Spowiadam się Wam z kodeiny. Przeczytaj nim zarzucisz

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Użytkownik zbanowany
  • 183 / 17 / 0

08 listopada 2019Mefistofeles1945 pisze:
Kłócimy sie kłócimy polemizujmy od tego jest ten temat. Co tu duzo pisac. Jak zrobisz dobra ekstrakcje to tego paracetamolu w gotowym roztworze wychodzi mniej niz pół tabletki. W dodatku koda jest dobra na serce.
Ale za drogo wychodzi
Ja już mam tolerke na 1 g kody więc od chuja bym tego Antka musiał walić

Nie ma większych opakowań Antka a thio jest i to mnie kieruje w stronę thio
Czyli cena. Nie stać mnie na więcej niż 2 tysiące miegueczjue na kode a tyle teraz wydaje
  • 451 / 38 / 0

Ale Ty jesteś byku i sobie mozesz na 1 gram plus pozwolić. Takie chucherko 50kg przy takiej dawce wyladowaloby na sorze hehe.

Ten pan pod krawatem walil w siebie alko plus kode przy wadze stawiam nie wiecej jak 70kg i tak sie to skonczylo.

Ja jestem zdania Marcin, ze zrobilbys sobie kilkutygodniowa przerwe i znow moglbys sie cieszyc pol gramem kody.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Opakowania na marihuanę typu “potrzyj i powąchaj” – najnowszy trend w branży konopnej?

Opakowanie marihuany typu “potrzyj i powąchaj” może być najnowszym trendem w branży konopi indyjskich. Wniosek o patent dotyczący koncepcji pojemnika na konopie indyjskie został opublikowany w czwartek przez Urząd Patentowy i Znaków Towarowych USA.
Użytkownik zbanowany
  • 183 / 17 / 0

Dzięki za radę
Przerwę teraz robię 5 dniowa na baklofenie i zaraz od nowa w niedzielę przyjebie 750 gram i porobi na pewno
alkoholu już nie pije. O tyle dobrze bo sikalem już pod siebie po alko

Nie gadaj głupot ten pan spod krawata miał 100 kg zobacz jak pisał że trenował na silce.
  • 451 / 38 / 0

Ano faktycznie oddaje honor.
  • 42 / 7 / 0

Jak dla mnie ta cała opowieść to bajka. Nie zgadzają się daty jego wpisów na forum z okresem i długością jego hospitalizacji co nie znaczy że łatwo wpieprzyć się w srogie gówno od leków bez recepty bo jest to łatwe bo sam zaczynałem przygody z kodeiną a później były kolejno schody tramadol, morfina, helena, oksy i fent. Teraz jestem na buprenorfinie i ona uratowała mi życie natomiast opowieści założyciela tematu to fikcja literacka.
Reszta postów tego autora świadczy o tym że ma bujną wyobraźnie bo nikt po takich przejściach nie wali amfetaminy z pregabaliną i nie musi sprzedawać obrączki ojca żeby mieć na ćpanie :) Zacznij pisać nowe części Harego Pottera chłopie bo podobno autorka ma krzys twórczy haha
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 124 uczestników Wejdź na czata