Tramadol + SSRI (antydepresanty)

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 238 Strona 17 z 24
Rejestracja: 2017
  • 143 / 6 / 0

Jaki ma sens leczenie się SSRI, skoro ćpacie tramca?
Rejestracja: 2012
  • 322 / 34 / 1

Ja bym zmienił pytanie. Jaki jest sens branie ssri przy tramie skoro sam tram jest ssri? Chociaż w historii istnieją combosy tego typu, to nie warto być królikiem doswiadczalnym. Chociaż branie ssru po rzuceniu tramca kosmicznie pomaga

Czas zrozumieć, że Unia Europejska jest lata świetlne za Kanadą w kwestii marihuany

Legalizacja sprawiła, że kraj stał się z dnia na dzień oazą dla rozwijającego się przemysłu konopnego, który szybko skierował wzrok na rynek międzynarodowy. Jednak podbój Europy okazał się dla Kanadyjczyków o wiele większym problemem, niż się tego spodziewano, gdyż legalnego rynku w UE na dziś dzień po prostu nie ma!

Ścięli słupy z kamerami na dzielnicy, bo przeszkadzały w handlu narkotykami

Alpejskie miasteczko Grasse, a zwłaszcza dzielnica Balquiere, są dość często widownią starć policji z bandami młodzieży. Jest to francuski standard przedmieść, ale tym razem chuligani ścięli piłami słupy z kamerami ulicznego monitoringu.
Rejestracja: 2017
  • 23 / 3 / 0

Dawno u psychiatry nie byłam. Ale w PLB mam zmieniony tramadol na oksykodon.
Może czas się wybrać i odstawić antydepresanty, bo i tak chodzę na psychoterapię.
Rejestracja: 2011
  • 573 / 9 / 0

a 10mg jak biore paroksetyny i tramal w kroplach 100-200mg dziennie i sens wg mnie jest taki, ze paro biore raz dziennie i czas poltrawanie 24h a tramal w kroplach t=ok.6h wiec tramal musialbym co najmniej 3x dziennie brac
poza tym jak odstawiam cos innego GBL czy benzo minimalizuje czy nawet odstawiam ssri zupelnie to przynajmniej sraczki nie mam co chwile i tutaj tramal na plus nie wiem czy mam cos rozjebane czy cos ale zawsze mnie bierze na srake po kazdym zjedzeniu czegos a tramal przynajmniej robi z żadkiej kupy twardą
Rejestracja: 2012
  • 322 / 34 / 1

Up. Dlatego się pytałem po co brać te dwa leki na raz. Dwa efekty się nakładają, które w nadmiarze mogą zaszkodzić. Ssri jak najbardziej przydaje się na odstawki - dla niektórych. Do końca zycia będę odradzac mieszanie ssri bez ręki lekarza. To jest po prostu zbyt ryzykowne, a zycie mamy jedno.
Rejestracja: 2011
  • 573 / 9 / 0

czyli rzucić ssri , brac tramal w rozsadnych dawkach
Rejestracja: 2017
  • 143 / 6 / 0

jak napisano wyżej
nie widzę żadnego sensu, nawet w "sportowym" braniu dragów i leczeniu się jednocześnie antydepresantami
Rejestracja: 2011
  • 573 / 9 / 0

15 czerwca 2017Muevonir pisze:
Up. Dlatego się pytałem po co brać te dwa leki na raz. Dwa efekty się nakładają, które w nadmiarze mogą zaszkodzić.
odstawilem paroksetyne 10mg, 8dzien obecnie nie biore i zjadlem tramal w wiekszych ilosciach w kroplach , ktore zawsze by mnie kopnelo 200-300mg (tak raz na miesiac sobie biore dla tych ""półsnów "" a tu w ogole nic nie zadzialalo) kiedys myslalem ze to paro mi odbiera przyjemnosc tramala, a teraz okazuje sie , ze odwrotnie?
Rejestracja: 2012
  • 322 / 34 / 1

Ssri mogą tylko zmniejszyć opioidowe działanie. Przynajmniej tak być powinno. Może brakuje ci tego serotoninowego rushu? Ja szczerze po tramcu rzadko czułem te opioidowe działanie jakie występuje po kodzie cY innych klasykach. Zawsze nastomiast czułem tą symulację kończąca się miłym chillem. Tramal jest słabym opioidem samym w sobie. Aczkolwiek może u Ciebie akurat faza serotoninowa się spodobała jak kiedyś mi i teraz wiadomo będzie ona mniejsza bez innego serotoninergika.
Rejestracja: 2010
  • 116 / 20 / 0

Co to znaczy tramal w rozsądnych dawkach? Takich żeby coś poczuć czy jak? Poważnie pytam. Tramalem to sobie można co najwyżej ból zęba na trochę wyleczyć albo się naćpać.
Posty: 238 Strona 17 z 24
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 621 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość