Stany depresyjne

Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 239 / 39 / 0

Wrazliwosc to diament dzisiaj! i nie ma dnia i godziny, koniec swiata juz byl i sąd sie dokonal. jest tylko tu i teraz. spora wiekszosc jest w piekle bez duszy, pusci materialni ludzie nie znajacy dobra wiec go nie czynia i ci ktorzy zyc beda wiecznie, wrazliwi i z dobrym sercem. Zadajcie sobie pytanie Kim jestem? Jaki jest moj cel i czego pragne od zycia, proscie a bedzie wam dane ci ktorzy wybraliscie prawa droge, depresja dla was nieistnieje to dla ludzi w
piekle, wy cierpicie dzis dla lepszego jutra i kazdy kto ma ujrzec ujrzy slonce a ci co maja plonac juz to robia
  • 657 / 78 / 0

21 lutego 2020psychogenius pisze:
Wrazliwosc to diament dzisiaj! i nie ma dnia i godziny, koniec swiata juz byl i sąd sie dokonal. jest tylko tu i teraz. spora wiekszosc jest w piekle bez duszy, pusci materialni ludzie nie znajacy dobra wiec go nie czynia i ci ktorzy zyc beda wiecznie, wrazliwi i z dobrym sercem. Zadajcie sobie pytanie Kim jestem? Jaki jest moj cel i czego pragne od zycia, proscie a bedzie wam dane ci ktorzy wybraliscie prawa droge, depresja dla was nieistnieje to dla ludzi w
piekle, wy cierpicie dzis dla lepszego jutra i kazdy kto ma ujrzec ujrzy slonce a ci co maja plonac juz to robia
dobrze powiedziane, "A co jeżeli piekło jest właśnie tu na Ziemi?"- taką sentencję kiedyś słyszałem. Liczy się tylko tu i teraz - nie raz sobie to w myślach powtarzam- jako rodzaj pozytywnej motywacji

Handlarze narkotyków wyjaśniają, dlaczego koronawirus psuje im biznes

Chemikalia używane do produkcji metamfetaminy i fentanylu pochodzą głównie z Chin, a kartele w Meksyku zaczynają poważnie odczuwać ich brak...

Ministerstwo Rozwoju w odpowiedzi na interpelację utrzymuje zakaz sprzedaży alkoholu przez internet

Ministrowie: rozwoju i zdrowia, stanowczo zaprzeczają, jakoby istniałaby możliwość zniesienia zakazu sprzedaży alkoholu przez internet. Posłowie Konfederacji – Jakub Kulesza, Michał Urbaniak, Janusz Korwin-Mikke i Konrad Berkowicz – złożyli w tej sprawie interpelację.
  • 389 / 129 / 0

@spider321
"Ludzie ludziom zgotowali ten los." To jest wina ludzkości a nie żadnych sił i metaforyczno/metafizycznych bzdur.
  • 657 / 78 / 0

03 marca 2020return_zero pisze:
@spider321
"Ludzie ludziom zgotowali ten los." To jest wina ludzkości a nie żadnych sił i metaforyczno/metafizycznych bzdur.
ja odp. tak; są rzeczy na świecie, które się nawet filozofom nie śniły- nie pamiętam autora
  • 389 / 129 / 0

@spider321
https://lubimyczytac.pl/cytat/973
Ten cytat to służy tylko do podkreślenia tego, że wiemy jeszcze za mało na dany temat.
  • 1 / / 0

pogubilem się w tym wszystkim, przez cpanie zaniedbałem rodzine szkole znajomych i samego siebie :c
aktualnie przez kwarantannę w Polsce jestem odcięty od dragow i mega mi się pierdoli w glowie, próbuje sie nafurac wszystkim co znajde (galka, dezo, klej etc)
Codziennie pije do nieprzytomności
Nie potrafię się powstrzymać żeby nic nie przyjebac ;( coraz częściej mysle o odebraniu sobie zycia, nie wiem co mi jest prosze was pomozcie bo już dlugo nie wytrzymam
  • 1162 / 258 / 0

Gdyby nie katologiczna indoktrynacja dziecięcego umysłu na lekcjach religii i w kościele (komunia itd.) to byście nie mieli nawet takich pojęć jak piekło. Jako dziecko zdarza się ludziom wierzyć w diabły gotujące ludzi w kociołkach ale gdzieś w okresie nastoletnim, okres gimnazjum np. zaczyna się kumać OCB, że Święty Mikołaj, Wróżka Zębuszka i życie pozagrobowe to trochę naciągane wkręty. :świnia:
  • 657 / 78 / 0

08 kwietnia 2020blokowiska666 pisze:
Gdyby nie katologiczna indoktrynacja dziecięcego umysłu na lekcjach religii i w kościele (komunia itd.) to byście nie mieli nawet takich pojęć jak piekło. Jako dziecko zdarza się ludziom wierzyć w diabły gotujące ludzi w kociołkach ale gdzieś w okresie nastoletnim, okres gimnazjum np. zaczyna się kumać OCB, że Święty Mikołaj, Wróżka Zębuszka i życie pozagrobowe to trochę naciągane wkręty. :świnia:
(...) z tym życiem pozagrobowym - to nikt nie powiedział co jest po śmierci( w sensie takim, że jest to jedna wielka niewiadoma....) %-D
  • 1162 / 258 / 0

No ale jeśli ktoś zakłada, że będzie czekał jak w urzędzie na jakąś segregacje w kolejkach do piekła lub nieba, to nie mam pytań.
  • 1908 / 579 / 0

Myślę że przeceniasz podejście ludzi do religii. I tak już mniej osób chodzi do kościołów niż kilka-kilkanaście lat temu, a z tych osób jeszcze mniej naprawdę w to wierzy czy w ogóle się nad tym zastanawia. Zdecydowana większość po prostu bierze udział w obrzędach bo taka tradycja i do tego są przyzywczajeni.
Ale poza tym się zgadzam, o ile naturalne jest że człowiek się zastanawia nad tym co się dzieje po śmierci o tyle motyw nieba, piekła czy reinkarnacja to wszystko wynalazki religii. Ciekawe jakby wyglądały poglądy na ten temat w jakiejś odizolowanej od świata od urodzenia grupie ludzi.
Wróć do „Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne”
Na czacie siedzi 1064 uczestników Wejdź na czata