SSRI na MAO

Moderator: Zdrowie

• 3 / / 0

Cześć,

cierpię na fobię leczę się od czerwca SSRI doszedłem do 30mg paroksetyny na dobę i ogólnie stałem się normalnym człowiekiem, nie odczuwałem lęków społecznych ani nawet stresu :). Paro dała mi kopa do zmian i moje życie w przeciągu kilku miesięcy bardzo mocno się zmieniło na +. Niestety wszystko co dobre się kończy, dostałem okropnego uczulenia, różowe podskórne plamy, drapanie się do krwi, strupy. Początkowo myślałem, że to wina składniku leku (paroksetyny), więc zamieniłem na cytalopram i zszedłem do 10mg. Niestety wysypka dalej jest ale słabsza, także wnioskuje że przyczyną jest sam SRRI, biorę to na logikę, nie jestem specjalistą.

Teraz zastanawia się w którą stronę pójść, z tego co wyczytałem MAO ma najmniej skutków ubocznych ?. Dodatkowo myślę o Benzodiazepine + na noc mianseryna. Benzo brałem na początku wchodzenia w SSRI i w sumie całkiem pozytywnie działało a mianseryna to lek przeciwdepresyjny też brałem na początku na sen, bo miałem problemy.

Pytam ponieważ trafiłem do specjalisty który nie ma za dużego doświadczenia w fobii/depresji i nie chcę błądzić z kolejnymi nietrafionymi lekami.

przesuwam w lepsze miejsce stteetart
  • 2415 / 491 / 0

W tym wątku może znajdziesz odp: ssri-imao-t20988.html

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Zarabiają na marihuanie miliardy i śmieją się Polakom w twarz. Dlaczego politycy wspierają obcy kap

Według firmy New Frontier Data światowy rynek konsumencki konopi indyjskich wart jest 344 miliardy dolarów. Ale Polacy na ten tort mogą patrzeć tylko zza szyby.
  • 3532 / 554 / 0

Może masz atopowe zapalenie skóry? Wątpię, żeby SSRI było przyczyną. Tym bardziej, że musiałbyś winić serotoninę za wysypkę. Przy iMAO będziesz miał jeszcze więcej serotoniny. Na Twoim miejscu udałbym się do dermatologa. paroksetynę zamieniłeś na citalopram samodzielnie?
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata