Środki anaboliczno-androgeniczne, SAA, sterydy - Wątek ogólny

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 472 / 9 / 0

nie wiem na jakim etapie jestes w kulturystyce ale anapolon jest to jeden z najmocniejszych sterydów. Sam osobiscie nie stosowałem wiec nie moge sie wypowiedziec. Ale u mnie na osiedlu są przypadki śmierci po samym boldenonie (wprwadzie gosciu wjebał go prawie 50ml). Tak czy siak uważał bym na twoim miejscu z takimi smakołykami, sterydy to nie zabawki
Użytkownik nieaktywny
  • 868 / 10 / 0

Anadrol to najbardziej gowniany srodek z jakim w moim srodowisku ludzie mieli stycznosc. Mocny jak skurwysyn, rycie organizmu jeszcze mocniejsze. Przyrosty to sama woda, bebechy to kazdemu rozpierdoli. Kolega byl przez to w szpitalu. Innemu po cyklu tylko wlosy zostaly.

Trzymac sie z daleka od tego gowna!!!!

Jak ktos koniecznie ma potrzebe przyjebania tak przekozacko mocnego sterydu, to niech wali (malutkie dawki!) trenbolonu. Tutaj przyrasta czysciutkie miesko, sila terminatora i w ogole.

Ogolnie odradzam tak mocne srodki.

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

Lek wykryty w krwi Kamila Durczoka. Czym są benzodiazepiny?

We krwi Kamila Durczoka wykryto, poza alkoholem, obecność benzodiazepiny. O tym, co to za lek, w jakich przypadkach jest przepisywany i jaki ma wpływ na ludzki organizm Zuzanna Opolska rozmawia z dr. n med. Sławomirem Murawcem - psychiatrą i psychoterapeutą.
  • 344 / 4 / 0

Malutkie dawki trena tzn?
Mam dostęp zarówno do flakonów 10ml po 100mg/ml jak i tabletek 100 x 25mg
Masz jakąś sugestie?
Trza poczytać troche...
  • 472 / 9 / 0

ja bym walil tesc enana e4d 250mg(czy tam 300 zalezy ile masz w 1ml), i trenbolon ace 50mg e2d albo enan 100mg e4d

Na trenie jest podobno jeszcze x4 mocniejsza pewnosc siebie niz na tesciu :old: Normalnie nie moge sobie tego wyobraźić szczególnie ze na tesciu byłem bogiem, nie śmiertelnośc i te sprawy pewnie wiecie o co chodzi :-p
Użytkownik zbanowany
  • 410 / 16 / 0

Z tego co rozumiem to będzie Twój drugi cykl qlimatajox? Jeżeli tak, to moim zdaniem boldek i antek to odwazny wybór jak na 2 raz :) ja nie brałem nigdy anapolonu ale znam ludzi z siłowni ktorzy brali antka i rośli jak pojebani. Przyrosty w sile i wadze praktycznie od 2 dnia zażywania. Anapolon jest bardzo mocno androgeniczny, enan z reszta też. Ja bym się zabezpieczył czymś przed gino chociaż. Ci moi znajomi z siłowni którzy stosowali antka mieli w cyklu arimidex w trakcie dla zabezpieczenia. Myślę, że przy takim cyklu warto. Dawke też zaproponowałeś bardzo dużą :D No nie wiem, jak na 2 raz to na samym enanie z metką byś dojebał ale jak wolisz ;) Zapytaj jeszcze na animalpak.pl tam dostaniesz chyba lepsza odpowiedz :)
  • 244 / 31 / 0

A która meta, według Was, jest godna polecenia? Nie chcę wyjebki, qlimatajox, polecałeś Methandex Biosira ale moje obawy trochę budzi opakowanie, worek jak na gumy do żucia Orbit %-D Co myślisz o Metanabol Akrihin? Ruski, co prawda tylko 5mg na tabletkę ale przynajmniej jest w listkach i pudełku, jak normalny lek :rolleyes:
Użytkownik zbanowany
  • 410 / 16 / 0

Kociak bo te co wymieniasz to sa undery. Wszystkie te w workach jak od gumy do żucia to są undery. Prawie zawsze mają zaniżone stężenie, niektóre to wyjebki.
  • 244 / 31 / 0

Dzięki Maniacal za odp. Może lepiej więc rozejrzę się za jakimś farmaceutycznym metandienonem. Skoro trampka i benzo można spotkać na bazarach, to zobaczę za metą tam.
Użytkownik zbanowany
  • 410 / 16 / 0

Szkoda tylko, że już Jelfa nie produkuje cudownego metanabolu. Ostatnie serie mają chyba date ważności właśnie jakoś do 3 kwartału 2015. Można jeszcze zdobyć Jelfowską mete ale ciężko :/
  • 472 / 9 / 0

ogólnie to jebać sterydy, dobre sterydy to alpha,unigen,titan to są szanujące się podziemia :D
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata