Sny o dragach

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 3433 / 420 / 0

Odkad prawie w ogole nie cpam mam non stop jakieś sny o dragach lub koszmary z nimi związane, niektóre mocno nierealne.
  • 517 / 98 / 0

Ja nie ćpam od 11 miesięcy - niestety sytuacja mnie do tego zmusiła - a nie z wyboru. Mi się regularnie śni gotowanie metkata. No i czasami wspomnienia z niektórych tripów po nboomach czy imprezach po piksach.

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

To może być przełomowe odkrycie na UMCS. Po konopiach pestycydy pszczołom są niestraszne

Ekstrakt z marihuany może chronić pszczoły przed szkodliwym działaniem pestycydów. Takiego odkrycia dokonali naukowcy z UMCS. Jeśli dalsze testy wypadną pomyślnie, na rynek trafi kolejny opracowany przez nich produkt .
  • 12 / / 0

Mi się często przytrafiają sny z różnorakimi substancjami, szczególnie teraz, gdy jestem po operacji i nie można zbytnio sobie czegoś przypierdolić. Aż żałuję, że to tylko sen :-/
Kiedyś śniło mi się, że byłam na jakiejś wycieczce autokarowej do Gdańska. I ci kierowcy zajechali na postój na jakiś parking. Siedli przy stolikach i zaczęli formować białe węgorze, a potem wciągali. Wszędzie do około były kamery. Moja koleżanka, która nawet po kilku łykach wodki w prawdziwym życiu mówi, że jest pijana, w tym śnie krzyczała, iż oni wciągają kokainę. Ja się zdenerwowałam i krzyczę: „nieprawda, kokaina jest za droga dla takiego cepa! Oni wciągają mefedron, bo za kilka dyszek masz gieta, a koks to kilka stów kosztuje!”. Potem sprawdzałam ich zawartość saszetek, jedną ukradłam. Chciałam wziąć, ale stał koło mnie chłopak z wymiany i było mi wstyd. W końcu zasiadłam z tymi kierowcami i zapodałam w nos. Nawet poczułam tę gorycz XD Jeszcze ta bojaźliwa koleżanka wciagnęła, ale dawkę mikro. Następnie wszyscy wsiedli z powrotem do autobusu, a ja tak się bałam, że zaraz będzie wypadek i się rozbijemy.
Śmieszne są te sny, ale potem żal, że to tylko wytwór mózgu.
  • 46 / / 0

Sny o dragach bywają tak absurdalne, że to co się w nich dzieje nie ma racji bytu.
Przykład, ganianie się męczące we śnie z Ciap....ymi za gram proszku. Miałem wrażenei że pół Londynu za nimi biegłem bo waga się miała nie zgadzać a oni biegli bo im sie miąło śpieszyć. po czy oni biegli za mna żeby mi oddać drugie tyle. Logika snów żadna.
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 832 / 0

Jakis czas temu śniło mi się, ze jadłem klony.Wtedy bylem w abstynencji od benzo.Sadze, ze ciśnienie za dnia przerodziło się w marzenie senne.
  • 566 / 49 / 0

Ja o mj j czesto mam sny, nawet dokładnie 15 min temu i jak sie obudziłem to myslałem, że na fazie jestem.
  • 777 / 84 / 0

Ostatnio śniło mi się, że znalazłem we fiolce z lekami trochę marihuany. Budzę się i mam pewność, że gdzieś to mam i zaraz zapalę. Mam nadzieję, że choćby w nieco innej formie zrealizuje się w rzeczywistości.
Użytkownik nieaktywny
  • 27 / 4 / 0

Ja ostatnio bardzo czesto mam sny zwiazane z moimi lekami, ktore dostawalem od psychiatry na CHAD. Przestalem je brac w kwietniu po dlugim czasie zazywania, od jakichs dwoch miesiecy mam nawracajace sny, w ktorych po prostu czuje sie jak w moich najgorszych momentach choroby, wtedy, gdy bylem w najbardziej maniakalnych stanach i odpierdalalem bardzo duzo zlych rzeczy.
  • 1273 / 186 / 0

Kurwa jego mać, śniło mi się że opalałem lufkę po metamfetaminie że aż mi ciekło po brodzie i wstałem pobudzony. :motz:
  • 1970 / 307 / 0

Kryształy mi się śniły, dużo kryształów.
I sporo kwasów.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 1476 uczestników Wejdź na czata