Środki anaboliczno-androgeniczne, SAA, sterydy - Wątek ogólny

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 89 / / 0

extraviado pisze:
Co do szkodliwosci sterydow. Arnold Schwarzenneger napierdalal je przez kilkadziesiat lat, a zyje i ma sie zajebiscie dobrze.
Arnold miał zawał serca i przeszedł jego operację. Oficjalnie twierdził, że to wada wrodzona, w co ciężko uwierzyć po ilości koksu, jaką zażył, a podobno brał najwięcej.
Użytkownik nieaktywny
  • 868 / 10 / 0

Moze by mial ten zawal i bez sterydow. Nie wiadomo.

Twierdze jedynie, ze dragi bierze sie kilka lat i jest sie rozjebanym. Sterydy po takim samym czasie nie zrobia takich szkod.

Koksowanie jest zdrowsze od cpania, tym bardziej, ze dba sie przy nim o odzywianie i sen.

Oczywiscie nie zmienia to faktu, ze i jedno, i drugie to syf.

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Statek należący do JP Morgan został przechwycony z tonami kokainy na pokładzie

Celnicy z USA przechwycili statek towarowy należący do banku JP Morgan, na którym... znaleziono kokainę wartą miliard dolarów. I chociaż sytuacja ta odbija się szerokim echem na całym świecie, to bank chwilowo nie komentuje sytuacji.
Użytkownik nieaktywny
  • 170 / 1 / 0

@up A łączenie jednego i drugiego to bardzo szybka droga do opuszczenia tego świata.
Do ćpania wystarczy przeczytać pare artykułów w w internecie i można zrobić to stosunkowo bezpiecznie. Do brania saa trzeba bardzo długiej praktyki na treningu, wiedzy o odżywianiu, silnej woli, pieniędzy itd.

Sterydy mogę "polecić" jedynie ludziom którzy przez dwa lata sumiennie wykonywali przemyślany trening, trzymali sztywną dietę i unikali narkotyków. Jeżeli nie spełniasz tych warunków to na 90% zrobisz sobie krzywdę lub w najlepszym przypadku zmarnujesz pieniądze.
Miałem ze 3-4 razy taki moment, że myślałem "tak, to jest ten czas, wiem już wszystko co powinienem i moge wejść na SAA". Po pewnym czasie zawsze dochodziłem do wniosku, że podjąłem zajebiscie dobrą decyzje, że się wstrzymałem bo wtedy tak na prawde gówno wiedziałem.
Użytkownik nieaktywny
  • 79 / 3 / 0

rafalinho007 pisze:
@up
Do ćpania wystarczy przeczytać pare artykułów w w internecie i można zrobić to stosunkowo bezpiecznie.

%-D :nuts: :wall:
Użytkownik nieaktywny
  • 868 / 10 / 0

rafalinho007 pisze:
Do ćpania wystarczy przeczytać pare artykułów w w internecie i można zrobić to stosunkowo bezpiecznie.
HAHAHHAHA xD Powiedz to w dziale benzodiazepiny - knajpa :-D
Użytkownik nieaktywny
  • 170 / 1 / 0

@up Ile musze poświęcić czasu zeby nie zrobic sobie krzywdy na tripie z DXM/kodą/fetą etc. ?

Może Ty jestes jakiś ułomny i potrzebujesz 300h, ale mi zwykle wystrczało 30min maks, a po to 2h mogłbym wiekszość osiedlowych ćpunów przebić jeżeli chodzi i znajomość ich ulubionego dragu.

Edit: mam na myśli pojedynczetripy a nie wpierdalanie się w ciągi.
  • 472 / 9 / 0

extraviado pisze:

Koksowanie jest zdrowsze od cpania, tym bardziej, ze dba sie przy nim o odzywianie i sen.
haha dawno wiekszych glupot nie czytałem xD
  • 2456 / 11 / 0

Sam łeb sterydy ryją bardziej od ćpania a już o reszcie ciała nie wpominając. Mało jest rzeczy cięższych dla wątroby. Przy tym koksowaniu napierdala się wysokie ilości białka które jebią nerki
  • 3831 / 139 / 13

Sterydy można wbijać w dawkach okresowo kilkugramowych tygodniowo do późnej starości; weźcie się ćpuny nie pocieszajcie, że jesteście lepsi bo ćpacie.

PS: Leciałem pół roku na wysokich dawkach SAA (lecę już 2 lata non stop), praca, studia, mefedron w chorych ilościach - wiem jedno - gdyby nie silka i SAA może bym leżał pod ziemią; pozdro

Nic tak nie regeneruje wątroby i innych organów jak T1 + HGH + GHRP + mod-GRF - nawet psychicznie już powróciłem prawie w komplecie do sprawności umysłowej sprzed epizodu z 4MMC

Znacie się tu na tym hajpie na SAA jak świnie na gwiazdach poza kilkoma wyjątkami;
  • 163 / 13 / 0

W końcu jakaś merytoryczna wypowiedź w temacie. Parathormon, odezwę się na priv z paroma pytaniami
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata