Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 830 • Strona 78 z 83
  • 3202 / 320 / 2
Poza tym temat jest o zastosowaniu terapeutycznym, o ćpaniu tianeptyny jest osobny temat w dziale opioidy. Ktoś tu moderuje?
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
  • 57 / 11 / 0
Jako, że ten wątek o którym mówisz jest względnie świeży to myślę, że tutaj w ogólnym temacie o substancji z działaniem jednocześnie terapeutycznym i rekreacyjnym dyskusje na temat informacji o wszystkich aspektach jej zażywania mogą się pojawiać i nawet komuś pomóc (a innemu zaszkodzić). W dodatku tia często przepisywane jest przez lekarzy twierdzących mylnie "że to prawie nie antydepresant bo taki słaby". Oczywiście bez spamu ile kto bierze jak wyżej to się zgodzę bo dużo szkodliwych informacji na temat tia się tu pojawiło, a to bardzo niedoceniana i mocno nie przebadana jeszcze substancja. Pamiętam jak pierwszy raz ją dostałem na depresje, naukowe źródła pisały, że jej mechanizm działania jest całkiem inny (trójcykliczny wzmacniacz wychwytu zwrotnego serotoniny?) i tak im lepiej ją poznawałem to źródła zmieniały teorie na ten temat, aż doszli, że działa na receptor Mu, co ja wiedziałem (empirycznie) od pierwszej dawki mimo, że nawet opio nie znałem to u mnie wstyd byłoby się wtedy przyznać ale ten lek był bramą do świata chemicznej euforii. Teraz czytając co ludzie wyprawiają z tym zwłaszcza w USA ( te porównania do H ) nie taki wstyd już choć słabo, że lekarz z braku wiedzy (bądź na % z umowy z firmami farmaceutycznymi) chcąc dać coś neutralnego osobie która nic nie brała i nie chciała ale miała gorszy okres dał nieświadomie opioid ... oczywiście moja podatność to już inna sprawa :tabletki:
  • 3202 / 320 / 2
Też empirycznie wiedziałem juz w 2008 bodaj.
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
  • 471 / 151 / 0
Po jakim czasie zaczyna na was działać tianeptyna? Jak długo działa?
Mnie się wydaje, że pierwsze efekty czuć od razu, ale właściwe działanie się rozkręca, tylko nie wiem ile? Ze 2 tygodnie? Działało kiedyś z 3-4 miesiące, po tym odstawiłem, bo przestało.
I takie side note, tego się nie bierze kiedy aktywnie używa się opioidów rekreacyjnie. Nie działa i bardziej ciągnie do ćpania. Jak się jest czystym, najlepiej kilka miesięcy, to działa. Tak po sobie widzę przynajmniej.
  • 504 / 17 / 0
@starysteve Tianeptyna działa odrazu tylko trzeba brać 3 razy dziennie z traci działanie.
  • 8 / / 0
Zajebisty antydepresant prawie całkowicie wyleczył moją fobie społeczną niestety każde opio w srednio wysokich dawkach staje się bezużyteczne po braniu owego specyfiku
  • 111 / 10 / 0
Można to brać z benzo? Bo z opio to zazwyczaj śmiertelne połączenie.
Uwaga! Użytkownik Trep nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 39 / 10 / 0
Można. Opio z tego tak delikatne, że nie ma co brać pod uwagę poniżej max. dobowej tj. 37.5 mg. A ile tego benzo?
  • 111 / 10 / 0
Koło 1.5mg alpry dziennie lub odpowiednik, testuję różne. To chyba jeden z niewielu leków których nie próbowałem albo nie pamiętam, ale żadne antydepresanty na mnie jak dotąd nie działały jakby coś.
Uwaga! Użytkownik Trep nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 101 / 2 / 0
Mam pytania do osób biorących tianeptyne dłuższy czas leczniczo, pierwsze to czy po długim leczeniu np rok i odstawieniu jest jakiś skręt czy depresja (w końcu to słaby ale opioid)?
I jakie dawki stosujecie, jakie polecacie, czy 12,5 3 razy dziennie jest wystarczające czy może np 25mg 3 razy dziennie?
Ktoś to łączył z SSRI, można, jak wrażenia?
Jakie skutki uboczne mieliście? Czy też powoduje dysfunkcje seksualne jak SSRI?
ODPOWIEDZ
Posty: 830 • Strona 78 z 83
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
HyperTuba dodaj film
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.