Środki anaboliczno-androgeniczne, SAA, sterydy - Wątek ogólny

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 1801 / 585 / 1

Za 2 tygodnie idź do labu i zrób badania poziomu testosteronu całkowitego we krwi. Jak wyjdzie powyżej wskaźników laboratoryjnych, to znaczy, że lab dobry. Jak wyjdzie mniej, t znaczy że przycinają na jakości/ilości. W przypadku testa poza badaniami lab., nie ma innego miarodajnego sposobu porównywania labów. W końcu test to test.
  • 794 / 32 / 0

Ludzie ;)

Poniżej Nexium niema co schodzić. Obecnie bije Body Pharm tescia - testy wykazały , że stezenie testoreronu w ( przykład ) flakonie 1ml\250mg jest na poziomie 250+
Dobre dojscie - wszystko. Jak nie - to apteka

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Oto opaska na rękę ostrzegająca przed przedawkowaniem

HopeBand świeci, emituje alarmujący dźwięk i wysyła ostrzegawczą wiadomość tekstową (z informacją o lokalizacji zażywającego) kiedy wykryje spadek stężenia tlenu w organizmie.
  • 27 / / 0

Skusiłem się i mam nadzieję ze będzie wszystko git, akurat nie mam chwilowo dojścia do apteki... dostałem jeszcze gratis flakon alchemii też cypa to będę bił 50/50 wtedy się powinno wyrównać stężenie jeśli któryś nawet jest zanizone.. pozdro chłopaki i dam znac jak zrobię badania i masa pójdzie i zauwaze jakieś inne pozytywy stosowania ww środków.. pora odbudować masę która straciłem przez lata cpania opio. Teraz jestem na programie więc za towarem nie latam, dieta ogarnięty trening też powinno ładnie pójść i mnie rozkurwic 😀 siła!!
  • 36 / 1 / 0

Cypionat z czym nalepiej wrzucic?
ostatnio leciala deka z winem
  • 27 / / 0

Ja bym wziął do cypka metę na kickstarter 30mg/dzień przez pierwsze 4 tygodnie tak jak osobiście robię to teraz, właśnie zaczynam 2 tydzień cyklu 😊 można dorzucić jeszcze np NPP czyli krótka deke jak chcesz 3 środek.. albo bolda

TMq

• 147 / 10 / 0

29 listopada 2018DexPL pisze:
Za 2 tygodnie idź do labu i zrób badania poziomu testosteronu całkowitego we krwi. Jak wyjdzie powyżej wskaźników laboratoryjnych, to znaczy, że lab dobry. Jak wyjdzie mniej, t znaczy że przycinają na jakości/ilości. W przypadku testa poza badaniami lab., nie ma innego miarodajnego sposobu porównywania labów. W końcu test to test.
Badanie z krwi dużo nie znaczy, co najwyżej że jakiś testosteron się znajduje, a w jakiej ilości na to przelicznika nie ma, do tego czy znajdują się tam jakieś syfy np pod postacią metali ciężkich czy zanieczyszczone innymi środkami się już nie dowiesz.
Chcesz być pewny to do laboratorium z towarem a nie krwią, tyle że takie badanie trochę kosztuje, zresztą jak to w underach drugi flakon z innego rozlewu może mieć większe/mniejsze stężenie jak i zawartość...

Dodam jeszcze, że jak doświadczona osoba to praktycznie od razu czuje po sobie czy towar dobry czy nie.
29 listopada 2018narcotic_dream pisze:
Ludzie ;)

Poniżej Nexium niema co schodzić. Obecnie bije Body Pharm tescia - testy wykazały , że stezenie testoreronu w ( przykład ) flakonie 1ml\250mg jest na poziomie 250+
Dobre dojscie - wszystko. Jak nie - to apteka
No to dobra kosa ;)
Osobiście radzę jednak się popytać u siebie na mieście co dobre i u kogo, na internecie w większości osoby handlujące polecają co mają na stanie, a reszta jest niby nie dobra. Kiedyś wstawiłem foto na pewne forum o tej tematyce, zaraz było że syf, że podróba itd a w rzeczywistości towar był bardzo chwalony w moich okolicach jak i sam z niego byłem zadowolony.
  • 1362 / 115 / 0

Rozjaśnijcie mi proszę kwestię regularności stosowania.

Czy e5d liczymy dzień iniekcji ?
Przykładowo: walimy w poniedziałem i następny strzał w piątek ?
  • 1801 / 585 / 1

5x24h. Czyli jak przybiłeś w poniedziałek o 8 rano, to kolejna dawka w sobotę o 8 rano.
Tak jak z przystankami w autobusie. Za dwa przystanki, to nie następny;> NIGDY nie liczymy tego z którego zaczynamy jazdę
  • 1362 / 115 / 0

Czy proviron został całkowicie wycofany z obrotu ?

Nigdzie nie mogę znaleść
  • 794 / 32 / 0

Dostaniesz proviron na darkach - czy sklepach internetowych.
Tylko musisz sie zastanowic - czy kupić lipe, czy wydać te 40e ( w moim przypadku - teść , tren drożej ) ale wiesz, że jak bijesz - to rośniesz.

Wróciłem na siłownie - kilka dni przerzucania krążkami i pompa niemożliwa. Jeszcze troche i znowu nie bede umiał telefonu odebrać :D
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata