie, mięśnie się pięknie odbudowują po operacji. Generalnie jestem już w pełni sprawny i powróciłem do pracy, gdzie w sierpniu nie mogłem już prawie chodzić, a operacja przeprowadzona we wrześniu polegała na odcięciu mięśni od kręgosłupa i ich ponownym przytwierdzeniu po odpowiednim ustawieniu wszystkiego w całość. (przyczyna schorzenia była trochę dziwna - mięśnie były na tyle rozbudowane i silne, że ich spastyczność powodowała patologiczne wykrzywienie kręgosłupa i w konsekwencji nacisk na rdzeń (ból) i możliwe bardzo poważne uszkodzenie rdzenia kręgowego skutkujące wózkiem albo niedowładem.
Po niecałym pół roku od zabiegu chodzę, jeżdżę na rowerze, pływam,pracuję itd. Lekarze są zachwyceni.
PS.Moja żona też polubiła testosteron i HTZ. Ganiam za nią jak 18 latek. W końcu trzeba ćwiczyć mięśnie;)

Sam teść stożka nie wyleczy. Potrzebna operacja, ale pooperacyjnie pięknie pomóże naprawić naramienny i czworoboczny które będą uszkodzone podczas operacji. No i pamiętaj, że im silniejsze mięśnie, tym większe obciążenia na stożek. Także zamiast kolejnego cyklu teraz napraw stożek (rehabilitacja, a jak nie pomoże, to operacja) i dopiero wtedy po rehabilitacji pooperacyjnej wracaj do siłowni.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Hangxiety: Coraz więcej ludzi rezygnuje z alkoholu, bo... (Prawdopodobnie też tego doświadczyłaś)

To doskonale znane większości ludzi uczucie stresu i zażenowania, a także niepokoju określane mianem “hangxiety”. Jest to połączenie słów “hangover” (kac) oraz “anxiety” (niepokój).
Rejestracja: 2017
  • 212 / 12 / 0


@up https://potreningu.pl/articles/1291/tes ... ol-dopingu
,,Ile testosteronu są w stanie wyprodukować jądra, dorosłego mężczyzny? Maksymalnie około 7 mg dziennie, co daje 50 mg tygodniowo. Przeciętnie produkcja wynosi 4-6 mg dziennie. Dla porównania w jednej ampułce testosteronu (omnadren 250) – mieści się 250 mg testosteronu. W przypadku testosteronu egzogennego i endogennego nie działają jednak tak proste przeliczniki ilości substancji aktywnej. Stwierdzono, że dopiero przy podawaniu 125 mg testosteronu z zewnątrz poziom we krwi osiąga poziom bliski naturalnemu. Dodatkowo należy uwzględnić, że większość testosteronu w organizmie jest związana z białkami: SHBG (sex hormone binding globulin – globuliną wiążącą hormony płciowe) (65%), reszta z albuminą. Tylko 2% testosteronu pozostaje w stanie wolnym. Co ciekawe, wraz ze wzrostem dawki testosteronu podawanego z zewnątrz, maleje ilość SHBG.''

Tak samo jak pisałeś ze ktoś tam zyskał 6 kg beztluszczowej masy mięsniowej. To tak nie działa, organizm nie będzie budował mięsni jak ich nie potrzebuje bo dla niego to jest zużywanie dodatkowej energii. Dużo osób obaliło mit brania dopingu i budowania masy mięsniowej(bez treningu)
Rejestracja: 2013
  • 74 / 3 / 0


Rehabilitacja + siłownia pod ten brak leci cały czas wg zaleceń 2 fizjo.Ostatnio jeden zasugerował lekki "cykl" jesli mi się "śpieszy" i to delikatnie rozważam.W sumie od chyba maja jestem off więc i też małe smaki są :) Zaniedbałem zwichnięcie i poszedłem na łatwiznę(blokady) żeby z gazu nie wychodzić i ostatecznie rotatory przyjmowały większe obciążenia którego przy sportach szarpanych/kimoniarskich jest nie mało..Ostatecznie zwichnięcie jako tako sie zaleczyło a zostałem z gorszym problemem - rotatory. Daje jeszcze miesiąc jak nie da rady bd cięcie.Orientowałem się w temacie ale z tego co widze szpitalom nie opłaca się barków operować więc robią to rzadko.Terminy +/- 6lat więc wchodzi w gre tylko prywatnie cóż..tanio nie będzie.
Rejestracja: 2018
  • 2589 / 911 / 1


@Kamral
wiecej czytaj forow nastawionych na sprzedarz supli to sie wiecej dowiesz. Wiesz . Ja pamietam czasy gdzie maky cykl na start to bylo proponowane 750mg enana e5d. I co? I chuj. Ludzie doskonale efekty robia na 250 e7d. Wszystko zalezy nie od ilosc dostarczanego testa a od roznicy pomiedzy tym co bylo naturalna produkcja a tym co podawane jest egzogennie. Jezeli zwiekszysz stezenie 2x z 7ng do 14 to uwazasz ze to malo jest?

Co do przykladu goscia to podalem faktyxzny przyklad poparty badaniami smladu masy ciala. Oczywiscie nie byl to miesien jakosciowo porownywalny do tego mtory zrrobi 20 latek ale to jednak miesien (czyli bialko) a nie tluzzcz. Wierzyc nie musisz bo mam na to wyjebane co o tym sadzisz. Napjsalem jednak prawde.

TMq

Rejestracja: 2006
  • 450 / 69 / 0


@Pudlo88 Jak masz mechaniczne uszkodzenie stożka rotatorów czyli pozrywane ścięgna/przyczepy testosteron nic Ci nie da. Z kolei jeśli w całości coś tam pomoże, rehabilitacje przyspieszy, w każdym razie w takich wypadkach metanabol jest lepszy.

@DexPL Tzn miałeś już uszkodzony fizycznie kręgosłup jakąś dyskopatię czy coś czy jeszcze nie? Jeśli miałeś "zbyt silne" prostowniki chodziło tu o dyzbalans siłowy/zbyt duże rozciągnięcie mięśnia/przykórcz, nie było opcji samej rehabilitacji bez operowania?

@Kamral Masz rację nie ma jako takiego przelicznika na testosteron. Dawki prawdę powiedziawszy też mają spore rozbieżności, wystarczy przeczytać ulotkę prolki czy omki. Większość badań do których ludzie się odnoszą to takie, gdzie odnośnikiem jest górny poziom zakresu referencyjnego poziomu testosteronu u mężczyzn a prawda jest taka, że mało kto naturalnie go ma na takim poziomie nawet w wieku dojrzewania, połowa normy już jest ok. Kolejne co endogenny testosteron ma bardzo krótki okres półtrwania i w przeciągu całego dnia wyniki mogą się znaczne różnić.

Budowa mięśni ma miejsce przy podawaniu koksu bez treningu, było tych badań sporo więc kto je obalił, podaj choć jeden przykład nie musi być on badaniem. Tylko jeszcze kwestia by przykład nie był taki, że trenujący gość przestał trenować i stosować diete, tylko albo nie trenował przed i nie trenuje albo trenował i trenuje by były wiarygodne rezultaty.
Rejestracja: 2017
  • 69 / 3 / 0


Mordki a teraz 2 pytania ode mnie:
1. Co na 2 cykl jeśli pierwszy to było 30ml cypio i 100 tab mety 10mg na kicka... Dobilem do 100 kg orzy 192cm wzrostu, do trgo osiągnąłem magiczne 40 w łapie.. odblok się udał.. A był to tylko 5000 j hcg i paka clomidu.. myślałem o 40 ml enana albo susty i do tego 100 winka 100mg.. Co myślicie? Celem jest suchą masą.. dieta i suple dopięte pode mnie. Test i wino będzie ok?
2. Jak trenujecie? Ja całe życie robię FBW a jeśli w danym okresie robię jakiś priorytet to po prostu zaczynam od danej partii i dorzucam 2 serię dodatkowe do głównych 4 czyli np do klatki w priorytecie dodałem 2 serię rozpietek/linek do 4 serii wyciskania .. trenuje w różnym zakresie powtórzeń, ale głównie preferuję mniejszy ciężar i około 20 ruchów czyli tzw pompowanie 😊

TMq

Rejestracja: 2006
  • 450 / 69 / 0


@Czarooodziej
1 Proponowałbym enan/cypio + tura, zamiast tury może być wino ale tura lepsza na mase po za tym nie ryje tak bebechów
2 Różnie trenowałem w każdym razie przez alko i dragi patyk ze mne %-D Ogólnie proponuje ułożyć trening dopasowany do cyklu np
1-8 enan i trening delikatnie ukierunkowany na siłę np coś w stylu 5x5
9-16 enan+tura i trening objętościowy np 10x10 lub ogólnie przejść na wyższe zakresy np wrzucić regresje 8-15 z jakąś serią dopompowującą na 30 lub konkretnym dropsetem w ostatniej serii

Możliwości jest na prawdę wiele.
Rejestracja: 2017
  • 212 / 12 / 0


@TMq Jak sie ma picie alko w trakcie brania testosteronu ? Bo ciagle myśle czy nie wejsc na TRT ale lubie sobie czasem wypić i to tak do spodu
Rejestracja: 2017
  • 69 / 3 / 0


Dzięki za info, przyda się ale na razie jeszcze odpoczywam cykl zrobię za 6 tygodni dopiero.. wyznaje zasadę ile jesteś on tyle samo off... Co o tym myślicie? Wino podobało mi się z opisu z trgo powodu ze zwiększ absorbuje protein no i to działanie na shgb
Co do pytania Kamrala te sto jest jak najbardziej wskazane ponieważ używając narko i alkoholu spada nam jego produkcja.. jestem zwolennikiem testo ale w rozsądnych dawkach.. dla mnie jest to 350-500mg na tydzień maks... Nie widzę potrzeby wchodzenia wyzej
Posty: 804 Strona 53 z 81
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości