Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 717 • Strona 68 z 72
  • 399 / 27 / 0
Tak jak napisał przedmówca, musisz się zając siłownią i nie patrzeć na przeszłość bo kontakty między ludźmi są różne i niektórzy na prawdę są pojebani i potrafią się przypierdolić bez powodu a już szczególnie kiedy sobie wypiją.
Agresje wyładuj na siłowni lub lepiej na tych ludziach którzy Ci zawinili.
Uwaga! Użytkownik vzpe nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 12 / 1 / 0
Denerwującym jest fakt, że ciągle czuję tą ogromną pustkę. Tęsknota za miłością? Wolnością? Swoboda? A może mi się po prostu nudzi. Z nudów można dostać depresji. Bo.. Bo ja nie myślę o złych rzeczach, które mnie spotkały w życiu. Nie jestem z tych osób co to rozpamiętują te chwilę cały czas. Ja po prostu tracę siły i czuje się zmęczona coraz bardziej. Czuję, że tracę kontrolę nad swoim życiem albo to co zbudowałam i miało dawać mi jakieś poczucie bezpieczeństwa się burzy? Chciałabym wiedzieć co się ze mną dzieje. Chciałabym się udać na terapię ale obecnie jest to trudne. Jestem smutna i szczęśliwa na zmianę, te zmiany są tak szybkie. Sama nie nadążam za sobą. Zna ktoś to uczucie? Ze stanu depresyjnego do super szczęśliwej osoby. Nie oczekuję niczego, chciałam gdzieś to wysłać a nie mam do kogo.
Buch z wami 😆
Uwaga! Użytkownik flawless88 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 159 / 12 / 0
U mnie głównie stany depresyjne pojawiały się po odstawce klonazepamu.Totalna depresja, że tylko wstawałem zalatwic potrzeby fizjologiczne, zjeść i znów do wyra i tak całymi dniami.
Kiedy wróciłem do ''krzyżaków'' to jak ręką odjął.
Uwaga! Użytkownik Luzing jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1061 / 128 / 0
@flawless88 może masz chorobę afektywną dwubiegunową?
  • 47 / 6 / 0
Czy w, określmy to, typowej depresji występują stany powodujące napięcie, lęk, frustrację czy raczej będą to stany zobojętnienia, anhedonii, pozornego rozleniwienia?
  • 1224 / 459 / 0
@kolizjan Napisałeś "typowej depresji" zastanawiam się czy jest coś takiego, ludzie są tak różni a rodzajów depresji wiele, czasem wszystkie te objawy które wymieniłeś mogą występować u jednej osoby naprzemiennie.
  • 869 / 248 / 0
Ja po tylu latach nadal nie do końca wiem czym jest depresja.
Raz półgłówka uwierał podgłówek, całą noc doskwierał mu ból,
lecz na zdrowiu ucierpiał w połowie, bo główki miał tylko pół.
Morał: doznajemy przykrości proporcjonalnie do świadomości.
  • 1907 / 470 / 0
Jak się przez 3 dni wstaje z łózka tylko do kibla, to jest to.
togheter the ants will conquer the elephant
:tabletki: :świnia:
  • 48 / 16 / 0
Bo u każdego stan depresyjny wygląda trochę inaczej i każdy musi znaleźć swoje sygnały alarmowe mówiące, że skurwysyn wrócił. Ja mam tak, że im gorzej się czuję, tym bardziej staram się udowodnić całemu światu (i sobie samej), że wszystko jest spk, i dopiero po jakimś czasie uświadamiam sobie, że od paru miesięcy np. nie słucham muzyki w drodze do pracy, bo zupełnie nie sprawia mi to przyjemności. Albo że zajmuję sobie każdą wolną godzinę w ciągu dnia, żeby za wszelką cenę nie myśleć o problemach. Wiele osób wypiera problem.
what do you call a dictionary on drugs?
Spoiler:
  • 358 / 67 / 0
u mnie stany depresyjne objawiaja sie wycofaniem spolecznym, przynajmniej to jest objaw ktory pierwszy zauwazam - na komunikatorach po 10 nieprzeczytanych wiadomosci od znajomych a ja nie mam sily ich odczytywac i odpisywac, przestaje tez odzywac sie do blizszych przyjaciol, a do ludzi wychodze moze raz na miesiac, jak juz jest mi glupio odmawiac komus spotkania setny raz. bylam zawsze towarzyska osoba i przebywanie wsrod swoich zawsze dawalo mi duzo przyjemnosci, kiedy przychodzi dolek utrzymywanie kontaktu z kimkolwiek zaczyna byc doslownie meczace.
miewalam tez takie klasyczne depresjus maksimus, kiedy przez tydzien lezalam w jednej pizamie, nie jadlam, nie mylam sie, polowe doby spalam, druga polowe siedzialam sama na telefonie z przerwami na plakanie. ale te n stan byl zawsze indukowane jakims bardzo traumatycznym przezyciem, nie przychodzil sam z siebie, wiec nie wiem czy nie kwalifikuje sie do jakiejs innej kategorii niz depresyjny.
ODPOWIEDZ
Posty: 717 • Strona 68 z 72
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.