Tramadol + SSRI (antydepresanty)

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 227 Strona 22 z 23
Rejestracja: 2013
  • 22 / / 0


Mam w planach zarzucić jutro około 800+ tramca i 300mg kody. Jestem obecnie na 200mg sertralinki dziennie, czy jak nie wezme jutrzejszej dawki anty-dep zmieni to co kolwiek? Albo chociaż zniweluje szanse na ZS? Niestety tramal jest dla mnie satysfakcjonujący dopiero w dawkach 800+ . Oczywiście paczka Clona i kwasu walproinowego jest pod ręką ;P Może wrzucać porcjami np 100mg co 20 minut ? Co wy na to ?
Rejestracja: 2014
  • 1582 / 325 / 0


@Brak nazwy nie wypowiadam się co do ZS, ale jeśli chodzi o wrzucenie klona i "uważanie" na epilepsję, to jeżeli nie cierpisz na to chronicznie i nie masz tzw. "aury" przed atakiem, to nie rozpoznasz kiedy ten nadchodzi i nie będziesz wiedział kiedy dorzucać lek antydrgawkowy. Po prostu pierdolnie jak grom z jasnego nieba, niekoniecznie najpierw musi chodzić stópka z ręką.

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

SN: Ekstradycja do Białorusi ściganego za uprawę marihuany

Nie wyklucza się ekstradycji w sytuacji, gdy w inny sposób niż na drodze sądowej odbywa się tymczasowe aresztowanie. Tą zasadą kierował się Sąd Najwyższy dopuszczając wydanie Białorusi ściganego plantatora konopi indyjskich, który zbiegł do Polski.
Rejestracja: 2016
  • 22 / 2 / 0


Jako pracownik apteki, odradzam stosowanie tramadolu, kodeiny (sic!) w takich dawkach (pomimo tolerancji) i SSRI. Oba działają na wychwyt zwrotny serotoniny (tramadol dodatkowo na wychwyt noradrenaliny) i przy dłuższym stosowaniu może wystąpić zespół serotoninowy. Może także wystąpić od razu. Jest to śmiertelnie poważny efekt uboczny połączeń leków i trzeba na niego bardzo mocno uważać, bo łatwo można zejść z tego świata.
Rejestracja: 2019
  • 32 / / 0


Proszę o poradę. Jaka dawka tramadolu mnie nie zabije na kuracji 150 mg wenelafaksyny oraz 75 lamitrinu?. Zaznaczam, że jestem wrażliwi generalnie na tramadol i mam 0 tolerancję(ostatni raz 3 lata temu i robiło mnie 200 aż za bardzo).
Rejestracja: 2018
  • 1725 / 282 / 154


@Introcepcja Na wenlafaksynie tramadol w ogóle sobie odpuść. Wenla to silny SNRI, tramadol również jest SNRI, więc sporo ryzykujesz - zespół serotoninowy, napad padaczkowy, problemy kardiologiczne. Odpuść trampka.
Rejestracja: 2019
  • 32 / / 0


Tego się właśnie obawiam(problemy kardio, jestem podatny). Na samym trampku już miałem bóle w klatce. Tak czy inaczej dziękuję za radę. Nie będę eksperymentował.
Rejestracja: 2019
  • 6 / / 0


Hej! Proszę o radę
Mianowicie rano łykam 75 mg tramca, wieczorem tez 75 mg. A dziś mam przepisany od doktorka Paroxinor (paroksetyna) w dawce 20 mg. Czy mogę połączyć w sensie wziąć to i to? Doktorek powiedział mi że mogę ale i tak się cykam zespołu serotoninowego, niech wypowie się ktoś kto zna tę kombinację.
Ps przeczytałam wszystkie posty z tego wątku ale i tak proszę o poradę bo nie jestem pewna
Rejestracja: 2019
  • 9 / / 0


Mam pytanie, jako ze oststnio w moje raczki wpadły spore ilosci tramadolu to umysł ćpaka przeważył nad rozsądkiem i przerwałem kuracje fluwoksamina jako ze nie ma ona długo utrzymujących sie metabolitów to już po 1,5 dnia od przerwania kuracji zarzuciłem tramca i było bosko No i 5 dni z rzędu tak balowałem ale stwierdziłem dzis ze stop i wracam do leczenia wiec jakies 3 godziny temu przyjąłem swoje ssri. Jednak... odezwał sie glod stad moje pilne pytanie czy w takim wypadku teoretycznie jednorazowego przyjęcia ssri(bo była przerwa) będą jakies problemy jak zarzucę swoje 600 mg trama %-D
Rejestracja: 2017
  • 9 / / 0


Przy dawce 75mg wenlafaksyny biorę 200mg,max 400mg tramadolu, bezsenność, budzenie się w nocy, za to budzę się wyspany i pełen życia, ale to chyba normalne. Nie robiłem nigdy ciągu i wiedziałem, że podejmuję ryzyko. Przy tym połączeniu czuję duży speed, ale zawsze łączę z jakimś benzo by redukować ryzyko.
Rejestracja: 2016
  • 436 / 66 / 0


Nie ma sensu brać wenlafaksyny z tramadolem, bo to tak jakby brać fenibut z baklofenem. Zarówno wenlafaksyna, jak i tramadol są SNRI. Istnieje zwiększone ryzyko ZS.
Posty: 227 Strona 22 z 23
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: toxic1337 i 5 gości